Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

mindryl -> nie bardzo rozumiem. Dodawanych wpisów nie da się odróżnić, czy dodawałeś je ręcznie czy jakąś dodawarką.

Tutaj nie dodajesz tekstów posynonimizowanych(jeśli o to Ci chodzi), lecz do synonimizacji. Masz 5 pól na teksty z synonimami, do każdego możesz ustawić liczbę wykorzystań(np. teksty krótsze mniejszą ilość razy, bardziej posynonimizowane większą itd.)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam pewien problem, próbuje założyć konta w darmowych seokatalogach i w cron_rejestracja dostaje taki komunikat:

Fatal error: Uncaught exception 'DeathByCaptcha_IOException' with message 'Failed connecting to api.dbcapi.me:8128: fsockopen(): [110] Connection timed out' in /home/seocat/domains/domena.pl/public_html/deathbycaptcha.php:572 Stack trace: #0 /home/seocat/domains/domena.pl/public_html/deathbycaptcha.php(664): DeathByCaptcha_SocketClient->_connect() #1 /home/seocat/domains/domena.pl/public_html/deathbycaptcha.php(662): DeathByCaptcha_SocketClient->_call('login', Array) #2 /home/seocat/domains/domena.pl/public_html/deathbycaptcha.php(770): DeathByCaptcha_SocketClient->_call('user') #3 /home/seocat/domains/domena.pl/public_html/deathbycaptcha.php(203): DeathByCaptcha_SocketClient->get_user() #4 /home/seocat/domains/domena.pl/public_html/deathbycaptcha.php(303): DeathByCaptcha_Client->get_balance() #5 /home/seocat/domains/domena.pl/public_html/cron_rejestracja.php(0): DeathByCaptcha_Client->__get('balance') #6 {main} thrown in /home/seocat/domains/domena.pl/public_html/deathbycaptcha.php on line 572

Dane do konta na https://www.deathbycaptcha.com/ podałem, konto również doładowałem.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już działa, zarówno strona jak i serwer licencyjny, problemem był błąd admina - duplikat IP w sieci.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam potwierdzoną informację że były problemy po stronie deathbycaptcha.com, jednak na stronie info nie dali bo uznali problem za "niewielki".

Na tą chwilę wszystko działa, odczytuje szybko captche itd., ale jeśli ktoś ma problemy dalej - proszę o info na priv/email.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pewnym czasie używania zarówno seocata jak i szybkiej dodawarki czas na wnioski:

Seocat zdecydowanie prowadzi w dziedzinie supportu - i to nie dlatego, że po prostu jest. Straseusz reaguje błyskawicznie, nawet na najbardziej bzdurne zapytania z mej strony :) - za to wielki plus.

Obłsuga 3 skryptów - w tym sinoka - działa super :)

Multikody - bez problemów dla każdej z grup

Jednak samodzielne konfigurowanie kategorii i podkategorii to coś fantastycznego, co ma ogromny wpływ na skuteczność dodawarki. Wiadomo, że wszystko zależy od bazy. U mnie obecnie - dzisiejsze dodanie do darmowych seoków wygląda tak:

katalogi.jpg

Powtarzam dzisiejsze dodanie. Jakby ktoś chciał sobie pododawać na tej bazie - to prw ;) W myśl słów piosenki de mono... wszystko jest na sprzedaż...

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności