Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam.

Więc, dodawarka jak najbardziej działa na proxy.

Natomiast Panowie co do dodawania nią:

1. Sam testowałem ją od dłuższego czasu - czy zauważyliście jakieś złe wpisy w Waszych katalogach ?

2. Już ma ją kilka osób - czy zauważyliście jakieś znaczne zaśmiecenie Waszych katalogów ?

3. Skuteczność nie jest 100%, do tego - jak to napisał jeden z forumowiczów "tyle płacić za tą captche to sie nie opłaca" :rolleyes: Więc weźcie pod uwagę że niedzielni "pozycjonerzy" nie będą się nią interesować, wolą robić to ręcznie...

Ja dodałem nią ponad 50 stron i jeśli chodzi o akceptację wpisów nie odczułem różnicy czy było to robione ręcznie czy automatem. Jak sie człowiek wysili choć trochę i da po kilkadziesiąt synonimów na ileś tam katalogów to w czym problem ? Przecież ręcznie ludzie też dodają spamy.

Obecnie dodałem także opcję minimalnych wymagań, piszcie proszę czego oczekujecie.

Można przykładowo ustawić aby wymagane było min. 5 tytułów/20 synonimów w treści(aby np. wstawić linka)/i np. po 100 dodanych do katalogów konieczna zmiana treści. Jakieś sugestie ?

I jeszcze dla pytających - będzie wersja online dodawarki dla testów bo z tłumaczeniem co i jak troche schodzi a wolę ten czas na poprawki przeznaczyć. Może dzis/najpóźniej jutro.

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sam testowałem ją od dłuższego czasu - czy zauważyliście jakieś złe wpisy w Waszych katalogach ?

Zadaj to pytanie w osobie MY jak sprzedasz więcej kopii zwłaszcza firmom które nazywają siebie "agencjami reklamowymi" i którm przyjdzie ochota skatalogować 500 kilo easydirów, tonę wordpressów, kilka kilo aforyzmów, wierszyków no i oczywiście programów partnerskich bankiera i money :rolleyes:

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część firm na pewno DLATEGO podkreślam - nie krytykuje Twojego softu ALE to że próbujesz nam cały czas wmówić że nie będzie SYFU - będzie i znacznie więcej z racji dostępności Twojej dodawarki.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by w końcu ktoś, a szczególnie Generał i inni nieprzejednani właściciele seoków, zdefiniował pojęcie owe syfu. Bo tak w tej chwili to jest słowo-wytrych bez treści. Bo tak jak czytam, to wcale nie musi oznaczać, że syf to byle jaka treść, ale adres do którego prowadzi czyli wspomniane easydiry, wordpressy, aforyzmy itd. itp. Pomijając to, że często strony "niezapleczowe" mają tragiczną wartość, to ja już nie wiem o co w tym chodzi, choć jak mówią - jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę :) No ale ja nie jestem miłośnikiem spiskowych teorii, więc proszę - zdefiniujcie co rozumiecie przez owy, milion razy pojawiający się SYF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się wstrzymywałem z wypowiedzią w tym temacie ale dłużej już nie mogę.

straseusz: nie robisz nic innego jak psujesz rynek. Myślisz, że dlaczego ja nie wypuściłem jeszcze dodawarki do ściągnięcia i zainstalowania u siebie? Tylko dlatego, że za chwile jej wartość stałaby się zerowa. Łatwo to sobie wyobrazić kiedy 200 kopii dodawarki rozrzuca dziennie 20 stron zaplecza. Ile macie tych stron kilentów, wartościowych do rozrzucenia? 10? 100? a potem co? potem idzie spam, zaplecze bo przecież dodawarka musi cały czas chodzić... taka presja znana posiadaczom xrumera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokokeke -> ja cie rozumiem.

W przypadku xrumera płacisz non stop i MUSISZ płacić non stop a to zachęca do działania :)

Natomiast w tym przypadku to że działasz - w rzeczywistości tracisz kase na captche - więc aspekt psychologiczny można sobie darować, bo jest zupełnie przeciwny do "xrumerowego" ;)

Kilka licencji w sumie już sie rozeszło, ale wiesz jeśli każdy będzie na nie(co ciekawe na forum jest każdy na nie, natomiast na priv i gg jest zdecydowanie więcej na tak) -> to może cena się zwiększy/zaprzestanę odsprzedaży. Wszystko jest możliwe.

Być może będzie jakieś "zamknięte koło" dla tych co już mają i koniec. Może np. dodawarka się już nikomu innemu nie spodoba i nikt nie kupi ;)

Pozdrowionka.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się wstrzymywałem z wypowiedzią w tym temacie ale dłużej już nie mogę.

straseusz: nie robisz nic innego jak psujesz rynek.

hm, a ja uwazam ze to TY psujesz rynek. ja katalogowalem za 40zl za 100 wpisow, a ty yokokeke wpadles z dodawarka i zaczales robic to kilka razy taniej - wiec psujesz rynek. proste? wg mnie po prostu sie wkurzasz ze bedzie mniej zamowien na katalogowanie u ciebie.

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pandha: wiadomo, zależy od punktu odniesienia. Można powiedzieć, że każda automatyzacja w pewnym sensie szkodzi bo np gdy wprowadzono drukarki stracili pracę Ci co przepisywali tekst na maszynie. Oczywiście, że sie wkurzam, ale bardziej tym, że trzeba będzie udostępnić konkurencyjny soft dla mas.

straseusz: wiem jaki jest popyt na tego typu soft :) Z tym zamkniętym kołem żartujesz prawda? ;) to tak jakbys powiedział nie chcę już więcej pieniędzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokokeke -> jestem biednym studentem który niczego nie ma, a za wynajem mieszkania tu gdzie jestem placi sie nie mało :)

Więc pomyślałem sobie: a co mi tam, zrobię coś dla ludzi, dam NAJPIERW na PiO -> niech ustalą cenę, powiedzą czego chcą, powiedzą czy W OGÓLE ma to sens... Nie wierzysz ? Przeczytaj ten wątek od początku.

Padło na akurat taką dodawarke - bo po prostu nie widziałem nigdzie aby było coś podobnego.

Dodawarek do wszystkich katalogów i wordpresów jest masa, wiec raczej nie chce podskakiwać takiemu kojotkowi czy maszynce publikera.

Więc masz racje, wiadomo że robiłem to z myślą o jakichś tam pieniądzach. A po co coś robimy ? ;)

Jak psuję rynek, to przecież zawsze możemy ustalić coś "wspólnie". Skoro mówisz "Długo się wstrzymywałem z wypowiedzią w tym temacie ale dłużej już nie mogę." -> to trzeba było napisać do mnie od razu i powiedzieć "Słuchaj jestem Twoją konkurencją weź mi nie psuj rynku, może zrób tak i tak to obaj będziemy szczęśliwi....". Może brzmi śmiesznie ale b. prawdopodobne że wziąłbym Twe słowa pod uwagę.

Dodatkowo, ja dawałem broń generałowi, aby można było "odłączyć" osoby spamujące - widziałeś jakąś odpowiedź ? Bo ja nie.

Z zamkniętym kołem niekoniecznie jest żart. Na razie dodawarki nie dostał nikt(co w sumie nie było zamierzone i celowe) poza starymi wygami z PiO. No poza 3 testującymi ale to inna sprawa. Więc to jest aktualne - ja ciągle czekam na Wasze opinie.

Natomiast kończąc - konkurencyjny soft dla mas już i tak się pisze tu i tam więc kwestią czasu było wydanie tego co wydałem i to wszystko.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast kończąc - konkurencyjny soft dla mas już i tak się pisze tu i tam więc kwestią czasu było wydanie tego co wydałem i to wszystko.

I właśnie dlatego jesteś krytykowany :)

Nie rozumiesz - takich "spryciarzy" jak Ty przez ostatnie 2 lata od pojawienia się skryptu mogło być już kilka bo napisanie takiej "dodawarki" jak Twoja to kilka godzin roboty z podpięciem jakiegoś decaptchera i napisaniem sensownego systemu wyboru kategorii. Dlaczego więc nikt TAKIEJ PUBLICZNEJ dodawarki na serwery klientów nie wypuścił ? Dlaczego wszyscy którym "zależy" mają swoje prywatne o których nawet nie pisnęli lub za punkty gdzie zaplecza katalogować się nie opłaca ?

Usiądź na spokojnie i zastanów się ;)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jak psuję rynek, to przecież zawsze możemy ustalić coś "wspólnie"...
Nic nie ustalisz, bo każdy zagarnia dla siebie. Jak sam widzisz, ktoś już wypuścił dodawarkę (a ile luż wali dodawarkami o których nikt nie łsyszał to pewnie nie policzysz ot tak), to Ty nie możesz, bo On nie psuje rynku a Ty tak, bo tak. Za chwilę będzie o róznicy pomiędzy tą serwerową, a tą Twoją. Tylko jaka jest róznica? Bo ktoś serwerowo zgarnia Klientów tak fajnych, że piszą opisy jak Mickieiwcz swoje sonety, a Ty sprzedasz kilkudziesięciu Klientom, krtórzy tylko będą walić opisami jak Ci kibole do sędziego po przegranym meczu po karnym z kapelusza? Bo Ci serwerowi są kontrolowani, a Ci Twoi nie? Dobra rada, nie patrz na to, bo szkoda czasu, rób swoje i staraj się to robić dobrze.

Podałem kilka pomysłów, które może są nie do realizacji, bo skomplikowane, bo nie na nasze serwery itp itd, lub bo sąsiad woli by okradziono Ciebie niż sam dojśc do tego co Ty (Lesiu to odnosiło się do posta Maxa, że konkurencja mająca katalgi będzie tępić dodającego z tej dodawarki, lub samą konkurencję) i nic, a może są głupie i szkoda zachodu by popracować nad taka dodawarką, która będzie nie tylko ułatwiac dodawanie, ale i z lekka ochraniać właścieli danego skryptu :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Generała:

Dziękuję, postoję :)

Qrcze wieje mi tu magią z tymi seokatalogami. Z ekonomi jestem cienki jak sik pająka więc wytłumacz mi to ;) Ja wiem że Ty masz taką dodawarke od ho ho ho no i wcale absolutnie się nie dziwię(nie taką tylko 100x lepszą).

Ok, generale, jakieś sugestie ? Jak nie chcesz tu pisać to pisz na pw - nie gryzę przecież, jestem bardzo otwarty i wyrozumiały(jak każdy nie zgrzybiały student hehe)

I jeszcze jedno - jeśli byłbym takim przecietnym "spryciarzem" to w życiu nie wystawiłbym takiej dodawarki na PiO. Była by na allegro a na PiO dałbym(standardowo) taki temat:

"wiecie co, widziałem taką aukcję na allegro (tutaj link) co dodaje do seokatalogów, testował może już ktoś ? Gość pisze że dodaje do 700 katalogów w 2 godziny !".

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności