Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę mod już jest wdrożony, z tym że nie jest "widoczny".

Jeśli wdrożę kolejne skrypty to myślę że wtedy na pewno o nim pomyśle ;)

no ja czekam na kolejne skrypty bardziej nawet niż ten decaptcher nowy, bo mion właśnie wypuścił w niezłej cenie swoją dodawarke do seoków, co prawda nie testowałem, ale warto by w seocacie pojawiło się cos extra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Vax -> wejdz w phpmyadmin, zaznacz tabelkli z bazy seocat'a i daj "repair", to wszytko ;)

mindryl -> powiem tak, co kto woli. Dodawarki windowsowe, jak i hostingowe, mają swoje wady i zalety. Windowsowe mają zazwyczaj jedną przewagę:szybkość. Ale mają też masę wad. Kto używa takich i takich, wie o czym mówię.

Natomiast nie wiem co rozumiesz pod pojęciem "extra", ale na pewno coś będzie ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vax -> wejdz w phpmyadmin, zaznacz tabelkli z bazy seocat'a i daj "repair", to wszytko ;)

mindryl -> powiem tak, co kto woli. Dodawarki windowsowe, jak i hostingowe, mają swoje wady i zalety. Windowsowe mają zazwyczaj jedną przewagę:szybkość. Ale mają też masę wad. Kto używa takich i takich, wie o czym mówię.

Natomiast nie wiem co rozumiesz pod pojęciem "extra", ale na pewno coś będzie ;)

oczywiście mam na myśli nowe skrypty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jedna mnie rzecz strasznie irytuje, sprawdzanie seokatalogów Katalogi -> dodaj do sprawdzenia, przy większej liście zarzyna mi VPSa który do najsłabszych nie należy, może warto by pomyśleć nad rozwiązaniem gdzie wgrywa się listę na serwer a on sprawdza pokolei każdy wpis, jeżeli error przechodzi do następnego i tak dalej. Teraz to w ogóle nie działa, chyba, że ja coś robię źle ?

forum.png

Strony internetowe, sklepy internetowe, pozycjonowanie, aplikacje mobilne, projektowanie graficzne - xfect.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

designgraf -> Odezwij się na priv i podeślij dane + dokładnie opis problemu.

Aktualnie pracuję nad aktualizacją, będą większe zmiany dlatego upate się opóźni. Z antigate są duze problemy(jako drugi decaptcher), w przypadku błędnych rozpoznań nie da sie nic zdziałać, za błędne rozpoznania miałem już zablokowane konto w ciągu dwóch tygodni 2 razy. Support odpisuje raz na tydzień.

Ciągle jednak testuje, być może bedzie lepiej(podobno mieli problemy sprzętowe w tamtym miesiącu).

Ogólnie zmiany idą w kierunku usprawnienia zarządzania bazą danych katalogów+precli, w tym także zmiany w samym dodawaniu, kolejne opcje przy dodawaniu + nowe skrypty.

Dla pytających: nie podam konkretnej daty updatu, jak będzie to na pewno każdy otrzyma email ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że szykuje się większy update z tego co czytam programu to może ze swojej strony zaproponuję takie 2 w sumie drobne rzeczy - czy można by dodać te kilka pól dodatkowych dla projektów - dla katalogów firmowych i pole województwo? Można by wtedy dodawać do katalogów firmowych.

I druga rzecz która mi na myśl przyszła w programie miona widziałem mozliwość testowania kategorii przed dodaniem, nie wiem czy tu też jest to mozliwe do realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. OK

2. Pytanie po co ? ;) Jeśli nie radzisz sobie z doborem kat/podkat pisz, postaram się pomóc, to naprawde nic trudnego. Dodatkowo taki układ jest najlepszy pod kolejne skrypty - raczej bez sensu będzie zbierać baze kategorii do wordpresa itd., a system dopasowywania cząstkowego spełnia moim zdaniem w 100% swoje zadanie - z tym że musisz poświęcić trochę czasu na jednorazowe dopasowanie. Później już masz kategorie(i przypisane im podkategorie) w bazie jedynie je wybierasz.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się możliwość dodawania kilku kodów do tej samej grupy katalogów. Przydatne jak chce się dodać kilka stron w tym samym czasie do jednej grupy.

Edit:

Właśnie ruszam z pierwszym projektem i dopiero teraz zauważyłem, że można przypisać kod dla każdego projektu osobno.

Profesjonalne katalogowanie stron + baza precli i katalogów. Polecam Katalog PR4

A ten Miejski katalog stron jest inny niż wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update i dodatek gotowe, standardowo przez weekend testy i w poniedziałek prześlę wszystkim.

Nie dodałem obslugi Antigate.com z powodu bardzo częstych problemów z serwisem/supportem. O ile support w dbc jest "średni" o tyle w antigate jest tragedia. Wyobraziłem sobie ile meili otrzymam że "coś działa nie tak", dlatego taka decyzja ;)

Póki co, od ok. 2-3 tygodni jest bardzo dobrze z deathbycaptcha.com, nikt nie zgłaszał żadnych problemów, tak więc na razie zostaje ten serwis.

Jeśli pojawią się problemy, obiecuję wdrożyć "na szybko" inny serwis łamiący(ale na pewno będie 2x drożej za rozwiązanie captchy).

Nie wdrożyłem obsługi pól firmowych, z powodu znacznych modyfikacji i bardzo niewielkiej liczbiy takich katalogów(ok. 10 sztuk dostępnych darmowych) póki co pominąłem ten temat. Ale być może będize w kolejnym updacie - zobaczymy czy liczba takich katalogów się zwiększy.

Zmiany:

- Przebudowane wyświetlanie katalogów(paginacja po 1000), dodatkowo sortowanie zarówno w javie jak i w php(lokalne/globalne)

- Dodawanie katalogów bezpośrednio z pliku w formacie url,rodzaj_skryptu,login,haslo(seokatalogi i sonooke "po staremu" żeby nie robić niepotrzebnego zamieszania)

- Poprawiono wycinanie linków z opisu. Jeśli katalog zezwala przykładowo na 2 linki, mamy w treści 3, zostanie wycięty pierwszy od góry link w treści. Czyli im niżej w treści link tym większa szansa że zostanie dodany.

- Poprawiono bug ze znakiem / w kategoriach

- Dodano kolejne pole ile zostalo zadań dla crona dla poszczególnych projektów.

- Przy dodawaniu nowego projektu jeśli sa niedomknięte klamry, zapisuje projekt "do edycji" z informacjami w którym polu niedomknięte klamry.

- Potwierdzenie przy usuwaniu katalogów

- Potwierdzenie przy usuwaniu projektów

- Dodano przycisk umożliwiający odczytywanie captchy aż do skutku(tylko pod cronem - nie przetestowane, nie udało się trafić na błędnie rozpoznaną captchę ;)

- Poprawione wyświetlanie menu(znikający pasek - po wgraniu poprawki koniecznie kliknij ctrl+f5)

- Opcja usuwania wpisów z seokatalogów(jako admin i jako zwykły user),

- Poprawa wydajności rozpoznawania captchy(z testów niezbicie wynika że aktualnie SEOCAT najbardziej oszczędnie pobiera $ z konta, jest najtańszy w utrzymainu przy dodawaniu do katalogów darmowych ;),

Wiele innych zmian ktore robiłem na bieżąco i nie ująłem w todo ;)

Dodatek PRO:

Wychodząc naprzeciw pingwinowi/pandzie ;) wdrożyłem obsługę najbardziej popularnych skryptów cms roku 2012.

- Obsługa skryptów: dotclear, wordpress, wordpress.com, textpattern, joomla za pomocą protokołu xml-rpc

- Przygotowany skrypt dotclear na bazie sqlite z koniecznymi wtyczkami i poprawkami do poprawnego dzialania z SEOCAT'em

- Wybór odpowiednich kategorii przed dodaniem(jeśli nie znajdzie żadnej dopasownej - dodawanie do domyślnej)

- Linki bezpośrednie z dodań w statystykach uzyskiwane od razu po dodaniu(oprócz texpattern - tu linków bezpośrednich może nie być, aczkolwiek jeszcze walczę ;),

- Pingowanie przy dodawaniu wpisów,

- Instrukcja jak poprawnie skonfigurować poszczególne skrypty do poprawnej współpracy.

Można ładować listy składające się naprzemiennie z różnych skryptów, po czym zaznaczamy je w danym projekcie/lub nie. Nie trzeba sortować list przed dodaniem.

Cena dodatku standardowo 100zł/netto.

Wybór rodzaju skryptów do dodawania:

lista.jpg

Strona główna(cron - jeśli 0 = zadania wykonane, jeśli wartość dodatnia np. 5, 10 - tyle pozostało do dodania NA DZIŚ)

dodawarka2.jpg

Demo zawsze dostępne pod adresem:

demo.seocat.com.pl

Login:admin

Hasło:admin

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest może jakakolwiek możliwość wprowadzenia do programu sprawdzania ilości "stron oczekujących" ? - w zasadzie do darmowych dodaję tylko zaplecza, ale łatwiej byłoby odsiać plewy od zdobytych list seoków.

Czy dałoby radę dorobić, żeby podczas odczytywania maili z dodanymi wpisami oprócz adresu wpisu, po średniku dodawał tytuł wpisu - drobna opcja, a mi by troszkę pomogła - najlepiej gdyby była opcja wyboru, odczyt z tytułem lub bez.

Jeśli jestem jedyną osobą której takie opcje przydałby się to trudno niech będzie tak jak jest, też czekam na update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności