Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

to jeszcze nim pojawił się update - jest poprawka - Przebudowane wyświetlanie katalogów(paginacja po 1000

czy dotyczy to wyszukiwarki katalogów po kliknięciu w menu główne katalogi? Bo mi tam się teraz właśnie pokazuje 1000 katalogów na jednej stronie, ale często korzytam z tego menu gdy chcę sprawdzić jakis katalog, a problem jest taki że w tym momencie skrypt przywiesza się na serwerze na jakies 10 sekund. Może ten update właśnie to rozwiązuje ale wole zapytać. Bo osobiście w tym menu może się pojawiac jak dla mnie sama wyszukiwarka - zmniejszy to obciązenie serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mindryl - tak, to właśnie zostało zrobione czyli jest paginacja po 1000 sztuk, dodatkowo możliwość sortowania zarówno lokalnego(tego 1000 sztuk) jak i globalnego(wszystkich katalogów z bazy).

Ładuje się obecnie bardzo szybko(sekunda ?), zobacz na demie(wrzuciłem for You 10000 katalogów ;)

https://www.demo.seoc...?action=catalog

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wcześniej wszystko robiła java = obciążenie nie serwera, lecz Twojego komputera(z którego odpalałeś SEOCAT'a ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@straseusz dopisz jedną ważną rzecz przed wypuszczeniem poprawki bo nie widze jej na demie a przydala by się niesamowicie jak wybiore "Sortowanie globalne w/g:" to kolor buttona powinien się zmienić ( wiemy po czym sortujemy - np czerwony), ale nie o to chodzi lecz o wprowadzenie dodatkowego pola FILTROWANIA po ciągu znaków a w szczególności w opcji "Informacja", + opcja exportu.

Po co taka opcja? Powiedzmy że mam informację o tym że katalog o przyjmowaniu strony z Pr > 1 wtedy jestem w stanie po zdefiniowaniu ciągu znaków zostawic wszystkie katalogi z taka informacją po czym mogę je exportować a na koniec usunąć. Potem robie sobie import do grupy np pr_wiekszy_od_1

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cinmar - teoretycznie już jest taka opcja, sortujesz i wybierasz katalogi ktore Cię interesują. Czy choidzi o to aby można je było wyeksportowac ?

Najlepiej odezwij się na gg lub priv, bo coś czuje że nie rozumiem :D

[Edycja]

- Po edycji danego projektu następowało "zerowanie" ilości dodań dla obecnego dnia. Kilka osób prosiło aby to zmienić, dlatego przerobiłem tę opcję, aktualnie edycja ilości zadań zmieni liczbę dodań - ale dopiero od dnia następnego.

Mam nadzieje że nie zakręciłem ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy jest sens, aby dodatek PRO dostał także rejestrację/aktywację i dodawanie przez xml-rpc do precli(WordPress) PUBLICZNYCH.

Po analizie bazy publicznej widzę że całkiem dużo precelków ma włączoną funkcję dodawania po xml-rpc(także wielojęzycznych).

Oczywiście rejestracja/aktywacja była by także z captchą.

Cena dodatku PRO po dodatniu tej fujcji urosła by z 100 zł netto do ok. 120zł - 130 zł netto. Ci co kupią teraz(zanim wyszła by ta aktualizacja) - nie dopłacają(aby było sprawiedliwie ;).

Jeśli są chętni prosze pisać czy tu czy na priv/email, chciałbym wiedzieć jakie jest zainteresowanie i czy taka opcja ma w ogóle w/g Was sens, zanim zacznę działać ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update rozesłane, jeśli ktoś nie otrzymał prosze pisać na priv.

Okazuje się że dodatek PRO otrzyma rejestrację/aktywację do precli publicznych na zasadach opisanych powyżej(Ci co kupią teraz - otrzymają update dodatku gratis, domyślnie po wyjściu aktualki dodatku jego cena wzrośnie do ok. 130zł).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

designgraf -> mogło się coś "skopać" przy wysyłce, bo doszło do połowy i mi "cofneło" reszte ;)

lords -> jak zrobię darmowe precle na pewno wszystkim z wersją PRO wyślę bazę którą sam zrobię. Natomiast wdrażając te skrypty(i kolejne w przyszłości) mam pewien pomysł co do baz który będę chciał także wdrożyć.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłęm PRO muszę powiedzieć że to chyba najlepszy update i wart tej kasy :) Oby tak dalej to czyni twoją dodawarkę krok do przodu nad innymi. Polecam bo w/g mnie teraz to najlepsza dodawarka. Nie podlizuję się:P zakup juz zrobiłem żadnego rabatu nie dostałem że chwalę dodawarkę :D warta swojej ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adis -> dzięki za opinie, co do rabatów - nie robię nikomu zniżek na dodatki, jedynie na wersję podstawową jest co jakiś czas promocja ;)

Mała uwaga dla wszystkich:

Po dodaniu projektu, zadania cron dla danego projektu są WYZEROWANE(czyli nie dodaje), dopóki nie klikniemy na cyferkę "0" na stronie głównej projektu, lub nie poczekamy do dnia następnego. Opcja została wprowadzona dlatego, że narzekaliście iż po dodaniu projektu "od razu dodaje". Teraz nie dodaje, trzeba kliknąć/lub zaczekać ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po puszczeniu kilku projektów mogę się wypowiedzieć na temat update-u:

- na podglądzie katalogów wreszcie nie muli - za to duży plus

- fajnie że jest teraz sortowanie po innych właściwościach

- pojawiają się wreszcie katalogi w bazach zdefiniowanych - czyli link zwrotny, secureimage itd, ale tu uwaga, żeby miały one sens musi być możliwość ich resetowania po przeniesieniu do innej grupy. Bo w tym przypadku gdy dokonamy edycji - zmieniamy grupę dla tych katalogów, ale nadal wiszą one ze starymi informacjami i mieszają z nowo dodanymi z kolejnych przebiegów. Kliknięcie usuń z kolei usuwa całkowicie z bazy katalogi! Powinna być opcja wyczyszczenia tego pola z informacją - tak jak jest reset statystyk dla każdego projektu.

- dobrze gdyby dało się tez wyszukiwać nie tylko po url tylko też po grupach czy informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności