Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Mam problem z dodawaniem katalogów do bazy.

Skrypt jest zainstalowany na xamppie. Katalogi dodaję opcją "Dodaj do sprawdzenia". Baza znajduje się w pliku txt w formie

Jednak po rozpoczęciu dodawania wywala mi poniższy błąd.

Pozostało 100 pętli

1) Column count doesn't match value count at row 1

Co może być nie tak? Spotkał się ktoś z takim błędem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja mam pewną sugestię odnośnie cen. W tej chwili nowi klienci są lepiej traktowani niż osoby mające już program. Np. kupując SEOCAT + PRO płaci się 330. Kupując wcześniej SEOCATa a teraz dodatek PRO wychodzi 350. Może warto byłoby zmienić te proporcje?

To taka luźna uwaga - w końcu każdy ma prawo ustalać cennik według uznania.

Profesjonalne katalogowanie stron + baza precli i katalogów. Polecam Katalog PR4

A ten Miejski katalog stron jest inny niż wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mindryl -> szukanie po grupach będzie. Z resztą zobaczę jak wyjdzie, dzięki za uwagi ;)

albertc -> przeoczony błąd, jutro podeślę jeden pliczek do podmiany.

Probity -> Tak jak pisałem, zniżki dotyczą wersji podstawowej, na którą co jakiś czas robię promocję. Teraz ta promocja "weszła" w opcję zakupu łączoną z dodatkiem.

Na same dodatki zniżek nie ma i nie planuję robić(na wersję podstawową tak).

Wersja PRO otrzyma dodawanie do publicznych precli + coś jeszcze, Ci co kupią teraz mają aktualizacje w cenie. Myślę więc że to wystarczająca "promocja" ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dało by rade wprowadzić w wprogramie grupowanie takich katalogów ktore posiadają taki komunikat jak poniżej ?

Jako grupa np pagerank4 a w niej strony które zwaracją komunikact "Wymagany jest minimum PR: 4.Strona nie została dodana."

Obecnie taki komunikat przy katalogu nie kwalifikuje go do grupy PageRank! Chodz jest wymagany

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sqnbn -> na razie nie planuję takiej opcji, po prostu za małe zapotrzebowanie ;)

cinmar -> podeślij mi kilka takich katalogów, oczywiście że to poprawię ;)

Mały komunikat: w ramach dodatku PRO będzie wdrożone także dodawanie "standardowe" do precli publicznych(WordPress) - a nie tylko za pomocą xml-rpc jak pisałem wcześniej.

Mam pewien(myślę że bardzo dobry pomysł) na wykorzystanie publicznych precli w seocacie - coś czego brakuje już od dawana. Na razie to wszystko co mogę napisać ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalogi dodaję opcją "Dodaj do sprawdzenia". Baza znajduje się w pliku txt w formie

Jednak po rozpoczęciu dodawania wywala mi poniższy błąd.

Pozostało 100 pętli

1) Column count doesn't match value count at row 1

Co może być nie tak? Spotkał się ktoś z takim błędem?

Mam ten sam problem. Była jakaś poprawka ?

hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie głównej to pisze:

Charakterystyka wersji SEOCAT:

1. Dodawanie wpisów do seokatalogów z recaptchą i bez niej, oraz z "multikodem".

2. Możliwość dodawania wpisów do TRZECH kategorii i podkategorii.

3. Wybór opisu/tytułów/słów kluczowych z 5 pól(losowanie), dla każdego "pola"(pole to tytuł+słowa kluczowe+opis) można ustawić liczbę wykorzystań dzięki czemu możemy dodawać naprawdę unikalne teksty, dodatkowo obsługa synonimów(dowolna ilość zagłębień).

4. Funkcja ::title:: - wstawienie jej w dowolnym miejscu w treści powoduje wyświetlenie się wylosowanego tytułu. Z przeprowadzonych testów wynika, że taki sam tytuł/nagłówek/i anchor ma znaczący wpływ na pozycjonowane słowo kluczowe.

5. CRON i ustawianie dziennych dodawań.

6. Pobieranie zatwierdzonych wpisów z poczty od razu do podlinkowania wpisów(obsługuje gmail, o2.pl i wp.pl).

7. Pobierania wpisów z seokatalogów poprzez API(nie działa na seokatalogach dawno nie aktualizowanych, działa na większości grup płatnych)

8. Funkcja sprawdzania zaindeksowania wpisów(z pełną obsługą proxy, jeśli dane proxy ma bana w danym momencie, pobiera inne - aż do skutku)

9. Funkcja sprawdzania czy dany katalog faktycznie jest SEOKATALOGIEM(bardzo przydatna przy sprawdzaniu kilku tysięcy "potencjalnych" SEOKATALOGÓW)

10. Statystyki - można jednym kliknięciem sprawdzić ilość wpisów dodanych/niedodanych/z błędami itd. - wraz z adresami url tych katalogów.

11. Pełna obsługa proxy wraz z przerywaniem dodawania jeśli żadna proxy nie działa(także proxy prywatne login/hasło).

12. Skrypt działa zarówno pod windowsem(pod serwerem który przesyłam skonfigurowany do działania) lub na normalnym hostingu(wymagania w zakładce "pomoc").

13. Możliwość ponownego dodawania do nie dodanych katalogów z powodu np. błędnie rozpoznanej captchy, lub innych błędów.

14. W pełni automatyczna rejestracja i aktywacja kont w SEOKATALOGACH wraz z późniejszym dodawaniem wpisów jako użytkownik zalogowany(bardzo przydatna funkcja - łatwo później zmienić wpis)

15. Możliwość tworzenia grup katalogów np. "neonex1", "moje-katalogi" itd. oraz możliwość dodawania dokładnie do takiej grupy

16. Inteligentne "ucinanie" i "dodawanie" treści jeśil dana treść jest za krótka/za długa(działa w ok. 80% przypadków). 17. Inteligentne "wycinanie" linka z treści strony - jeśli dany katalog nie przyjmuje takowych, lub wpisana jest zbyt małą ilość znaków aby dodać link(działa w ok. 80% przypadków). 18. Możliwość odłączenia cron'ów jednym kliknięciem w konfiguracji.

19. Opcja usuwania wpisów z seokatalogów(jako admin i jako zwykły user)

20. Bardzo duży nacisk położony na precyzję dodawanych wpisów.

Oraz wiele innych opcji(dodawanie linków w opisie, własne pole na uwagi dla każdego projektu, wiele opcji dotyczące katalogów itd.)

Charakterystyka wersji "SEOCAT PLUS" - wersja ta posiada wszystkie cechy wersji "SEOCAT" a dodatkowo:

1. Dodawanie wpisów opartych na multikodach do skryptu katalogu stron Sinooke.

2. Pobieranie linków bezpośrednich dodanych wpisów z API Sinooke.

3. Dodawanie artykułów do prywatnego systemu zaplecza opartego na skrypcie sNews.

4. Automatyczne pobieranie linków bezpośrednich dodawanych wpisów do statystyk.

5. Możliwość usuwania dodanych wpisów(także wielu jednocześnie) po wpisaniu określonego ciągu znaków.

6. Otrzymana wersja skryptu instalacyjnego sNews posiada dodatkowe zabezpieczenie(którego nie ma w wersji podstawowej).

7. Komunikacja dodawarki ze skryptem sNews odbywa się poprzez przypisanie loginu/hasła/unikalnego klucza zarówno w każdym skrypcie sNews, jak i w dodawarce.

Charakterystyka wersji "SEOCAT PRO" - wersja ta posiada wszystkie cechy wersji "SEOCAT" a dodatkowo:

1. Obsługa skryptów: Dotclear, Wordpress, Wordpress.com, Textpattern, Joomla za pomocą protokołu xml-rpc

2. Przygotowany skrypt Dotclear na bazie sqlite z koniecznymi wtyczkami i poprawkami do poprawnego dzialania z SEOCAT'em(załączony w e-mailu po zakupie)

3. Dodawanie artykułów do odpowiednich kategorii wraz z pingowaniem.

4. Automatyczne pobieranie linków bezpośrednich dodawanych wpisów do statystyk.

5. Instrukcja jak poprawnie skonfigurować poszczególne skrypty do poprawnej współpracy z SEOCAT'em

Udostępniam także dla wszystkich zainteresowanych demo skryptu gdzie można samemu przetestować działanie - w tym celu proszę kliknąć w menu "demo" oraz wprowadzić w nazwie użytkownika i haśle słowo: admin.

Nie ma żadnych ograniczeń poza jednym: 1 licencja == jedna instancja(czyli 1 uruchomiona wersja w tym samym czasie).

Obecnie skrypt z podstawową bazą którą udostępniam dodaje do ok. 200-400 seokatalogów, natomiast jeśli mamy dobre bazy można uzyskać powyżej 600 dodań(rekord to 705 dodań potwierdzone przez członka znanego w Polsce forum seo ;)

Więcej infomracji można znaleźć w zakładce "pomoc".

Dla osób, które nie chcą kupować SEOCAT'a(np. chcą dodać tylko jedną stronę lub sprawdzić działanie SEOCAT'a) udostępniam możliwość dodania samemu/lub zlecenia mi - dodania strony/stron do ok. 300-600 seokatalogów w cenie 50zł/brutto. Jeśli są Państwo zainteresowani taką opcją, proszę o informację poprzez formularz kontaktowy/email/podane wyżej gg.

Aktualnie program mocno ewoluował(i dalej będzie ulepszany), oto kilka przykładowych filmów:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem

Ustawiony cron 1 dziennie po kliknięciu w 0 pojawia się cyferka 1 na czerwono ale leci całą bazę katalogów.

Ustawiłem 2 dziennie i pozostawiłem 0 na noc. Obecnie z bazy 250 zostało 9 i w cron mam -98 , w pozostałych przypadkach zostało 0 i -65, -49

hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ SEOCAT jest przystosowany do działania zarówno na windowsie(bez crona) jak i na hostingach(cron), aby każdy był szczęśliwy ;) są pewne zależności:

(Opisałem je na https://seocat.com.pl/pomoc.php poniżej stosowny wycinek)

Zależności przy dodawaniu Cronem

- ustawiając dzienny limit dodań na 5 w danym projekcie, oraz mając przykładowo 1 wpisane w limicie dodan w konfiguracji, cron uruchomi program 5 razy i za kazdym razem doda do 1 katalogu.

- ustawiając dzienny limit dodań na 5 w danym projekcie, oraz mając przykładowo 2 wpisane w limicie dodan w konfiguracji, cron uruchomi program 3 razy i za kazdym razem doda do 2 katalogów(czyli o 1 wiecej)

- ustawiając dzienny limit dodań na 5 w danym projekcie, oraz mając przykładowo 3 wpisane w limicie dodan w konfiguracji, cron uruchomi program 2 razy i za kazdym razem doda do 3 katalogów

- ustawiając dzienny limit dodań na 5 w danym projekcie, oraz mając przykładowo 4 wpisane w limicie dodan w konfiguracji, cron uruchomi program 2 razy i za kazdym razem doda do 4 katalogów(czyli o 3 wiecej)

itd. itd.

Sprawdź więc ile wynosi u Ciebie liczba "limit dodawania do katalogów" w konfiguracji. Pamiętaj także, że liczy się POPRAWNE dodanie, nie próba dodania.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności