Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Veal - tutaj jest uwzględnianych kilka zmiennnych, w wielu przypadkach(jakieś 80%) wycina tyle linków ile trzeba by dodać przy określonym tekście, jednak nie wszystko da się uwzględnić. Jeśli możesz podać dane do SEOCAT'a(oczywiście na priv) to chętnie to "naprawię" nawet dzisiaj i odeślę Ci do przetestowania czy jest OK ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem kolejny update, wystarczy wgrać pliki na obecne.

Update naprawia kilka drobnych błędów(np. dymki) a także - podnosi skuteczność przy dodawaniu do seokatalogów darmowych.

Ręcznie "przerobiłem" kilkanaście katalogów które otrzymałem od jednego z użytkowników, był pewien bug przez który SEOCAT nie dodawał do nich.

Aktualnie można dodać do prawie 800 seokatalogów darmowych(testy robiła jedna z osób z PiO - od razu pisze że nie posiadam tej bazy).

pwnut -> nie uruchomiłeś po aktualizacji "base.php" - więcej info na meila.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam z SB 20 tyś unikalnych adresów które mogą być SEOkatalogami (harvestowane wg footprintów seoków), czy ktoś może mi podpowiedzieć jak ugryźć temat dodania ich do SEOcata?
Myślę że ten wpis Ci pomoże, w razie pytań służę pomocą

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elias -> menu->katalogi->"dodaj do sprawdzenia".

Szybkość sprawdzania regulujesz w konfiguracji: Czas oczekiwania na odpowiedź katalogu i Ilość katalogów sprawdzanych przy jednym obrocie pętli.

Ja ustawiam 30sec/50 katalogów. W ciągu 30 minut sprawdza średnio 5 tys. katalogów.

Zgodnie z tym co pisze Darq - albo vps z wymienioną opcją, albo sprawdzanie robisz lokalnie na swoim kompie ;)

Ja aktualnie w ten sposób przerabiam bazę ponad 70k potencjalnych seoków ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ kilka osób pytało o to kiedy będą precle publiczne wdrożone - napiszę na jakim jestem etapie i jak obecnie wygląda sprawa.

Z ok. 140tys. potencjalnych precli, SEOCAT poprawnie zarejestrował się w ok. 7tys., po odsianiu zbanowanych zostało ok. 3750 potencjalnych miejsc na link ;)

Poprawnie dodał do prawie 430 precli(zweryfikowany link czyli AA, nie liczę "w moderacji").

Na razie ominąłem WP z captchą - będzie ich ok. 800 sztuk i statystyki dodań na pewno się poprawią.

Rejestracja działa na multicurlu tak więc szybkość odsiewania jest bardzo duża - porównywalna z aplikacjami pod windows, w ciągu średnio 20-30 minut sprawdzamy ok. 5tys. adresów(oczywiście może być szybciej ale mniej dokładnie, albo wolniej i dokładniej).

Zostało wdrożenie obsługi captcha i pól niestandardowych.Myślę że pod koniec przyszłego tygodnia każdy posiadacz wersji PRO otrzyma udpate ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przed chwilą wysłałem mały update:

Zmiany:

- poprawa wyświetlania dodań(strona główna),

- poprawa pobierania wpisów zaindeksowanych(jeśli proxy padła - pobiera kolejną i sprawdza do skutku),

- zmiana obsługi proxy przy dodawaniu na LOSOWE(zgodnie z Waszymi sugestiami),

- wdrożenie obsługi API proxy z proxymarket.pl(dodawane do katalogów i pobieranie wpisów zaindeksowanych, wpisujemy ścieżkę do API w menu->konfiguracja, przed dodawaniem proxy jest zawsze dodatkowo sprawdzana jeśli nie działa - pobierana jest następna),

- kilka mniejszych błędów.

[EDYCJA]

Każdy posiadacz SEOCAT'a objęty jest następującą promocją przygotowaną wspólnie z proxymarket.pl:

2 tygodnie gratis dla pakietów od Mini/45 wzwyż i tydzień dla pozostałych zarówno dla nowych jak i obecnych użytkowników - w obu przypadkach dotyczy tylko pakietów z API.

W celu aktywacji promocji proszę o przesłanie zrzutu ekranu belki programu(prawa strona z informacją o licencji) i podaniu nick'a z serwisu proxymarket.pl(email wysyłamy na adres: bok@proxymarket.pl )

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tej promocji proszę o kontakt bezpośrednio z właścicielem proxymarket.pl pod adresem: bok@proxymarket.pl

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co to może być, że większość darmowych katalogów zwraca błędy i jest napisane, że:

Nie dodano strony - błędy:Brak lub zła pisownia adresu email. Strona nie została dodana.

Mma skonfigurowanego usera i e-maila, rejestracje i aktywacje system przeprowadził poprawnie a tutaj jakieś błędy, o co kaman? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności