Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie mam problem taki, że mam nową grupę seo katalogów w dodawarce, biorę pierwszy lepszy projekt, edytuję i zaznaczam, że chcę dodawać do tejże grupy. Klikam start i dodawanie nie leci bo "baza pusta" czy coś w ten deseń. cron.php tez pokazuje, ze nie ma co dodawac, to dziwne bo na liscie projektow pokazuje sie do ilu mozna jeszcze dodac!

nie moge sobie z tym poradzic

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

seoagent - proszę o linka do crona na priv.

Co do proxymarket - wystarczy wkleić w konfiguracji linka w postaci https:/ /www.proxymarket.pl /api/get/ i tu jakis kod/

ravau -> jaka wersja SEOCAT'a ? Pewnie nie 2.4.1 ?

Zobacz czy zaznaczyłeś ten skrypt do którego ma dodawać w edycji projektu.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ravau - nie moge odpisać Ci na priv coś z PiO się dzieje.

Wszystko jest OK, po prostu w innych projektach nie wybraleś żadnej grupy, jak już pisałem ZAWSZE wybieraj grupę do jakiej ma dodawać i nie będzie żadnych problemów tego typu.

W żadnym projekcie nie zaznaczyłeś do jakiej KONKRETNIE grupy chcesz dodawać(a pisałeś przed chwilą że zaznaczyłeś ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przysięgam Ci, że dodawałem grupę i potem była ona widoczna w podglądzie.. na miliard procent. To pewien trop co do tego co ktoś pisał, że w FF mu nie działa coś tam z zapisywaniem/wyświetlaniem, może i u mnie tak jest, że dopiero jak ty zrobiłeś to zadziałało?

edit: chyba jednak nie działa :/ "Zadania cron zakończone..." licznik sie nie zmienia

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK nie będziemy wnikać w szczegóły ;) natomiast co do crona to jeszcze raz przypomnę:

Jeśli chcemy aby cron zaczął dodawać OD RAZU należy po zapisaniu projektu i sprawdzeniu podglądu czy jest OK, kliknąć na stronie głównej cyferkę "0" przy tym projekcie(po najechaniu myszką pisze co się stanie ;)

ravau - już wykonałem to zadanie u Ciebie więc ma działać ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały support, problem rozwiązany.

Mały "detal", ale jak ważny! Przez to nie chodziło poprawnie automatyczne dodawania. Mianowicie w panelu DirectAdmin, ustawienia zadań cron powinno się ustawić każde z zadań na 1 min. I tak uczyniłem. Ustawiając konfiguracje, wymazałem domyślny czas oznaczony symbolem * (gwiazdka) i wpisałem cyfrę 1. I to był mój błąd, który zaburzył automatyczną pracę SEOCAT'a. Prawidłowo musi być zawsze symbol * (gwiazdka).

Rzetelne pozycjonowanie. Gwarantowane efekty.

Strategia "anty Panda & Penguin".

www.seoagent.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać przy ostatniej aktualizacji(dotyczy TYLKO kont pocztowych na gmail'u):

Ponieważ były problemy z pobieraniem określonej liczby ostatnich wiadomości z gmaila, został zmieniony tryb pracy na imap.

Należy się zalogować na swoje konto gmail, po prawej stronie klikamy w graficzny "trybik", następnie ustawienia.

Wybieramy "Przekazywanie i POP/IMAP", zaznaczamy "włącz imap", zapisujemy.

Przykładowo, mając na skrzynce gmail 100 potwierdzeń możemy pobrać np. 10 ostatnich. Wtedy wpisujemy liczbę "10" w polu "ile ostatnich wiadomości pobrać".

Jeśli chcemy pobrać wszystkie - wpisujemy dowolną liczbę, większą niż ilość wiadomości(np. 1000000 - nie ma znaczenia jak duża to będzie liczba).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z SeoCat-em, który po ostatnich aktualizacjach przestał działać prawidłowo. Lista projektów jest pusta, pojawia się za to napis "Unknown column 'catalog_type' in 'where clause'". Gdy próbuję dodać nowy projekt pojawia się tylko górna część - brakuje zupełnie części gdzie wpisuje się tekst.

Czy ktoś natrafił na podobne problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności