Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

Sam często korzystałem z tej opcji, myślę że osoby robiące bazy(ale nie tylko) docenią ten drobiazg ;)
Opcja mistrz :) Dodał bym tylko możliwość dodawania do bazy wcześniej zdefiniowanych wyrażeń żeby nie pisać ich za każdym razem tylko wybieranie z listy :)

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Cinmar - racja, do tego nazwa własna wyrażenia i będzie git ;)

marpit - co nie rusza ? Masz komunikat że "nieprawidłowa licencja" ? Jeśli tak to masz już blokadę, napisz do mnie na priv/email o co konkretnie chodzi.

Właśnie wysłałem poprawkę, zarówno dla posiadaczy wersji PRO jak i pozostałych.

Posiadaczy PRO bardzo proszę o PRZECZYTANIE dołączonej instrukcji, a nie zadawanie pytań bo może się uda :D

Także obiecana paczka precli w ilości prawie 1100 sztuk została wysłana.

Jeśli ktoś czegoś nie otrzymał proszę o info(bo już mam jakieś zwroty na poczcie).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze przykład dzialania bo może wydawać sie trudne ;)

Dla polecenia wyr. regularnego:

(.*?)

Gdzie znajdę jakieś info o tych wyrażeniach regularnych? Czy to są identyczne wyrażenia jak np w PHP? Przeglądałem, czytałem i wydaje mi się, że konstrukcje są trochę inne.

Generalnie chodzi mi o to, żeby to wcześniej przytoczone wyrażenie "(.*?)" obejmowało dokładnie wszystkie litery, cyfry i symbole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrfrog - wysłane.

Darq - tak to standard nie tylko php'owy. Jest tu funkcja preg_match_all, więc podajesz tylko samo wyrażenie dla formy: '#[wyrazenie]#'

Na pewno nie jest to funkcja dla wszystkich bo co nieco trzeba rozróżniać używane w regularnych znaki(-, (, ) itd.)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - dzięki. Po wielu bojach doszedłem o co chodzi i już śmiga u mnie tak jak chciałem.

Dałoby się zrobić, aby to sprawdzanie działało w tle z crona? No i zapis żeby był jakiś trwalszy, bo teraz zaraz po cofnięciu się plik jest czyszczony. Wtedy można byłoby zapuścić większą listę i zapomnieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darq - plik jest czyszczony za każdym wywołaniem funkcji, wydawało mi się to najbardziej sensowne.

Ja wrzucam przykładowo listę 50k for i wyciągam co trzeba w krótkim czasie(odpalam na lokalu, vps windows, a ostatnio vps linux).

Natomiast jest oczywiście opcja dodania funkcji pod crona - zapis pozycji w pliku - nie mieszając do tego zupełnie bazy SEOCAT'a(czyli "dla chętnych" ;) pytanie tylko czy ma to sens.

Jeśli znajdą się osoby zainteresowane taką opcją to czemu nie ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darq - plik jest czyszczony za każdym wywołaniem funkcji, wydawało mi się to najbardziej sensowne.

U mnie czyści się zaraz po wyjściu z ekranu "wyniku" skryptu - nie po ponownym wywołaniu.

Co do reszty, to moim zdaniem o wiele sensowniej jest zawsze działać na zasadzie - ustaw i zapomnij no ale rzeczywiście dla jednej osoby nie opłaca się tego pisać. Nie wszyscy też mają VPSy a tak można by ustawić sprawdzanie/wyszukiwanie w małych porcjach ale stale przez 24h na dobę i pójdzie to na byle sharedzie a co ważne, maksymalny czas wykonywania skryptu nie będzie istotny. Poza tym sprawdzanie nawet dużej listy będzie pozwalało na bezproblemowe dodawanie nowych projektów, bo praca będzie w tle i dodawarka nie będzie zablokowana.

Finalnie korzyści są takie, że obsługa będzie prostsza, mniej czasochłonna oraz wymagania serwerowe będą mniejsze, dzięki czemu będzie się dało uruchomić tę funkcję nawet na słabych hostingach.

Kto uważa, że takie rozwiązanie będzie przydatne niech zalajkuje mojego posta, żeby nie robić śmieci w temacie. Autor będzie przynajmniej mniej-więcej wiedział czy jest zainteresowanie czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała uwaga - dodawanie do WP jest dosyć wolne(ustawiamy 3 - 5 dodań/minuta), ponieważ SEOCAT sprawdza kilka możliwości dodania, dzięki temu skuteczność dodawania jest na najwyższym poziomie. Od zawsze priorytetem SEOCAT'a była skuteczność/precyzja, nie szybkość.

Dodatkowo jest funkcja weryfikująca czy faktycznie dodany wpis został opublikowany i TYLKO WTEDY będzie informacja "dodano" oraz pojawi się link bezpośredni w statystykach projektu.

Jeśli doda ale nie znajdzie opublikowanego artykułu będzie informacja "w moderacji" - także z linkiem bezpośrednim ale nie widocznym jeszcze(mod musi zatwierdzić). Warto takie adresy po jakimś czasie przejechać checkerem i sprawdzić gdzie zostały dodane wpisy(to zazwyczaj najlepsze blogi).

[edit] zapomniałem napisać, rejestrować userów można oczywiście w formie synonimizacyjnej czyli {login1|Login2|login3} - dzięki temu trudniej znaleźć nasze wpisy/bazę/zaplecze...

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w FF 16 działa Wam wybieranie kategorii grup itp ?
Jest problem myślałem ze tylko ja mam problem z tym stąd wywaliłem FF i nie pomogło.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest tylko pod FF16, siądę na początku tygodnia do tego, prawdopodobnie "stare" jquery tak że chwilowo zostaje albo nie akualizować FF, albo działać na IE/chrome ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności