Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

OK kończmy - Ty faktycznie nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć - może to faktycznie dlatego że siadłeś do tego ad hoc jako nudzący się student po wykładzie a może dlatego że nie siedzisz w branży SEO i nie wiesz do czego używa się takich softów i jak się to dla nich (i nie tylko) kończy ze skutecznością (chodzi o skuteczność akceptacji wpisu nie dodania).

Nie zaśmiecam więc Twojego wątku dłużej - życzę powodzenia.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No szczerze to jestem nie za długo w tej branży, coś tam starałem się pozycjonować ale więcej szkody niż pożytku mi wychodziło. Pomyślałem więc że to nie dla mnie i lepiej jak się wezmę za narzędzia do pozycjonowania. Mając nadzieje że komuś sie przydadzą robiłem także to "narzędzie".

Natomiast masz racje, wielu rzeczy mogę nie rozumieć i wcale nie zaprzeczam że jestem zielony. Ale jak widzisz - jestem zmuszony uczyć sie na swoich "błędach" bo raczej nikt nic nie doradzi...

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się i testuję.... Wygląda znakomicie... Żeby nie było wątpliwości - zamierzam ją używać do prowadzenia sowich katalogów, taki automacik był mi potrzebny. Na razie mogę polecić (testowałem na localhost) dla wszystkich którzy mają większa liczbę katalogów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest już ustalona na 250zł/netto. Każda kolejna poprawka w cenie.

Dane do przelewu(jutro jak się wyrobię dam formularz na stronie):

Gwarant, ul Sienkiewicza 10 lokal 4

95-100 Zgierz

nr konta :

40 1090 2705 0000 0001 0990 5951

cena brutto: 307.50zł

W tytule przelewu proszę podać "dodawarka seokatalog"

oraz dane: Imię Nazwisko Adres zamieszkania Adres email

(jeśli firma to nazwa firmy)

Jeśli ma być wystawiona FV - to stosowne dane potrzebne do wystawienia.

Natomiast - UWAGA - od razu mówię gdyż licencja jeszcze się piszę - że istnieje możliwość iż będzie OGRANICZENIE ilości dodawanych stron do katalogów darmowych.

Po prostu otrzymałem kilka propozycji, aby zrobić ograniczenie gdzie będzie można utworzyć przykładowo max. 50-100 projektów przy dodawaniu katalogów darmowych, natomiast dla płatnych ilość nieograniczona - więc ktoś kto dodaje do swoich lub kupuje kody dla płatnych nie miał by problemu z dodawaniem.

Wymaga to jeszcze dopracowania więc obecnie jest bez ograniczeń ALE każdy kto będzie chciał otrzymać poprawkę będzie musiał zaakceptować tą licencję(czyli z ograniczeniami).

Ma to spowodować że ludzie nie będą masowo dodawać stron bez sensu z dużym naciskiem na to co dodają.

Jednak - tutaj czekam na Wasze opinie, co o tym myślicie itd. Może jakieś inne ograniczenia, pomysły, rozwiązania ?

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ograniczenie - 100 projektów i do kosza :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh...

No i setki gimnazjalistów od katalogowania traci pracę, Seokatalogi tracą moc, to by było na tyle.

Już mam w du**e moderacje jak wiem że 100 wpisów które się znajdują są puszczone z automatu. Płatności wprowadzić czas...

Właśnie zauwazylem na kilku katalogach zero wejść, a 3 dodania strony - hehe ciekawe...

Dziękuje wam bardzo.

Były klient generała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion -> nie koniecznie do kosza. Na przykład wtedy jest konieczne zakupienie 1/2 seokatalogów i utrzymanie ich jako bezpłatnych. Można by to jakoś rozwiązać z korzyścią dla ogółu. Jestem zdecydowanie bardziej za tego typu rozwiązaniem.

SzefoPolska -> gimnazjaliści za to zdobędą pracę w pisaniu dobrych tekstów. Natomiast co do 100 wpisów automatem to z deczka przesadziłeś. Ta dodawarka nie ma takiej "mocy", do tego bazę jak na razie każdy tworzy sam więc nie ma szans na takie dodawanie. Rozumiem że to iż jest to automat odczytałeś bo złej jakości tekstach - być może dać jakiegoś "sprawdzacza" treści, coby nie było duplikatów. Masz uwagi - pisz.

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakim syfie mówicie?

Od dawna wpisy dodawane ręcznie w znakomitej większości reprezentują poziom kosza, a dodawane strony mają żenującą wartość i treść. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

Jakość nie jest problemem automatyzacji.

A jak coś można zautomatyzować i uprościć to należy to zrobić.

Prywatne dodawarki tak, a publiczna już nie?

Umiejętność napisania prywatnej dodawarki powoduje, że jej autor na pewno będzie pisał jak Mickiewicz.

G... prawda. Hipokryzja w najczystszej postaci.

Pozdrawiam,

M

Prawda jest też taka, że większość darmowych SEKów nie nadaje się do niczego innego jak dodawarka. Po prostu szkoda na nie czasu.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co ten cały ambaras

Napisanie takiej dodawarki to kilka godzin pracy-góra jeden dzień i nie jest to żaden wyczyn-zapewne wielu forumowiczów taką posiada. Publicznie dostępna dodawarka do seoków to wywalenie kasy w błoto - kilka tygodni i porządne seoki będą miały zabezpieczenia z którymi autor sobie nie poradzi, a te które zabezpieczeń nie wprowadzą staną się bezwartościowe.

Problem jest tylko jeden - w momencie gdy większość właścicieli seoków wprowadzi odpowiednie zabezpieczenia żadna dodawarka do nich nie będzie już skuteczna. Pozostanie żmudne wpisywanie dziwnych kapci i dziękowanie autorowi tego posta za całokształt.

A jak się wkurzę to udostępnię swoją dodawarkę do seoków za darmo i się dopiero zacznie :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x1349 -> przecież nigdzie nie napisałem że to wyczyn.

Skoro wielu forumowiczów ma takie dodawarki i nic złego sie nie dzieje(dzieje sie ? :), to czemu JESZCZE WIĘCEJ nie może mieć ? Rozumiem że Ci forumowicze co mają takie narzędzie już obecnie są "caca" a Ci co sobie chcą zrobić/kupić to już nie :)

Chesz udostępniać - to udostępniaj, nie widze problemu. Twoja wola. Czy udostępnisz na podobnych zasadach jak ja(czyli odpłatnie i na pewno będzie ją mieć zdecydowanie mniej osó:) czy też free(i wtedy na pewno będzie problem :) - to już zależy od Ciebie.

I masz racje, po co ten cały ambaras. Ci którym będzie przeszkadzać dodawarka po prostu zmienią sobie zabezpieczenie na securimage i tyle ! Takie bzdury o upadku katalogów przez dodawarke to raczej w przedszkolu można opowiadać - jak otwarty mini miał jedyne zabezpieczenie math captche albo płatność, tak tutaj wybór jest.

I jeszcze jedno - ja obecnie ustawiam się także na katalogi płatne, jest wiele osób mających po kilkanaście i więcej seoków którzy klepią ręcznie wpisy.

To narzędzie na pewno ułatwi im robotę.

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@straseusz - gratuluję odwagi i mam nadzieję, że nie ugniesz się po natłokiem krytyki.

Co do osób uważających, że taką dodawarkę piszę się w jeden dzień to życzę powodzenia. Jeśli to byłaby prawda to nie opłacałoby się kupować żadnego softu, bo taniej jest go stworzyć.

Co do ilości śmieci, to nie przesadzajmy. Dodawarek na rynku jest masa, zaczynając od automatów, poprzez półautomaty, a na studentach/gimnazjalistach kończąc. Myślę, że każdy sposób pozwala niedużym kosztem dodać spam, więc dlaczego uważacie, że taki gimnazjalista będzie w czymś lepszy od automatu?

Odnośnie dużych firm pozycjonujących to większość ma już tego typu soft...

Przemyślcie to i powiedzcie o co ten cały hałas?

BlackPress.pl - Automatyczna dodawarka do precli [Najtańsza na rynku - wystawiamy FV]

BlackPress.pl na forum PiO

Darmowa mieszarka synonimów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności