Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Błąd dotyczący pola select będzie prawdopodobnie bugiem firefoxa 16, nie działa poprawnie wiele stron ze starszym jquery(różne błędy).

Jeśli nic się nie ruszy ze strony FF na tygodniu to będzie poprawka, bo sam przyznam że za chromem nie przepadam z wiadomych powodów :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała uwaga dotycząca WP ponieważ może niejasno napisałem w mailu :D

Mamy dwie opcje dodawania WP:

1). Dodajemy je poprzez menu->dodaj katalogi, podając login/hasło ALBO importując plik z zapisanym url:skrypt:login:hasło(opcję wybieramy jeśli POSIADAMY JUŻ zarejestrowanych userów z loginami/haslami, oczywiście userzy mogą być różni).

2). Rejestrujemy się do precli poprzez SEOCAT'a, po czym MUSIMY uruchomić cron_aktywacja.php => wtedy SEOCAT pobiera dla każdego url'a login/hasło i wiąże konta w bazie. Tak pobrane adresy możemy bez problemu exportować z bazy SEOCAT'a(menu->katalogi->operacje i "wyświetl" przy danej grupie).

Jeśli po wejściu w menu->operacje->i kliknięciu "wyświetl" przy danej grupie nie wyświetlają się adresy w formacie:

wxcad.pl, wordpress, superousero@gmail.com, *Kydsi$Tp28kG
wpaaaonij.info, wordpress, superousero@gmail.com, 9q5lMsiaEL
wp6.xn--infogasieda-wssaub.pl, wordpress, superousero@gmail.com, tksI^&tghJ

To NA PEWNO coś źle zrobiliśmy i szukamy błędu ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś będzie poprawka na FF16(jednak chrome nie dla mnie ;)

Natomiast mam do Was pytanie co do dallszego rozwoju i teraz stawiamy na przejrzystość projektów:

- czy zrobić "standard" czyli na głównej od razu "grupy", a po wejściu dopiero wyświetlają się projekty w nich,

- czy standard a do tego po wejściu w grupę(z głównej) możemy także dodać "podgrupę"(coś na zasadzie dodawanie podkategorii do konkretnej kategorii)

- czy też na głównej zrobić "mieszankę" czyli jeśli jest jakaś grupa i są do niej dodane projekty, mamy opcję "rozwinięcia" tych projektów(na głównej widać wtedy tylko grupę, dopiero po rozwinięciu projekty).

Jeśli macie jakieś uwagi(być może inne rozwiązanie problemu) prosze o info(priv/email/gg/tutaj ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że 3-cia opcja najlepsza, bo w zależności od liczby projektów każdy sobie to elastycznie poukłada.jeszcze bym dodał do tego sortowanie projektów domyslnie do wyboru albo po dacie, url, liczbie dodań czy grupie w zależności od tego co komu pasuje (w zakładce konfiguracja np.)

A z innej beczki - czy możliwe byłoby dodanie w spisie katalogów przycisku czyszczącego z całej bazy pole informacja? Byłby to pomocne przy przenoszeniu katalogów np na czarną listę - bo tak mimo ich przeniesienia informacja nadal pozostaje i trochę się miesza z tymi z innych grup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, przy okazji wpadły też inne ciekawe pomysły na rozwój softu ;)

Na razie wygrywa opcja druga czyli grupy i podgrupy.

Mindryl - przycisk już zrobiony ;)

Wdrożyłem także odczytywanie captcha aż do skutku(przy błędnie odczytanej) dla dodawania ręcznego/i poprawiłem dla crona(Hindusi mieli zły dzień i non stop była błędnie odczytana więc wreszcie przetestowałem i już na pewno działa poprawnie ;)

Dojdzie także możliwość dodania 5 pól z adresem URL strony, które będą przypisane 5 polom na tytuł/kluczowe/treść. Czyli będzie można dawać inne adresy URL dla każdego opisu. Jeśli wypełnimy tylko główne pole, będzie "po staremu".

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papcomputer - 22-ego założyłem że problem rozwiązany(napisałem w emailu "napisz czy działa poprawnie", nie odpisałeś wiec uznałem że działa). Natomiast co do obecnego błędu - faktycznie przeoczyłem maila od Ciebie(czasami gdy dostaję w granicach setki dziennie zdarza się coś zagubić ;)

Zawsze możesz napisać ponownie jeśli nie masz odpowiedzi przez kilka godzin, bo to znaczy że email mi wcięło ;)

Jak by nie było, sprawdź czy działa po wykonaniu kroków z e-maila i odpisz ;)

Grykom - na dniach będzie nowy film o rejestracji w preclach oraz wiązaniu userów/exporcie pełnych kont. Stronkę wtedy uzupełnię.

Nie robiłem tego na razie bo i tak szykują się większe zmiany, ale faktycznie muszę to zrobić priorytetem ;)

Dzięki za info ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaszła niewielka pomyłka i w ostatniej aktualizacji dla wersji podstawowej PRZYPADKIEM "wyciąłem" opcję usuwania wpisów w seokatalogach - oczywiście opcja ta WRÓCI w najbliższym updacie. Dla tych do mają PRO lub/i PLUS opcja jest.

Jeśli komuś się spieszy z usuwaniem wpisów to proszę pisać i od razu podeślę poprawioną wersję ;)

[Edit] W odpowiedzi na kolejne pytania :D

Aby móc użyć tej opcji należy zaznaczyć "seokatalog" lub "sNews"(tu też można usuwać wpisy) w edycji projektu i DOPIERO WTEDY pojawi się możliwość zdefiniowania słowa za pomocą którego usuwamy wpisy(na samym dole).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności