Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

Dałoby się zrobić coś takiego jak autopodlinkowanie? Coś takiego jest w DonLinku.

Chodzi o to, że np dodając wpisy definiuje się w treści znacznik w który jest później wklejany link do wpisu z poprzedniej pętli czy raportu dla innego projektu. Dodając wpis do jednego katalogu automatycznie linkiem z treści podlinkowujemy wpis w innym katalogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Darq -> da się, ale jedyna opcja jaka widzę(na razie) to podlinkowywanie wpisów - wpisami w wordpresach publicznych.

Ewentualnie raporty pobierane cronem, automatyczne sprawdzanie zaindeksowania i info o niezaindeksowanych gdzieś w jednym miejscu ?

Wydaje mi się że automatyczne podlinkowanie nie zawsze będzie miało sens, nie ma tu "elastyczności"(bo jest w pełni automatyczne), ale jeśli uważacie inaczej... ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest szansa na poprawkę w zakresie sprawdzania dodania do seokatalogów? Np nie pokazuje mi dodanych wpisów grupach neona w ogóle. W ixs działa tlyko dla połowy - czasem chce na szybko sprawdzić czy jakaś strona jest w danej grupie i jest to trochę problematyczne, bo muszę ręcznie to robić dla tych gdzie nie ma informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mindryl - chodzi Ci o funkcję "pobierz z API seokatalog" ?

Jeśli tak to naipsz mi na priv/email o jaką konkretnie grupę chodzi(wiem że neona, ale którą) oraz podaj mi adres strony, którą chcesz sprawdzić.

Nikt nie zgłaszał żadnych problemów.

I nie zapominaj że jeśli dodajesz podstronę(np. www.strona.pl/podstrona.html) to podajesz przy szukaniu nie domenę, ale konkretną podstronę(tę którą dodawałeś).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xemix -> "najnowsza" wersja seokatalogu ma już chyba ze 2 lata więc bez przesadyzmu :D

Ja rozumiem darmowe seokatalogi, ale przy płatnych raz na 2 lata to chyba nie problem zrobić aktualizację :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzieć czemu moje ostatnie wpisy zostały usunięte ....

Ale nie w tym rzecz - mianowicie cały czas jest problem z dodawaniem na WP , dodatkowo doszedł do tego problem z cronem.

Nie po to była przesiadka na wersję PRO żebym drugi tydzień nie mógł nic zrobić ...

Coraz częściej jest problem z komunikacją i jakąkolwiek formą pomocy. - na odpowiedź na ostatniego maila i PW czekam już 4 dzień.

Generalnie brakuje podstawowych informacji w jaki sposób dodawać do WP, joomli i innych kat z wersji PRO

Może ktoś mnie oświeci bo autor chyba zajęty jest cały czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papcomputer -> masz przecież filmy o dodawaniu do WP. Nie rozumiem więc w czym masz problem ?

Jeśli w czymś konkretnie - NAPISZ o tym.

Nie pisz że "oooo Boże coś nie działa". Ale pisz konkretnie w czym problem, bo tracimy czas na wzajemne odpisywanie sobie bo Twoje informacje są zdawkowe i chaotyczne.

Nie po to jest support, żeby pomagać ciągle jednej osobie. Ostatnio miałeś literówkę w loginie do poczty i też zamiast sprawdzić pisałeś że "nie działa".

Może zanim napiszesz kolejny raz - upewnij się 3x że NA PEWNO postępujesz zgodnie z faq i tym co już wiesz ?

Kolejna sprawa - dostaję wiele meili. Za każdym razem jeśli mam coś sprawdzić, podawaj mi dane do logowania wtedy mogę OD RAZU sprawdzić co i jak. Na starych danych które podałeś mi ostatnio nie da się zalogować.

Nie potrafię wróżyć.

A dlaczego zostały usunięte poprzednie wpisy pytaj moderatora - domyślam się, że uznał ich za nie wnoszące nic do tematu.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papcomputer sama nazwa wersji PRO sugeruje ze to nie jest soft dla amatorów, to po pierwsze kontakt z Darkiem jest doskonały gadamy 3-4 razy dienie. Na filmiku wszytko jest pokazane.,jeśli masz problem z cronem to pisz na hosting. Mam 3 licencje 2 na Windows jedna na serwer Linux, wszytko na wszystkich licencjach działa doskonale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wysłałem aktualizację SEOCAT'a. Jako że kilka błędów było dosyć uciążliwych i chciałem wysłać szybko poprawione, tym razem nie ma opcji grupowania.

Zmiany:

Poprawiono kilka błędów w tym dosyć trudne do odszukania - poprawa zliczania dodań w seokatalogach, poprawia skuteczności dodawania do seokatalogów darmowych(lepsze rozpoznawanie kategorii/podkategorii) oraz dla wersji PRO - skuteczniejsze dodawanie do WP i znacznie lepsze "wyciąganie" wpisów bezpośrednich.

Doszła opcja pobierania ilości zaindeksowanych stron przy funkcji "sprawdź zaindeksowanie", doszła funkcja sprawdzania przekierowań(redirect, 301) - menu->katalogi->"sprawdzanie przekierowań".

Standardowo kto nie dostał emaila - pisać na priv/email.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę osoby które mają problemy z decaptcherem o sprawdzenie czy captcha.jpg zapisywana jest poprawnie na ich serwerach.

Pisało do mnie w tej sprawie 2 osoby( a być może jest ktoś jeszcze), u jednej z osób jest problem z "wysłaniem obrazka"/a drugiej z osób zostało zablokowane konto w serwisie dbc.

W czym jest problem:

captcha poprawnie zapisywana na serwerze wygląda tak:

captcha2.jpg

Natomiast co niektorzy(Ci co mają problemy z decaptcherem) mają takie "kwiatki":

captcha.jpg

lub

captcha3.jpg

itd.

Dodatkowo, jeśli w ustawieniach jest zaznaczona opcja: "Zaznacz, jeśli captcha ma być odczytywana aż do skutku", to praktycznie blokada konta gwarantowana w decaptcherze(bo wysyłamy ciągle błędny obrazek i mamy ciągle błędnie odczytany kod).

Powodów może być kilka, najbardziej prawdopodobne to serwer "nie wyrabia" lub łącze jest skrajnie "zapchane". Proszę pamiętać że ten obrazek jest także WYSYŁANY do decaptchera - to co widzimy na serwerze NIE MUSI dotrzeć do ludzi odczytujących captchę(może być "gorzej").

Problem jest co prawda bardzo znikomy w stosunku do liczby osób używających SEOCAT'a, ale chcę zwrócić uwagę że każdy może sprawdzić i naprawić go we własnym zakresie(np. zmniejszając liczbę działających procesów na serwerze etc.).

Jeśli ktoś ma problemy z odczytywaniem captchy:

Wystarczy wejść na swojego SEOCAT'a i wpisać w adresie:

https://www.mojastrona.pl/seocat/temp/captcha.jpg

czyli dopisujemy do adresu gdzie jest SEOCAT "temp/captcha.jpg" i sprawdzamy jak zapisywana jest captcha(oczywiście folder zapisu captchy można zmienić - można sprawdzić w konfiguracji dokładną ścieżkę do captchy).

Proszę pamiętać że nie da sie za każdym razem uzyskać "błędnego" obrazka - dlatego warto np. 5 - 10 razy sprawdzić (co jakis czas) czy zapis jest prawidłowy.

Jeśli komuś nie chce się "bawić" w to co napisałem, niech odznaczy opcję "Zaznacz, jeśli captcha ma być odczytywana aż do skutku" w konfiguracji. Nie rozwiązuje to problemu, ale wtedy jest większa szansa że decaptcher się nami nie zainteresuje ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności