Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

Adrians - od Ciebie właśnie pobrałem te obrazki które wkleiłem powyżej ;)

Zauważyłem, że tak jest u Ciebie co jakiś czas, np. co 3 - 5 obrazek jest OK. Odłącz inne dodawarki i sprawdź SEOCAT'a czy zapisuje poprawnie.

Albo - jeśli inne dodawarki na tym hostingu używają decaptchera - odłącz WSZYSTKO łącznie z SEOCAT'em i po kolei włączaj crony poszczególnym dodawarkom. Sprawdzaj KAŻDĄ z dodawarek która używa decaptchera(o ile używa na tym hostingu), jak zpisuje obrazek(czy jest OK), bo na 100% nie jest to problem tylko SEOCAT'a ale wszystkiego co używa decaptchera.

No i koniecznie daj znać jak naprawisz problem ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To chyba ja jestem tym który dostał bana :) Ja myślę ze problem w tym że równolegle chodził u mnie publiker który też korzystał z decapcha.

Zrobiłem drugie konto i na razie dodaje, ale skuteczność tragiczna, z rana miałem 111 źle odczytanych i tylko 12 dobrze odczytanych. Teraz włączyłem i mam 60% źle odczytanych...

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

san - seocat.com.pl i 3 film od dołu.

Dodajesz mieszane listy z pliku .txt jako jedna grupa, np.

https://superjomla.pl, joomla, login11, TajneHaslo

www.superwordpres, wordpress, logineo22 , id(*Yhd

www.sinok1.pl, sinooke

https://seokatalog33.pl, seokatalog

www.supersnews.pl, snews, loginsnews, haslosnews, kluczsnews

Dodając z pliku NIE WYBIERAMY rodzaju skryptu(rodzaj mamy wpisany wtedy w pliku).

W ten sposób mamy miesznane w/g własnych upodobań listy.

Można też dodać wszystkie skrypty jako jedna grupa. Np. dodajesz 20 seokatalogów jako grupa "mieszane", później 50 joomli jako grupa "mieszane", później 100 precli jako grupa "mieszane" itd.

Następnie w dowolnym projekcie wybieramy daną grupę oraz ZAZNACZAMY do czego ma być dodawany dany projekt. To wszystko ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo problem z captchą miało 5 osób, konta które były zablokowane przez dbc - zostały odblokowane.

Jeśli ktoś ma podobny problem(i o tym nie wiem) proszę pisać, wiem już jak pomagać w takich przypadkach ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam uwagę co do funkcji:

/dodawarka.php?action=pobierz_wpisy_api

a dokładnie chodzi mi o eksport danych:

pobierz jako XML nie działa ;)

wywala mi błąd

This page contains the following errors:
error on line 81 at column 47: EntityRef: expecting ';'
Below is a rendering of the page up to the first error.

a po drugie byłbym za dodaniem funkcji eksportu do CSV, gdzie jest po prostu zrzut tabeli którą uzyskujemy po sprawdzaniu przez API

bo np. chciałbym wyciągnąć z listy katalogi z których mnie odrzucono albo wpisy które są jeszcze w moderacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pobieraniem xml faktycznie coś jest nie tak, zajrzę do tego.

Co do drugiego pytania - zaznacz tabelkę która się utworzy i wklej do excela, i masz to samo ;)

Aczkolwiek jeśli będzie kilka osób "za" to zrobię export, z drugiej stony wolał bym zrobić zamiast tego np. automatyczne pobieranie z api dla zdefiniowanych grup katalogów określoncyh stron...

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, czyli poprawka do komórek :D

Po prostu siedze właśnie nad kolejnym znacznie większym update dlatego nie bardzo chcę tracić czas na takie "duperelki" :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko odnośnie sprawdzania katalogów czy jak dajecie do listy np do sprawdzenia 3000 seoków też powiedzmy po 10 pętli macie zwiecha i cześć (niec nie da się zrobić) ??

i jeszcze jedno lepiej pd windołem czy na cronie (pomijam ze komp musi być włączony) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą pojawiać się zawieszania jeśli komputer na którym sprawdzacie ma niewystarczające moce, a najczęściej jeśli jest obciążany "skokowo" do max. swojej mocy przez inne programy niż xampp, przykładowo pracuje łamacz captchy(skokowe zużycie procesora) + np. scrapeboxy które pochłaniają pamięć(tu akurat symetryczny wzrost do ilości postowań).

Jeśli jest odpowiednia ilość ramu/procesora gwarantuję że nie ma zawieszeń (sprawdziłem przez noc).

Dla niedowierzających ;) mogę nagrać film gdzie na swoim komputerze(7 letni pentium i 3gb ramu aktualnie pod windows8) przez noc przerobiłem listę ok. 220 tys. wordpresów(w tym ok. 27 tys. poprawnych rejestracji).

Ale, faktycznie przejrzałem te dwie funkcje(odsiewanie wp i seoków) i już poprawiłem kawałek kodu na znacznie bardziej optymalny - i myślę że dzięki temu będzie "latać" nawet na obciążonych maszynach(właśnie wrzuciłem liste 350k wordpres dla testów).

Z tym że poprawki raczej nie będą już wydawane(chyba że b. pilne), ponieważ pracuję nad nową wersją.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności