Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak, jeśli używasz na komputerze to odłączasz crona na serwerze na ten czas(ogólnie: nie używasz SEOCAT'a w innych lokalizacjach).

Ale, nie musisz koniecznie przenosić SEOCAT'a na kompa.

Równie dobrze(ba, moim zdaniem znacznie szybciej) działa się na najtańszym vps'ie z linuxem, przykładowo posiadam vps'a w virpus.com który mam tylko do odsiewania list i "wstępnego" dodawania katalogów/precli.

Wystarczy ustawić w php.ini max_execution_time na czas nieokreślony(lub duży) aby w tym samym czasie odsiewać listy i dodawać.

[edit] Ten vps o którym pisze kosztuje 36$/przy płatności rocznej, czasami sie zdarzy jakiś przestój ale nie mam zastrzeżeń poza tym. Równie dobrze może być dowolny najtańszy vps byle nie "katowany" 5 dodawarkami i 50 stronami(jak co niektórzy robią ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

san - zebrałem wiele ciekawych opinii i sam doszedłem do pewnych wniosków, obecna wersja mimio iż w dodawaniu jest dopracowana, z powodu różnych ograniczeń nie pozwala mi efektywnie wprowadzić pewnych rzeczy. Zmieni się wiele, także ogólny zamysł samej dodawarki.

Natomiast nadal nie mam zamiaru iść na ilość skryptów, ale stawiam na jakość dodawania/skuteczność. Czyli zdecydowanie bardziej dodawarka niż spamiarka ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

merf - nie polecam go początkującym, chyba że wersję z panelem DA. Ale równie dobrze możesz kupić coś na vmline czy jakiegoś innego taniego vps'a z linuxem, ofert jest masa.

A adres podałem wyżej: virpus.com

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ opróżniłem sobie przypadkiem skrzynkę wiadomości i nie odpiszę już "komuś", podaję do publicznej wiadomości że do końca roku JEST promocja na zakup SEOCAT'a ;)

Gratisy do wyboru, jest kilka opcji w zależności od wersji więc wszystko do ustalenia na priv/a najlepiej email(bokMAŁPKAseocat.com.pl).

Promocja trwa od DZISIAJ do końca roku i nie będzie przedłużana(będzie nowa wersja więc nie obiecuję że cena się nie zmieni).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wysłałem poprawkę dla posiadaczy wersji PRO, obejmuje ona przyspieszenie dodawania do WordPress oraz znaczne obniżenie zużycia procesora/ramu.

Zalecam uaktualnić, na pewno odczujecie różnicę ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iman - myślałem, sam używam SEOCAT'a na codzień i doskonale wiem czego mu brakuje ;)

motaba - aktualnie wyzerowanie/lub "ponów dodawanie", znacznie lepiej będzie to rozwiązane w nowej wersji.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie każda przeglądarka oferuje "zapamiętanie" hasła, wystarczy kliknąć "zapamiętaj" po wpisaniu loginu/hasła i kliknięciu "zaloguj".

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem nie będzie tego w obecnej wersji, a nie chcę dosyłać "szczątków" tego co ma być ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności