Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

pytanko dotyczące limitu użycia tekstów...

co się dzieje gdy limity się skończą? dodawanie zostaje przerwane?

mam multikod kulfika i 7 opisów - chce dodać najpierw 5 opisów po równo - a potem 2 dobić do końca - też po równo

mam nadzieje że sie nie okaże nagle że każde 5 doda po równo (skonczy sie limit) a później pójdzie po bandzie i doda byle jak a pozostałe 2 opisy "pójdą na straty" ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czemu jak chcę dodać listę wordpressów odfiltrowaną z loginami i hasłami:

https://domena.com , wordpress , user9494 , zAqNsBC7cuak

https://strona.pl , wordpress , user9494 , oMuC29321i5R

....

To błędnie te urle zaczytuje, nie dodaję loginu i hasła. Albo jako częśc urla.

E-INFONET - projektotowanie stron, sklepy internetowe, reklama w Toruniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragnar -> tak, jeśli skończą się określone teksty(limit się wyczerpie) to po prostu dany projekt jest "pomijany" i leci następny, tak że bez obaw ;)

elsajko -> tak jak pisze stasiek111, jeśli dodajesz z pliku nie SAME url'e, ale rodzaj skryptu, login, hasło, to NIE WYBIERAJ rodzaju skryptu poniżej i będzie na pewno OK.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warning: start_seokatalogi(other/xmlrpc.inc) [function.start-seokatalogi]: failed to open stream: No such file or directory in C:\xampp\htdocs\seocat\function.php on line 0

Fatal error: start_seokatalogi() [function.require]: Failed opening required 'other/xmlrpc.inc' (include_path='.;\xampp\php\PEAR') in C:\xampp\htdocs\seocat\function.php on line 0

takiecoś dziwne mi się pojawiło o co kaman ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analityk - tak, spokojnie na linuxie idzie, może byc nawet na mac'u jeśli jest na niego srwer lokalny ;)

mediait - niestety ostatnio są tragedie z hindusami, lubią też zbanować konto za nic(aczkolwiek tu już wiele z nimi wyjaśniłem i wdrożyłem pewne rozwiązania, obecnie testuję jeśli wypali będzie poprawka jeszcze przed nową wersją).

Natomiast co do samego odczytu catpchy - sprawdź czy czasami reszta nie leży w "problem z wysłaniem obrazka". Sprawdź też czy obrazek się zmienia a nie jest taki sam ciągle(np. brak prawa do zapisu) - wystarczy wejść na adres swojego seocat'a i na końcu dopisać ścieżkę do captchy(standardowo https://twojastrona.pl/temp/captcha.jpg)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma się o wiele lepiej, bo ma support na mega rewelacyjnym poziomie ;)

SQA - dodaje tylko do seoków

Seocat - do seoków, snewsów sinooke wordpressow itp.

No na te chwilę 2 kopie SQA się u mnie kurzą, a Seocat śmiga na całego :) - polecam

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności