Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

wybaczcie pytanie początkującego ... Zaczynam przygodę z seocatem i mam pewien problem - nie dodaje mi strony do katalogów. :(

W komunikacie jest informacja, ze wybrane są kategorie i podkategorie, tam gdzie jest captcha jest informacja, że rozpoznana, a wyświetla "Nie dodano strony - błędy". W czym może być problem?

Wstawiony multikod jest aktywny, bo próbowałem dodać normalnie ze strony katalogu i wszystko przeszło.

W którym miejscu mogę robić błąd?

prosiłbym o pomoc, sugestie, za które z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SlawkoJ -> problem jest w braku możliwości zapisania cook.txt, w menu->konfiguracja ustawiasz ścieżkę, domyślnie jest: /temp/cook.txt i tak powinno zostać, nadaj chmod 777 na katalog temp, usuń z niego wszystko i sprawdź czy się tworzy plik(po dodaniu do katalogu).

Davred -> robią to z automatu, jeśli uznają że zbyt wiele captch jest zaraportowanych jako błędne. Napisz do nich i odblokują. Jeśli masz zaznaczoną w konfiguracji opcję "odczytuj captchę do skutku" odznacz ją - niestety z deathbycaptcha.com na razie to nie przejdzie, pomimo zgłaszania poprawnie błędnie odczytanych captch i tak banuja konta.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem żeby komuś nie odblokowali, najlepiej pisać poprzez opcję "chat" z ich strony, jeśli ktoś jest online to w real time szybko opiszesz sprawę i odblokują ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SlawkoJ -> problem jest w braku możliwości zapisania cook.txt, w menu->konfiguracja ustawiasz ścieżkę, domyślnie jest: /temp/cook.txt i tak powinno zostać, nadaj chmod 777 na katalog temp, usuń z niego wszystko i sprawdź czy się tworzy plik(po dodaniu do katalogu).

Dokładnie o to chodziło :) ścieżka do cook.txt nie prowadziła do katalogu temp.

Wielkie dzięki straseusz za szybką i 100% trafną pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepię się do jednej rzeczy, mam wiele tysiecy katalogów w bazie i jak wchodze w menu "Katalogi" i np chce sobie podzielić jakąś grupę co ma 200 katalogów na kilka mniejszych grup. To taka duża grupa nie pokazuje się nawet jak ustawię sortowanie alfabetyczne na jednej podstronie wyników, tylko jest rozbita na dwie, czasem trzy chyba nawet, a przecież jedna podstrona ma 1000 rekordów, więc powinna się cała mieścić. Muszę je wyłuskiwać potem na każdej podstronie osobno. Nie da się np. w Katalogi->Operacje, ustawić opcji żeby tam jak mamy widok ile jest łącznie katalogów w grupie to dałoby się je od razu edytować, ale nie tak jak teraz że można tylko całą grupę przydzielić do innej, tylko włąsnie pojedyncze z tej danej grupy. To znacznie lepsze niż ta zbiorcza lista, która przy tysiącach katalogów, bardziej utrudnia niż pomaga.

E-INFONET - projektotowanie stron, sklepy internetowe, reklama w Toruniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepię się do jednej rzeczy, mam wiele tysiecy katalogów w bazie i jak wchodze w menu "Katalogi" i np chce sobie podzielić jakąś grupę co ma 200 katalogów na kilka mniejszych grup. To taka duża grupa nie pokazuje się nawet jak ustawię sortowanie alfabetyczne na jednej podstronie wyników, tylko jest rozbita na dwie, czasem trzy chyba nawet, a przecież jedna podstrona ma 1000 rekordów, więc powinna się cała mieścić. Muszę je wyłuskiwać potem na każdej podstronie osobno. Nie da się np. w Katalogi->Operacje, ustawić opcji żeby tam jak mamy widok ile jest łącznie katalogów w grupie to dałoby się je od razu edytować, ale nie tak jak teraz że można tylko całą grupę przydzielić do innej, tylko włąsnie pojedyncze z tej danej grupy. To znacznie lepsze niż ta zbiorcza lista, która przy tysiącach katalogów, bardziej utrudnia niż pomaga.

Bo generalnie miało być dorobione wyszukiwanie po wszystkich polach - jak informacja czy grupa a nie tylko polu adres - i to by chyba Twój problem rozwiązało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanka odnośnie wersji PRO:

1. Czy seocat obsługuje Wordpressy tylko przez xml-rpc czy też "normalnie"?

2. Czy program radzi sobie z wersją WP 3.5 ?

3. Czy można dodać własną listę Wordpressów z już utworzonym loginem i hasłem?

Okolice Krakowa - zdjęcia, opisy wycieczek po Małopolsce etc.

r0qqgk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy wyłączonej opcji "próbuj do skutku" czytac te capthce, mi przy 5 projektach dodaniach 100 na projekt,. w ciągu 48h zjadło 15$ coś dużo zużywa tych captch w stosunku do liczby dodań.

ma ktoś tak ?

w 24h zczytalo: 3707 captch

dodało ok 400 seoków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności