Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

Elias ->

1. SEOCAT obsługuje wordpresy normalnie, skuteczność na osobiście sharverestowanej bazie to spokojnie powyżej 1k dodań automatycznie zaakceptowannych.

2. Nie mam pojęcia, jeśli dasz mi jeden taki sprawdzę(ale podejrzewam że nie będzie problemów).

3. Jasne że można.

Elsajko -> dokładnie jak pisze mrfrog wpkat ma swoją dodawarkę.

Davred -> po pierwsze odznacz sobie tą opcję bo lubią zbanować konto w dbc za ciągłe wysyłanie "niepoprawnie odczytanej" captchy, nawet jeśli to ich wina.

Nie ma możliwości żeby tyle "zjadło", błędnie odczytana captcha jest odsyłana jako błędna i nie jest pobierana opłata za nią. Sprawdź inne softy które masz podpięte pod dbc.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przy dodawaniu do darmowych seokatalogów często dużo katalogów wpada w "problem z wysłaniem obrazka". Proponuję dodawać jeszcze raz do nich - problem ten wynika z tego że deathbycaptcha.com w czasie "awarii" nie przyjmują/nie odsyłają odczytanego kodu z recaptchy w określonym czasie(30 sec), czas się kończy i SEOCAT wrzuca te katalogi w te właśnie statystyki.

Nie mówię że tak jest zawsze, ale w 80% przypadków, warto zwrócić uwagę na ten fakt ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbe o drobną zmiane w następnej aktualizacji - żeby przy dodawaniu katalogów do nowej grupy było pole nadpisania ich jesli istnieją w bazie - przykładowo powstaje jakaś nowa grupa katalogów, wcześniej mam je w grupie nieprzypisane, płatne, a później grupa ma już konkretną nazwę i chciałbym je dodać jednocześnie nie dublując katalogów i nie musząc zmieniać ich grupy jeden po drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mindryl -> już tak możesz zrobić, dodajesz katalogi jako TA SAMA NAZWA GRUPY jaka już istnieje. Dopiszą się tylko te, które nie istnieją w bazie(bazie, nie grupie). O to chodzi ?

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli tą opcję: "Zaznacz, jeśli mają być dodawane także katalogi, które już istnieją w bazie SEOCAT'a"?

Bo w jej przypadku oczywiście dodawane są tylko katalogi niezduplikowane(nie będące w bazie). Miałem na myśli taką opcję jak dodanie do nowej grupy katalogów, a jeśli już one istnieją w innej grupie to zmiana ich grupy na tą nowo dodawaną. Oczywiście ma to cel wyłącznie porządkowy, bo czasem okazuje się że jakieś pojedyncze płatne katalogi nagle tworzą nową grupę mulikodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porada dla wszystkich którzy używają programów łamiących(np. captchasniper) i innych które "zajmują" port 80 oraz chcą używać SEOCAT'a w tym samym czasie:

1. Wchodzimy w xampp->apache->conf i tutaj edytujemy plik "httpd.conf"

2. Zmieniamy linijke: "Listen 80" na np. "Listen 78" (obojętne, liczba ta będize naszym nowym portem)

3. Uruchamiamy SEOCAT'a wpisując w przeglądarce:

localhost:78/seocat

To wszystko ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że sie mylę?

Mylisz się, SEOCAT ma możliwość w zakładce "Ustawienia", w polu "Podaj ścieżkę do pliku z proxy" dodania linka API z Proxymarket.pl w takiej oto postaci np.:

https://www.proxymarket.pl/xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Ponadto zerknij sobie tutaj.

Rzetelne pozycjonowanie. Gwarantowane efekty.

Strategia "anty Panda & Penguin".

www.seoagent.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Sorry jeżeli takie pytanie już padło, ale przeczytałem kilka stron tego tematu i nie dociera do mnie nci(jakieś problemy ze skupieniem :) ).

Mój problem jest taki, że mam 1 projekt i 4 grupy katalogów

j8jAOkb.png

Pierwsza i ostatnia to SEOKatalogi, a 2 środkowe grupy to SiNooke. Teraz chcę dodać ten jeden projekt do wszystkich 4 grup jednocześnie(z GUI programu wnioskuję, że uda mi się dodać tylko do 2 grup - 1 seokatalog i 1 sinooke). Jak mam ustawić projekt, żeby wybrał mi daną grupę i dodał do niej z odpowiednim multikodem?

Rozumiem, że

Wybierz grupę katalogów(lub pozostaw puste - domyślne)

mam zostawić puste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chcę dodać ten jeden projekt do wszystkich 4 grup jednocześnie(
Dodajesz do pierwszej zaznaczając jaka grupa w projekcie i tak

Jak seokatalog to w opcji "Wybierz do jakich skryptów chcesz dodawać dany projekt.zaznaczasz "seokatalog" + Czy wybrana grupa to katalogi płatne ? "ZAZNACZ" + zakładka Seokatalog i wpisujesz Jak sie nazywa typ wpisu oraz kod.

Tak samo z Sinooke. Puszczasz projekt na pierwsza grupe jak sie skonczy edytujesz projekt i zmieniasz tylko kod dostepu oraz typ katalogu i tyle, oczywiscie crona możesz wyczyscić jak chcesz odpalic to w 1 dzien.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności