Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tomaan -> pracuję, ale nie będzie więcej niż 5 zakładek, SEOCAT ma zostać prosty, natomiast będzie opcja znacznie trudniejsza ale o tym w swoim czasie ;)

Dla osób które mają "problemy" z rejestracją wordpres i piszą mi że wyssałem z palca odsiewanie list powyżej 500k na raz, dedykuję ten film.

Na końcu jest pokazane jakie parametry ma system więc proszę nie pisać że to najnowsze I7 i na starszym się nie da(5 letni laptop z najnowszym windowsem) ;)

[edit] zapomniałem dopisać że równolegle z SEOCAT'em działa 1 instancja scrapeboxa, captcha sniper i xseon - harvester więc wykorzystanie procesora jest praktycznie cały czas 99%)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym marudził czy trollował, ale sądzę, że brak większej ilości zakładek to na serio błąd. Nie wiem jak światek SEO ale dla każdej frazy wypadałoby jeśli nie zmieniać co jakiś czas tekstów, to chociaż dodać osobne / unikalne dla frazy. Mam 5 zakładek, załóżmy że kilka fraz zbliżonych do siebie pod 1 tekst i teraz jeśli pozycjonuję stronę na 10 fraz, to muszę robić drugi projekt.

Przecież jest miejsce na te zakładki, kurde no, świeci puste miejsce obok zakładek :) Zlituj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz, 99% userów wystarcza to co jest obecnie, nawet nie wykorzystują 3 pól na opisy(a wiem co piszę bo chcąc niechcąc przy supporcie często widzę projekty).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz, 99% userów wystarcza to co jest obecnie, nawet nie wykorzystują 3 pól na opisy(a wiem co piszę bo chcąc niechcąc przy supporcie często widzę projekty).

bo są lamusami, dlatego polskie SEO tak wygląda :P

Jak nie wykorzystują tzn. że walą 1 tekst z synonimiami na X fraz. Niezły syf :P

No dobra, ja tam się nie kłócę itd. ale to by usprawniło organizację w Seocatku.

Pozdrówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaj sobie opisy w taki sposób {Opis1|Opis2} okna sa na tyle duze że spokojnie możesz nawet 100 teksów wrzucić.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że od pewnego czasu kilka osób testowało to i owo, nie zgłoszono błędów więc dziś poleci do wszystkich aktualizacja.

Co się zmienia co dochodzi:

Nowy xampp z php 5.4 przygotowany do współpracy z SEOCAT'em jest dostępny na mojej stronie:

seocat.com.pl/xampp.zip

W stosunku do poprzedniego odczujemy przede wszytkim szybsze działanie skryptu(głównie przy rejestracji do wp/sprawdzanu seokatalogów) oraz minimalne zużycie procesora.

Aktualnie na łączu 5 mega w ciągu doby SEOCAT rejestruje się do ok. 300-500 tys. wordpress, ta liczba może wynieść nawet 10 razy więcej - oczywiście pod warunkiem że mamy stosowne łącze i sprzęt(manewrujemy czasem oczekiwania/ilością sprawdzanych stron jednocześnie, u mnie te parametry to odpowiednio: 15sekund/100stron).

Jeśli ktoś jest zainteresowany przejściem na nowego xampa, proszę go pobrać ale nie usuwać starego(był testowany ale u kogoś może zaistnieć nieprzewidywalny wyjątek), proszę po prostu zmienić nazwę starego xampa(np. "xampp_stary") i wypakować tego.

Dodałem sprawdzanie nie tylko zaindeksowania, ale także site(menu->pobierz wpisy->sprawdź zaindeksowanie na dole zaznaczamy ptaszka/lub nie)

Dla posiadaczy PRO/PLUS - opcja szybkiego wycigania loginów/haseł(menu->katalogi->pobierz login/haslo).

Wystarczy wybrać grupę katalogów dla których chcemy pobrać login/hasło, oraz wkleić adresy(bez http i www).

Dodatkowo, od teraz w statystykach wordpress do których dodało poprawnie, na samym dole tworzy się lista adresów bezpośrednich domen do których wpis został dodany/lub jest w moderacji.

Poprawiona została jeszcze skuteczność dodawania do wordpresów darmowych, aktualnie rekord to prawie 1800 dodań autoapprove(z potwierdzonym linkiem po 3 dniach od dodania, nie liczę w moderacji). Lista nie jest moja, więc proszę nie pisać o udostępnienie.

Niebawem będzie grupowanie i lepsze wyszukiwanie w katalogach, przyznam że już by było ale zajął mnie wordpress ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na fali dużej ilości maili jakie do mnie spłyneły w związku z testem przeprowadzanym na WP oraz wielu zapytań w stylu "czy ta baza z postu straseusza to Twoja" - tak to moja baza, a co ważniejsze dla Was, którzy chcą kupić ją ode mnie krótkie info:

Baza nie jest na sprzedaż z powodów:

a) nie sprzedaje się rzeczy dających nawet minimalną przewagę

B) jak macie inne dodawarki, to wynik może być diametralnie inny i pretensje spadną na mnie.

c) Jako, że nie pieniądz się tylko liczy - Ludzie, chcecie za bazę OGÓLNODOSTĘPNYCH rzeczy płacić takie pieniądze, że jakbym sprzedał, to czułbym się jak strona czynna w "typowo postrzeganym związku partnerskim przez hmm "konserwatystów", JEDYNE, czego potrzebujecie, aby osiągnąć taki sam (wcale nie wspaniały, na 100% są lepsze) wynik to

a) harvester

B) głowa

c) seocat - bo doda tam, gdzie inni nie dodadzą - taka to prawda a nie fantazja.

Co do innych pytań:

Tak seocat jest szybki - ja mam go na vps i naprawdę szybko chodzi

Tak support jest na jak najwyższym poziomie i pionie, Straseusz naprawdę nie gryzie i naprawdę pomaga nawet laikom (jak ja!)

Tak ta baza naprawdę jest publiczna

Nie, nie ma tam ani jednego mojego własnego precla

Tak, dużo z nich stoi na starych/nowych wersjach WP (stoją na wszystkich wersjach)

Nie, nie sprzedam bazy bo macie to za DARMO (trzeba poszukać)

Przepraszam za przydługiego posta, ale naprawdę nie spodziewałem się, że tyle emocji i maili wywoła zwykły test. (i że tyle ludzi chce dodawać do WP !)

Pozdrawiam

Slay

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrych list nie ma co sprzedawać bo już nie będą dobre.. Zawsze ktoś komuś użyczy bazę, ten drugi następnemu i powstaje atak na precla.

W sieci są na prawdę fajne wp trzeba harwestować

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuję że będzie problem z dbc w tym tygodniu, poniżej info z ich strony.

Dear Customers, we will be facing shortage of capacity during this week due to Lunar New Year and Spring festivities in our workers' countries. The shortage of capacity is an industry-wide problem, as the majority of workers share similar festivities. We expect the situation to return back to normal by the end of the week/beginning of the next one. We truly apologize for the inconveniences this may cause you. We're doing everything in our power to improve the situation."

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem sprawdzanie nie tylko zaindeksowania, ale także site(menu->pobierz wpisy->sprawdź zaindeksowanie na dole zaznaczamy ptaszka/lub nie)

Dla posiadaczy PRO/PLUS - opcja szybkiego wycigania loginów/haseł(menu->katalogi->pobierz login/haslo).

Zapomniałeś napisać jeszcze kto o te opcje truł ()() od miesiąca :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności