Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

Prosimy w imieniu dwóch firm o dodanie większej ilości zakładek z tekstami. Przy większej ilości niż 5 trzeba dodawać nowy projekt i robi się śmietnik w dodatku tracimy czas i zasoby, ponieważ program musi przelecieć na nowo bazę katalogów, ponadto zlicza dodane jako nie dodane ze swojego projektu. Widzimy, że wszyscy tu o to proszą, przyłączamy się.

Pozdrawiamy, ZOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

OK, OK, postaram się dołożyć pól, skoro wszystkim mało :D

Anmato - o co chodzi z tym "zlicza dodane jako nie dodane" bo nie bardzo rozumiem o co chodzi(konkretnie czy to katalogi/precle/swoje zaplecza ?).

Najlepiej jeśli mógłbyś podesłać konkretne przypadki na meila z wyjaśnienem w czym problem.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, to drobnostka, nie ważne w sumie. Bardzo prosimy i czekamy na więcej pól. Ale jak już robić to dobrze, nie jedno więcej tylko tak z drugie tyle może? Albo 15 nawet czemu nie. Można zrobić opcję "pokaż / ukryj więcej zakładek" jeśli komuś to przeszkadza.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można by zrobić nieskończenie wiele zakładek, po prostu po kliknięci jakiego + dodaje kolejny komplet, nie wiem jak to trzymasz w bazie, ale podejżewam, że dane z zakładek są w osobnej tabeli więc co to za problem powiązać ID danych z zakładek z ID reszty danych? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie 10 zakładek, nie chcę robić więcej w stylu "kliknij i dodaj" bo będzie po prostu nieczytelnie, SEOCAT ma zostać prosty.

10 zakładek zmieści się w obecnej formie i to mi odpowiada :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

offellia -> podeślij mi meila z przykładem i kiedy tak się zdarza, nigdy nie miałem takiego problemu(ani nikt o nim nie pisał), więc nie wiem o co chodzi.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co nawet tak cierpliwy człowiek jakim jest Darek, też Ciebie olewa? Podpowiem Tobie neox nie da się ściągnąć najnowszej wersji bo w plikach zakodowana licencja. Darek każda paczkę instalacyjna koduje indywidualnie, co jest oczywista oczywistość. Pliki kodowane z licencja nie są zmienianie w kolejnych wersjach wiec wystarczę podmieniać pliki które podsyła. Ale jeśli nie masz paczki instalacyjnej to bez Darka tego nie załatwisz, nu chyba że za chwile pojawi się zapis że SEOCAT nie jest dostępny dla użytkownika NeoX :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście - od tego jest mail supportu, który działa jak należy :)

Co do seocata, tak ostatnio odświeżyłem sobie bazę darmowych seoków i widzę, że:

- sporo katalogów darmowych lub darmowych z linkiem zw oznacza seocat jako płatne

- duzo jest błędów "Nieprawidłowy obrazek" - są to katalogi z recaptcha, w dbc nie mam praktycznie błednie rozpoznanych obrazków, przynajmniej nie w ilosci zblizonej do liczby katalogów z tą informacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kokimbo -> będzie do końca tygodnia 10 pól skoro tak ciśniecie ;)

neox -> zaraz Ci podeślę paczkę instalacyjną.

mindryl -> Co do "sporo katalogów darmowych lub darmowych z linkiem zw oznacza seocat jako płatne", chodzi Ci o funkcję sprawdzającą czy to seokatlaog z zaznaczoną opcją "dodawaj tylko darmowe", czy o samo dodawanie ?

Natomiast nieprawidłowy obrazek to "olewka" ze strony deathbycaptcha.com, testowałem ostatnio z jednym userem rozpoznawalność recaptchy w deathbycaptcha.com i jest tragicznie, captchasniper lepiej odczytuje. A problem z wysłaniem obrazka pojawia się gdy dbc zwróci błąd - czyli nie przyjął obrazka do przepisania(nie wyrabiają/opierniczają się ;)

Dlatego do końca tygodnia wdrożę alternatywę dla decaptchera.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności