Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

kto dodajac do katalogu klika w reklamy? ewentualne kliki przypadkowe sa tylko wtedy gdy masz sporo stron w katalogu i wejscia z dlugiego ogona. zaden pozycjoner czy dodawacz nie kliknie ci w reklame. przykladowo 1500 wejsc dziennie i mialem ze 2 kliki dziennie, czasami zadnego. pozniej byly tylko kliki jak byly inne jezyki, wiec argument ze teraz beda wpisy z automatu i nie bedzie kasy za reklame to jakies nieporozumienie

sa tu osoby na forum dajace po kilka/kilkanascie stron dziennie i w zyciu sie nie kapniecie czy sa robione z automatu czy recznie, te osoby tez nie klikaja w reklamy i maja gdzies czy opis jest ok, czy strona na poziomie, itd. klient placi za katalogowanie to pcha sie to gdzie sie da.

algorytm sie zmieni i wytnie seoki nie zaleznie od tego czy beda wpisy robione recznie czy automatem.... i polskie seo padnie........

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie piszmy o tym jako o dodawarce ale jako o automacie do zarządzania większa liczbą katalogów. Lepiej? Rozumiem, że potentaci mają już takie rzeczy, ja do takiego narzędzia nie miałem dostępu (zapewne podobnie jak wielu innych). Czy tak trudno było zrobić taki automat z ograniczeniem bazy katalogów np. do 100 czy nawet mniej i sprzedawać jako dodatkową opcję do licencji katów? Tutaj kamyczek do ogródka autora seokatalogu... Przecież licencje są sprzedawane w dziesiątkach jeśli nie więcej sztuk, jak myślicie każdy będzie zarządzał tym ręcznie?

Oczywiście, nie zmieniam zdania, że udostępnianie dodawarki dla ogółu przyniesie negatywne skutki, z drugiej strony danie zaporowej ceny to brak zarobku dla autora. Trzeba zrozumieć dwie strony. Dla mnie wyjściem są licencje z ograniczeniem liczby katalogów w bazie, kupuję za kilkaset złotych, mogę dodać 50-100 katów i tylko w tej liczbie bawić się narzędziem. Kupuję za 3-4 razy więcej i mam nieograniczoną liczbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do osób uważających, że taką dodawarkę piszę się w jeden dzień to życzę powodzenia. Jeśli to byłaby prawda to nie opłacałoby się kupować żadnego softu, bo taniej jest go stworzyć.
PHP jest jak klocki Lego więc bez problemu można napisać "taką" dodwarkę w jeden dzień nawet na kaca, bo nie ma w tym żadnej filozofii zwłaszcza, że najgorszą robotę zrobi mam decaptcher w wypadku reCaptcha. Drugi dzień to napisanie jakiegoś interfejsu do definiowania i zarządzania projektami jeśli dodawarka nie ma działać na zasadzie blasta czyli jednorazowej akcji do wszystkich. Oczywiście trzeba znać dosyć dobrze PHP.
Publicznie dostępna dodawarka do seoków to wywalenie kasy w błoto - kilka tygodni i porządne seoki będą miały zabezpieczenia z którymi autor sobie nie poradzi, a te które zabezpieczeń nie wprowadzą staną się bezwartościowe.
I tu leży sedno sprawy i tyczy to tak samo darmowych jak i płatnych SK. Więc z tego prostego powodu takie oprogramowanie można śmiało nazwać "kolosem na glinianych nogach".

c'est la vie

PS Kolego straseusz pisząc to co piszę nie mam zamiaru dyskredytować Twojego produktu jedynie w ramach ogólnej dyskusji przedstawić pewne realia jakie tyczą tego typu oprogramowaniu.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dodawarki trzeba umieć korzystać, a u nas się niestety nie umie... Cały czas z jednego IP dodawano mi różne strony z różnymi mailami z wyjątkowo nieunikalnymi, błędnymi opisami. Po wycięciu tego IP z ponad 100 takich śmieciowych wpisów dziennie zostało kilka. Jeśli ktoś zapłacił za licencję katalogu to będzie o niego dbał i kombinował jak się nie dać dodawarce.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji zawodu musiałem i ja przetestować to narzędzie...

Pierwsze na co muszę zwrócić uwagę to podejście autora skryptu do pomocy w zainstalowaniu tego na kompie...

Serwer na windzie stawiałem jeszcze w szkole średniej 5 lat temu, curla nawet nie miałem nigdy potrzeby instalować ale pomocą autora wszystko mam już w małym palcu.

Co do automatu:

No cóż, co gdyby nie Chińczycy... automat sam dodaje, niestety tylko do jednej kategorii, dla tego nie opłaca mi się tego kupić.

Ja już mam taką normę minimum 2 kategorie jak jest gdzie to dodaje do 3, czasem też sam stworzę nową kategorie, wrócę za kilka dni i spróbuje dodać ponownie.

Dodanie tylko do jednej kategori, to marnowanie wpisu, później już się nie da dodać strony ponownie...

Brak możliwości dodania minimum 2-3 opisów... Ale da się to obejść, wystarczy zatrzymać dodawanie i wkleić nowy opis.

Nie płaczcie że to rozwali seokatalogi - bo takie jest życie, mamy 2011 rok, idąc tym tokiem myślenia nie powstał by żaden seolight i inny kataloger, każdy chce sobie ułatwić życie, każdy chce zarobić, jak kogoś wkurza spam niech zrobi w seokatalogu token logiczny by uratować swój katalog przed nieuchronną zagładą, niestety recaptcha jest złamana i prędzej czy później jak nie ten automat to inny doda do waszego katalogu 1000 sztuk zaplecza którego nikt nie raczy podlinkować, nikt nie postara się o unikalny opis - prędzej czy później takie katalogi upadną - życie... Trzeba zabezpieczać katalogi na bieżąco - tak jak działają programy antywirusowe.

Generał pewnie już szykuje jakieś atrakcyjne update - dużo osób zainstaluje nowe zabezpieczenia, cześć pójdzie na minimalne opłaty w katalogu i wasze licencje nie stracą na wartości..

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta dodawarka to nie problem - ja zamierzam zmienić podejście do prowadzenia katalogów.

Ponieważ wpływy z reklam (AdSense, BinLayer), są znikome to katalog na tym nie zarobi, więc skoro dokładam do interesu to zrobię tak:

  • Stawiam katalog, wprowadzam opłatę 1zł,
  • Rozdaję kody poszczególnym użytkownikom, którzy chcą dodać sporo stron na zasadzie np. bestos01-bestos10 czy tam jakieś tajne hasło dostępu.
  • Potem patrzę, jak ktoś wrzuca mi nie wiadomo co to żegna się kodami i stronami w katalogu.

W ten sposób osoby/firmy dodające dużo stron nie stracą - a same będą musiały zadbać o to co dodają. Gorzej z osobą, która chce dodać swoją jedną stronę - ale wtedy może przeboleje te 1zł za wpis. Przy większej ilości Multikod oraz bardzo szczegółowy regulamin - tak żeby nie tracić czasu za dużo przy moderowaniu :D Jak ktoś nie przeczyta to jego strata.

Autor wymyślił program i chce go sprzedać. Może to zrobić jak chce i nic nam do tego :)

Może uda mi się zrobić coś dobrego

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że dodawarki rozwalą katalogi, tylko mówię, że przysparzają pracy - kilkaset bezsensownych wpisów typu: moja {firma itd. trzeba moderować. Gdyby ludzie umieli pisać opisy z synonimami to nie byłoby problemu. Uważam, że wprowadzenie opłaty do katalogu który jest świeży to go prędzej zabije niż wzmocni.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To smutne...

[*][*] Wpisujcie miasta!

Jakoś problemu nie robiliście i nie stękaliście jak pojawił się publiker czy omniadd, jakoś one zajeżdżają freeglobesy, easydiry, wordpressy, ale nie seoków nie tykać, bo to święty graal.

Chłopak miał pełne prawo zrobić sobie taką dodawarkę i ją sprzedawać - proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freeglobesy i easydiry sa darmowe. Zainwestuj kilka k w seokatalogi i zobaczymy jak bedziesz "spiewal", gdy nagle z konta gdzie stoi jeden katolog, obciazenie z 1% skoczy do 10 i konto wylaczone.

Szkoda mi strzepic jezyka, milego dnia.

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gostek -> nie przesadzaj, policz sobie 1 minute średnio na katalog, nie ma tu wielowątku więc nie ma szans zajechać hostingu - to działa prawie tak wolno jak człowiek(nie mówie o płatnych i z kodem bo tam zamiata akurat). Więc nie ma szans nic zajechać.

Obecnie dostępna jest wersja online na dobrym serwerze do testowania. Jeśli ktoś chce udostepniam do "pobawienia" się na ok. 20 minut(ale pojedynczo bo nie chce znowu żeby admin mnie przyblokował), można zapoznać się z funcjonalnością itd. Więc nie trzeba już ściągać aby potestować(ale jeśli ktoś chce to nie ma problemu i z tym).

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freeglobesy i easydiry sa darmowe...
Jak rozumiem, gdyby SEOki były darmowe, to by nie blokowali kont? Chyba, że chodzi o to, że jak ktos zainwestuje w skrypt to jest więcej płaczu z powodu blokady, niż u kogoś komu zablokowali konto i jedzie na darmowych skryptach.

Kto jest przeciw dodawarkom? Rozumiem Generała, jak katalogi będą g***o warte, to nikt za licencję mu nie zapłaci, ale są możliwości do blokowania dodawarek - płatności i pytanka, więc jaki będzie katalog zależy od właściela i tyle.

Najbaradziej jednak moim zdaniem przeciw będą Ci co już sadzą kwiatki za pomocą dodawarek prywatnych bo zabezpieczenie seoków cofnie ich do robótek ręcznych, albo do zleceń studentom. Mylę się?

Właściciele nie będą mieli więcej roboty niz teraz jak wprowadzą zabezpiecznia i to czy będzie w nich syf, czy nie (niezależnie od tego "co" czy "kto" doda wpis) zależeć będzie od nich. Są i teraz bez dodawarki publicznej syfiaszcze seoki, więc problemem nie jest dodawarka.

Oczywiście znajdzie się kilku, może i wielu pajaców, którzy upuszczą krwi właścicielom (tu nikt nie pisze, że tak nie będzie), ale jak Generał dogada się z autorem dodawarki, autorami dodawarek to takich pajaców się szybko wyeliminuje i ich wpisy polecą w kosmos, a na dodawarkę będą mogli sobie najwyżej popatrzeć.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zgodnie z sugestiami doszło wiele zmian, obecnie narzędzie prezentuje się tak:

1. Możliwość dodania do trzech kategorii/podkategorii. Jeśli nie znajdzie pierwszej kategorii/podkategorii szuka w kolejnych(jeśli wybrane i ustawione) itd. Więc wpisy z wieloma kategoriami są już jak najbardziej możliwe.

2. Trzy pola na opis z synonimami.

3. Dołożone proste statystyki(dodano, nie dodano, błędy itd.)

4. Poprawione błędy z dodawaniem katalogów.

5. Poprawa działania na proxy(szybciej dodaje).

6. Obecna wersja nie wymaga instalacji czegokolwiek, po prostu wrzucamy stosowne pliki na dysk, wypakowujemy archiwum, odpalamy serwer i włączamy skrypt. Skrypt dzięki forumowiczom był testowany pod winxp/vista/windows7(siódemka 32 i 64bit) i działa bezproblemowo. Jeśli interesuje Cię jednak wersja serwerowa na zdalnym hostingu to po testach mogę polecić pewny i co najważniejsze tani serwer(nie chce robić żadnej reklamy na forum więc ew. prosze pytać na priv/gg).

Doszło też kilka drobniejszych poprawek, np. deczko ładniej wygląda :P

Jutro koło południa wysyłam poprawki + bazę katalogów(jeszcze sie filtruje myśle że koło 500-600 będzie darmowych, z czego część tematycznych więc mam nadzieję, że zostanie jakieś 400 sztuk :)

W razie zainteresowania proszę zamawiać skrypt poprzez formularz: https://www.seocat.com.pl

Kontakt na gg znacznie przyspieszy otrzymanie go(także pełna pomoc w instalacji/testach): 2697501

Można także testować w dowolnej porze online: https://www.demo.seocat.com.pl (proszę o kontakt na gg bo tak najszybciej można uzyskać logi/hasło, ewentualnie email/priv).

W kolejnej odsłonie będę chciał poprawić przede wszystkim wybór kategorii/podkategorii(choć jak na razie nie bardzo wiem jak to ugryźć w taki sposób, żeby były faktycznie odpowiednio przypisywane i nie drażniły adminów katalogów. O ile z kategoriami w sumie można sobie poradzić to podkategorie już nie bardzo. Więc proszę o wszelakie sugestie)

A druga sprawa obsługa błędów przy dodawaniu bo na razie jest dosyć marna.

Statystycznie rozmawiając z osobami używającymi, dodawalność jest na poziomie średnio 300 katalogów(oczywiście mówię o katalogach darmowych) - jedni mają po 200 dodanych inni po 400, dużo zależy od wyboru kategorii/podkategorii a jeszcze więcej od dobrej bazy katalogów).

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności