Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm prześlij mi na bokMAŁPAseocat.com.pl ze 2 takie adresy sprawdzę o co chodzi.

Natomiast z dbc to nie tak - rozpoznają i w razie błędnego odczytania SEOCAT odsyła jako nieporprawnie odczytane(zwracają kasę), ale co z tego jak bardzo dużo niepoprawnie odczytują, a czas ucieka. Przez co dodawanie się wydłuża.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

offellia -> podeślij mi meila z przykładem i kiedy tak się zdarza, nigdy nie miałem takiego problemu(ani nikt o nim nie pisał), więc nie wiem o co chodzi.

Przejrzałam teraz skrzynkę mailową z informacjami o akceptacjach wpisu. Slash dodaje się czasami podczas katalogowania podstron. Mimo, że w projekcie nie ma / na końcu url`a, to do katalogu wpis dodał się już ze slashem. Co ciekawe raz dodaje / na końcu, a raz nie.

Wydaje mi się, że widziałam też taki przypadek dla domeny głównej, ale nie mogę go teraz znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

offellia -> nie spotkalem się z takim przypadkiem więc nie wiem o co chodzi, na pewno SEOCAT nie dokłada sobie "sam" slasha i tyle wiem.

Prawdopodobnie to seokatalog, ponieważ poprawnym adresem w wielu przypadkach nie jest np. "www.strona.pl/wpis" ale "www.strona.pl/wpis/", czyli slash na końcu. Przejrzyj sobie wpisy w seokatlaogach, wordpresach itd. Niepoprawnym adresem wtedy będzie właśnie adres bez slasha na końcu(wtedy i tak przekieruje na adres ze slashem).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z opcją "Podaj słowo charakterystyczne dla danej grupy dodawanych kodów:" przy dodawaniu do SEOKatalogów z multikodem. Podałem typ, podałem multikod jak na screenie w edycji projektu:

seocat-kod2.png

Wpisałem "srebrny" (próbowałem też z dużej litery) i multikod.

W katalogu jest opcja do wyboru:

seocat-kod1.png

Niestety SEOCAT nie wyłapuje tego i próbuje dodać wpis jako darmowy - pierwsza opcja z listy, która wymaga linka zwrotnego.

W efekcie w statystyce dla tego katalogu mam jako "Wymagany link zwrotny" i wpis nie zostaje dodany, mimo posiadania multikodu.

Czy mam coś źle ustawione, czy ta funkcja jest do czegoś innego? :) Katalog z przykładu to skocz.com ale problem dotyczy wszystkich.

Skuteczne kampanie AdWords - Redseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdrożone 10 zakładek i dorzucone antigate.com, kto chętny na wstępnego "testowca" prosze pisać :D

Jak nie będzie bugów to w poniedziałek poleci update do wszystkich.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na kiego grzyba tyle zakładek? Nie potraficie w jednej zakładce zespinować 20 opisów?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka propozycję aby zmienić ustawienia projektów, grup itd

Tworząc grupę np płatną od razu można by do niej dodać na stałe kod wtedy wybierając jakiś projekt wybieramy swoja grupę i nie ustawiamy czy to katalog płatny i jaki kod bo to już jest przypisane na stałe.

Obecnie przy kilkudziesięciu projektach to taka zabawa w edycje projektów...

hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marpit - nie jest to możliwe w obecnym układzie, tak jak kiedyś pisałem wiązało by się to z wieloma zmianami/zupełnie innym zamysłem samego dodawania itd. Seocat ma zostać prosty, fakt że przy bardzo dużych ilościach projektów jest to problemowe ale niestety zawsze jest coś za coś.

Ale jak również wcześniej pisałem, niebawem będzie opcja "dla zaawansowanych", zupełnie inaczej rozwiązane pewne zagadnienia, oraz elementy których nie ma żadna z obecnych dodawarek, ale wszystko w swoim czasie ;)

Natomiast, przed chwilą zrobiłem poprawki w dodawaniu do darmowych seokatalogów, okazuje się że wyszło trochę seoków na znacznie zmodyfikowanych tempatach gdzie był problem z dodaniem, jak na razie dodałem do ok. 30 sztuk uprzednio niedodanych a będzie na pewno więcej.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nie liczy się skuteczność rejestracji ale REJESTRACJI I DODAŃ.

Co z tego że zarejestrujesz się w wordpresie, jeśli nie dodasz artykułu ?

I tak najczęściej jest z wordpresami które mają captchę przy rejestracji, mają one dodatkowo pola zabezpieczające a oprócz tego zabezpieczenie przy dodawaniu wpisu.

Czyli mówiąc wprost: moim zdaniem strata $ na captche.

SEOCAT ma w taki sposób obsłużone dodawanie do wordpress, że osiąga skuteczność większą bez recaptchy niż dodawarki obsługujące ją.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update wysłany, dodatkowo w gratisie dorzuciłem najnowsza baza seokatalogów darmowych(ponad 450 dodań).

Jeśli ktoś nie dostał updatu - proszę pisać na priv/email.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak się grupuje projekty? Nic nie widać.

Będę cisnął za jeszcze dwoma opcja mi i wtedy uznam Seocata za narzędzie DOSKONAŁE.

1. Osobne URLe dla zakładek w projekcie tak, żeby w obrębie jednego projektu pozycjonować landing pages na podstronach.

2. Opcja "Włącz / Wyłącz" linkowanie z danej zakładki. Jak mam już TOP-1 na banalne hasło to nie chcę już go wykorzystywać w dodawarce a kiedyś trzeba będzie je znowu pozycjonować bo spadnie czy konkurencja się pojawi, to wtedy tylko klikam "Włącz" czy "Publikuj" BEZ POTRZEBY USUWANIA i dodawania na nowo zakładki.

To nie jest lenistwo tylko potrzebna opcja bo szukanie tekstu, edycja, wstawianie linków, tworzenie anchorów itd to czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności