Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

toman -> grupowanie będzie w swoim czasie, chwilowe nasilenia pracy :D

1. Być może będzie nie zaprzeczam, zależy to od potrzeb userów.

2. ale po co usuwasz zakładki, dajesz "0" w "limit wykorzystania" i tyle.

Natomiast, przed chwilą poleciał mały update, na niektórych hostingach pojawił się błąd przy wysyłce captchy do antigate, poprawka rozwiązuje ten problem.

Dodatkowo, jest opcja dla osób które nie chcą płacić za captchę - jeśli nie chcesz dodawać do katalogów z recaptchą, proszę zaznaczyć opcję "antigate" nie wpisując nic w polu "klucz". Wtedy katalogi do których nie doda(bo będize w nich recaptcha) będą wpadać w "problem z wysłaniem obrazka".

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@bestos miałem podobnie ale wywaliłem całego Xampa i wgrałem wszystko na nowo i działa. Obecna moja wersja v3.1.0.3.1.0

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na starym xampie nie będą poprawnie działać funkcje "szybkie", czyli rejestracja wp, odsiewanie seoków, regularne i pobieranie IP.

Cała reszta(czylil np. dodawanie) będzie działać, ale w nowym xampie będzie szybciej o ok. 20%.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość dodania opcji wyrózniania wpisu w SEOkatalogach?

Kupiłem multikod premium. Wpis premium jest wazny przez 30/60/xx dni po czym spada do grupy zwykłej.

Kupuje przedłużenie wpisu premium (nowy multikod premium) i chciałbym sprawę seocatem załatwić.

Da rade? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diego -> napisz mi na priv/email na czym dokładnie to polega, bo powiem szczerze że nie wiem jak to ma działać. Nie dodajesz wpisu tylko go wyróżniasz ?

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwując profil BL po kilku miesięcznym linkowaniu SEOCATem, z zastosowaniem takiego układu anchorów:

{A|B|C|{E|F|G}}

zauważyłem, że SEOCAT zamiast dać 75% na frazy A B C daje im 50% czyli nie interpretuje podwójnego zagnieżdżenia tak jak powinien. Proszę o Wasze oceny i wypowiedź autora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o Wasze oceny
Obserwując profil BL

moja ocena jest prosta, musisz się nauczyć obserwować BL :D, pomijam już fakt że obecnie wszystkie zdrowo myślące właściciele lokalizacji gdzie dodajesz swoje linki, wycinają wszytko oprócz Google, jak i również nie będę rozpisywać się nad algorytmem mieszania {|} to możesz sobie wyguglować. Darek w tym przypadku rowu nie wynalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomaan -> po pierwsze dla komputerów nie ma czegoś takiego jak liczby losowe, są jedynie pseudolosowe. Więc nie da się losować ciągle innych liczb. Dokładnie tak samo jest z synonimizacją tekstów ;)

Dokładnie tak samo jest z synonimami W KAŻDYM sofcie.

Oczywiście - można by iść dalej, i zrobić coś na wzór matrycy wykorzystań, ale to moim zdaniem będzie wielu osobom przeszkadzać bardziej niż pomagać(zwiększenie obciążenia, w niektórych przypadkach znaczne).

Mogę delikatnie poprawić jakość generowania, ale nie oczekuj że zawsze będzie co innego.

Zresztą po to właśnie dałem ilość wykorzystań danego pola, tak by można było precyzyjnie określić które pole ile razy ma być wykorzystane(więcej synonimów - więcej razy, mniej - mniej razy, dłuższy tekst - więcej razy, krótszy - mniej).

Z moich obserwacji wynika, że mając dużo synonimów naprawdę trudno jest trafić na "to samo".

[edit] Mylisz się co do tych 75%, jak pisałem tutaj nie operuje się na stałych wartościach, nie ma czegoś takiego że dasz 3 zagłębienia i każde z zagłębień będzie wykorzystane np. 36% etc.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności