Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

no niby tak, szkoda wycinać PR 0 bo moga być to nowe kataogi itd. ale jeśli część jest dobrze podlinkowana i jest już w sieci długo a dalej ma PR 0 to na 70% dostała wyzerowanie itd. więc link z tej domeny, przy obecnych algorytmach Google szkodzi, co już sprawdziłem (2 strony wyciągnąłem z kosmosu za pomocą Disavo Tool a robiłem to na zasadzie usuwania domen N/A oraz PR = 0).

Dylemat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mindryl - można usuwać wpisy zarówno w tych z multikodem jak i z darmowych.

kokimbo - jak nie odpisuje dłużej niż 2godziny to napisz mi na email, nie mam "orygialnego" gg ale AQQ a to sie niestety często sypie(za to nie ma reklam ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam "orygialnego" gg ale AQQ a to sie niestety często sypie(za to nie ma reklam ;)

Tak przy okazji - wypróbuj Pidgin - malutki, leciutki, stabilny, bez żadnych reklam, bezproblemowy import bazy z GG. Używam i sobie bardzo chwalę. Z tego co pamiętam, to GG potrafiło zeżreć spokojnie 300 MB ramu a Pidgin zadowala się 15 MB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mindryl - można usuwać wpisy zarówno w tych z multikodem jak i z darmowych.

kokimbo - jak nie odpisuje dłużej niż 2godziny to napisz mi na email, nie mam "orygialnego" gg ale AQQ a to sie niestety często sypie(za to nie ma reklam ;)

Straseusz, odpisałem Ci na gg odnośnie tych danych dostępowych. Jeżeli na GG Ci nie doszło lub jak mówisz coś Ci się dzieje z komunikatorem, to wejdź na e-mail, wysyłałem również na e-mail wszelkie dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darq -> dzięki przetestuję ;)

kokimbo -> zapoznaj się z seocat.com.pl/pomoc.php, problem jest nie z seocat'em ale z uruchamianiem crona przez hosting, do tego widzę że max_execution_time masz na jakieś 30sekund, proponuję zmienić na 60s(standard) bo inaczej zadania mogą się nie wyrabiać.

kruks.pl -> nie rozumiem o czym piszesz, wszelkie dane i informacje masz podane na seocat.com.pl, jeśli oczekujesz konkretnych odpowiedzi na konkretne pytania to pisz na pw.

[EDYCJA] Wiem że pojawiły się jakieś problemy przy pobieraniu wpisów z poczty z niektórych seokatalogów, już jest poprawka i kilka osób testuje, jeśli będzie wszystko OK to na dniach będzie poprawka dla wszystkich.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawanie do WP jest mocno niedopracowane i strasznie wolne...

W prywatnej grupie z loginem i hasłem co jakiś czas dodaje drugi raz ten sam wpis do tego samego bloga. Blog jest jeden raz w danej grupie. Dodawanie dwa razy występuje jedno po drugim. Tak jak by nie było potwierdzenia że dodało i drugi raz na 10 dodań 3 są zdublowane.

Kolejna sprawa to ponów, powinno działać chyba tak jak w katalogach czyli potwierdzone blogi omijać i dodawać do tych z błędami.

hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marpit sprawdź czy nie masz wielu cronów dodanych bo na pewno tekst trafia tylko 1 raz, odnośnie szybkości to przecież możesz ustawić ją w konfiguracji ile ma dodać za 1 obrotem pętli + ustawienie crona co ile ma się wykonać.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kokimbo -> odpisałem na gg.

marpit -> coś Ci się zapętliło, na 100% nie dodaje podwójnych wpisów, o ile zadania cron się wyrabiają(jak pisze cinimar). Zrób test: podłącz tylko jednego crona pod cron.php i sprawdź na drugi dzień.

Ponów działa tak jak w katalogach.

Natomiast dodawanie do wp - to zależy tylko od wordpresa, jeśli odpowiada szybko to w ciągu minuty można dodać kilka wpisów, ale jeśli odpowiada wolno(słaby hosting pod nim) to może trwać i minute(lub dłużej).

I tu kolejna uwaga - większość osób nie zwraca na to uwagi. Jeśli czas działania skryptu na serwerze(max_execution_time) to 60 sekund(standard), a ktoś daje w konfiguracji w "czas oczekiwania na katalog" 60 sekund... To wszystko działa do czasu. Do czasu aż trafi się katalog który nie odpowie w tym czasie, wtedy kończy się czas wykonywania skryptu na serwerze zanim zapisze się wynik w bazie.

Niestety elastyczność ma to do siebie że trzeba uważać - albo wpisujcie takie wartości jak podałem na: seocat.com.pl/pomoc.php albo na własną odpowiedzialność(doświadczalnie) wpisujcie co uważacie za słuszne(ale tylko wtedy jeśli wiecie co za co odpowiada).

Powyższe nie obowiązuje pod xampem bo tam jest zupełnie inna bajka.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności