Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

W tym przypadku to nie jestem problem. Chcialbym tylko wiedziec, czy te kategorie sa wybierane na podstawie slow bliskoznacznych czy moze przez "sieci neuronowe" :) ?

Wtedy moze sie zdarzyc, ze kategoria bedzie nie do konca trafiona i wpis zostanie odrzucony przez wlasciciela seoka. Przy okazji chciałem wiedzieć czy czesto sie zdarza, ze dodawarka dodaje do kategorii innej niz oczekiwana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam.

Poniżej podsumowanie co jest obecnie w dodawrace bo nie chce mi sie odpisywać :)

0. Dodawanie do seokatalogów z recaptchą oraz płatnych(1 kod na wiele katalogów).

1. Dodawanie do 3 kategorii/podkategorii.

2. Wybór z 3 pól(losowanie) opisowych + zagnieżdżone synonimy.

3. CRON i ustawianie dziennych dodawań.

4. Pobieranie zatwierdzonych wpisów z poczty od razu do podlinkowania(obsługuje gmail, o2.pl i wp.pl).

5. Dodawanie katalogów bezpośrednio do bazy i ze sprawdzaniem czy to seokatlaog.

6. Statystyki - można jednym kliknięciem sprawdzić ilość dodanych/niedodanych/brak kategorii itd. - wraz z adresami url tych katalogów

7. Proste wyszukiwanie kategorii/podkategorii na zasadzie "kawałka" wyrazu/wyrażenia.

8. Pełna obsługa proxy

Dodatkowo ulepszone dodawanie(poprawa błędów dodawania = więcej dodaje) i kilka innych drobniejszych rzeczy.

Pewnie o czymś zapomniałem, dlatego poniżej kawałek filmu jak obecnie całość wygląda:

https://youtu.be/rErlEByUd0U

Aktualizacje praktycznie co dzień ;)

Ponieważ właśnie skończyłem crona + parę innych rzeczy - w poniedziałek będzie aktualizacja dla wszystkich(jutro jestem OFF)

Dla windowsiarzy :) - "crona" też można wykorzystać, ale więcej info w pon.

Obecnie nie ma i NIE BĘDZIE innych ograniczeń, poza jednym: 1 licencja === jedna instancja(czyli 1 uruchomiona wersja).

Najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest dodawanie minimum 10 katalogów w jednej pętli(w ustawieniach limit dodawania). Idąc dalej - przy wartości 100 będzie jeszcze szybciej dodawało, przy 1000 jeszcze szybciej itd. - z tym 1000 to może przesadziłem ale chodzi mi ogólnie o idee tak aby każdy zrozumiał że skrypt zoptymalizowany jest pod większą ilość dodawań jednocześnie(bez przerywania go).

Dlatego polecanym serwerem NIE JEST shared za 30zł(choć jak sie przekonałem działa i dodaje na słabszych, chociaż co jakiś czas są błędy timeouta i w związku z tym - brak statystyk(bo skrypt jest przerywany zanim się wykona, może np. pobrać captche i przerwać swoje wykonywanie przed samym dodaniem do katalogu - wtedy pobierze $ i nie doda do katalogu). Proszę to wziąć pod uwagę.

Na vps i dedykach był testowany i działa na 100%. Pod windowsem także.

Pełne wymagania:

1. php min. 5

2. włączony curl

3. czas wykonywania się skryptu zalecany na minimum 200-300 sekund, ale najlepiej i najwydajniej gdy możemy ustawić na czas nieokreślony(bez przerywania skryptu)

4. ioncube - najnowsza wersja. Jeśli jest starsza to nie ma problemu z aktualizacją na żadnym serwerze(wyst. napisać do admina)

To wszystko co powyżej wystarczy do dodawania do płatnych i bezpłatnych katalogów, do sprawdzania checkerem i pobierania kat/podkat potrzebny jest jeszcze curlopt_followlocation(nie miałem czasu zmienić - a więc na serwerze open basedir i safe mode OFF).

W wersji windowsowej wszystko jest już ustawione, wystarczy wrzucić odpowiednie pliki w odpowiednie miejsce.

Pomagam w instalacji - masz problem - pisz(dasz dostęp - zainstaluję).

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauważyć, że większość wypowiedzi w tym temacie to chyba jakaś kpina :)

Jak można pisać, że "dodawarka przedstawiona w temacie to początek końca SEOKatalogów" etc. :) ? A więc chciałbym dowiedzieć się, w jaki sposób dodawarka, którą właściciele SEOKatalogów mogą skutecznie zablokować zmieniając chociażby typ captchy na Securimage może realnie wpłynąć na upadek SEOKatalogów?

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak najbardziej jest w sprzedaży, strona zamówieniowa www.seocat.com.pl

Lesiu -> to nie wina tego narzędzia :) Dodaje ok. 1-2 wpisów na minute więc nie przesadzajmy(mówie o darmowych wpisach z captchą). Dodatkowo - to narzędzie na razie nie dorobiło się opcji "uwagi dla moderatora" więc nie ma mowy o żadnej informacji dla Zdreda ;) (choć pewnie taka opcja niedługo będzie ;)

Skrypt w obecnej wersji sprawdza także duplikaty. Dodatkowo poprawionych nie pamiętam ile rzeczy - to co piszecie staram sie od razu dawać ;) A za jakiś tydzien - dwa powinien być dodatek specjalny ale nie będzie omawiany na tym formu ;)

Proszę pisać jak ktoś nie dostał updatu, każdy otrzyma swój katalog i na niego będą przesyłane aktualizacje(wystarczy się zalogować i pobrać dla swojej licencji). Można to zrobić kiedy sie żywnie podoba(aktualizacje podsyłał będę co 2-3 dni przez jakiś czas, no chyba że będziecie bardzo pragnąć kolejnych :P

Pozdrawiam ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauważyć, że większość wypowiedzi w tym temacie to chyba jakaś kpina :)

Jak można pisać, że "dodawarka przedstawiona w temacie to początek końca SEOKatalogów" etc. ;) ? A więc chciałbym dowiedzieć się, w jaki sposób dodawarka, którą właściciele SEOKatalogów mogą skutecznie zablokować zmieniając chociażby typ captchy na Securimage może realnie wpłynąć na upadek SEOKatalogów?

Kpiną to jest bezmyślnośc dodających wpisy za pomoca pseudododawarek, niszczenie rynku i deprecjonowanie wartości skryptu. Kpiną jest tez wymyślanie dodawarek.

Wszystkie działania na rynku prowadza do uśmiercenia skryptu. To jest nie tylko moja, odosobniona opinia. Patrzec nalezy dalekowzrocznie a nie przez pryzmat swojego nosa.

To nic osobistego ale rozumiem pojęcie "biznes is biznes".

LOL ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności