Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zgred -> to co napisał BlackSEO jest przecież prawdą. Każdy może przestawić katalog na securimage i żadna dodawarka automatyczna nie spełni swojego zadania(obecnie ;)

Nooo chyba że chodzi Ci też o taki szczegół, że INNE dodawarki także będą mieć problem. To akurat zupełnie inna bajka...

Dodatkowo ja staram sie ją teraz zoptymalizować pod katalogi płatne, z kodami. Więc to nie tylko dodawanie do bezpłatnych i łamanie captchy - co przeciez jest takie złe... Teraz kto chce udostepni kod zbiorczy i jednym kliknieciem będzie można dodać wpisy do wszystkich seokatalogów o takim kodzie - większa kasa dla właściciela, mniej roboty dla dodawającego wpisy.

Że nie wspomne o mniejszej liczbie robionych błedów a czas stracony na reczne dodawanie można przeznaczyć na napisanie dobrego opisu.

dave84 -> nie ma takiej opcji ani możliwości. Miała być(czyt. poprzednie wypowiedzi) ale nie ma i nie będzie.

shpyo -> skuteczność zależna od bazy katalogów. Ja udostepniam taką "standardową" bazę, jaka powiedzmy jest na liscie mara itd. Czyli bardzo ogólno dostepna. Natomiast każdy we własnym zakresie dokłada sobie katalogi(może w ogóle tą bazę usunąć którą dodaję), oraz dodaje kategorie/podkategorie.

Obecnie w standardzie dodaje do ok. 200-300 katalogów, przy dobrych bazach powyżej 500 katalogów. Oczywiście piszę o bezpłatnych.

Każdy kto nie dostał aktualizacji prosze o kontakt na gg/mail doślę stosowne dane do panelu logowania(każdy ma swoje konto).

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A to sorry, bo wszystkiego tu nie czytam, bo większość tu przepychanki i trudno znaleźć coś sensownego;p

A czy w podstawowej bazie też są tematyczne katalogi? Jeśli tak to możesz je wywalić?

Chociaż chyba jednak kilkadziesiąt seokatalogów znowu na dniach stanie się płatnych, bo mam dość użerania się....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dave84 -> podaj jakie katalogi maja byc usunięte i ich nie będzie(pisz na priv). O ile sa w tej bazie którą mam.

Pamiętaj jednak też o tym, że istnieje wiele takich dodawarek jako przykład zobacz ten wątek z wypowiedzią zgreda: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=860866 (o ile go nie widziałeś) -> moja dodawarka nie ma opcji dodawania uwag dla moderatora. Więc to nie mogła być ona...

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Zgred pokazal to zapewne ktos to recznie robil i pewno specjalnie mu dla jaj jakis glupi wpis wyslal. Watpie zeby ktos konstruowal dodawarke, gdzie bedzie ona rozpoznawac, czy katalog nalezy do Zgreda i jak tak to bedzie mu slalala jakis komentarz ;)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

raczej poświęcam więcej czasu na czytanie co piszą inni aniżeli wyrażaniu swoich opinii gdyż uważam, że człowiek uczy się całe życie i umiera głupi. Z uwagi na to iż trochę już przeżyłem czytam ten wątek i martwi mnie podejście osób szukających tylko dobrego zarobku, bo czymże mam to określić wiedząc iż autor skryptu ma odpowiednią wiedzę do stworzenia narzędzia lecz ma nikłą wiedzę na czym pozycjonowanie polega. I cenię sobie opinię mego młodszego kolegi Zgreda – pozycjonowanie to nie masowe dodawanie wpisów do katalogów, również uważam, że zasypanie w dużej ilości wpisami każdego skryptu doprowadzi do identycznej sytuacji jak postawienie na swojej głównej stronie 100 linków co w efekcie zostanie uznane przez Google jako ferma. Nie mogę zrozumieć podejścia podobnego do dorożkarskiego konia ( dla niewiedzących - mającego klapki na oczach ) i nie widzących szerzej ile to już pojawiało się tu różnych narzędzi masowo dodających wpisy i jak wymarły naturalną śmiecią. Działania są podobne do działań rosyjskich pozycjonerów czyli tworzenie narzędzi do zasypywania wszystkiego do czego da się dodać – fora, blogi , księgi gości. Jedynie doceniam seoadministratora z którego korzystam jako mądre i skuteczne narzędzie.

Pozycjonowanie to nie tylko wiele linków byle gdzie ale przede wszystkim właściwa optymalizacja strony, treść oraz kod – bo to jest pierwszy krok a do tego odpowiednio dobrane słowa kluczowe, każdy co chce coś pozycjonować musi mieć swoje strony i w oparciu o nie na tworzy podstawy aby ruszyć w pozycjach w górę, ja katalogi czy swle traktuję wraz ze wszystkimi tu na tym forum pojawiającymi się narzędziami jako element pozycjonowania z którego korzystam z umiarem. Musimy pamiętać iż wujek gugiel też myśli i nie ilość ale umiejętne umieszczanie linków daje końcowy efekt a tego w masówce nie da się wykonać. Podejrzewam, że skrypt jak qlweby zaniknie. Może ktoś zna IBP&Arelis to amerykański program są blisko gugielka i nie jest tam umieszczony automat a półautomat nie da się umieścić setek wpisów każdy katalog musi się zobaczyć i zadecydować samemu czy umieścić swój wpis czy nie. Tworzenie mitu, że automatami wypozycjonuje się stronę w wyszukiwarkach prowadzi do rozwoju Allegro gdzie aż pęka w szwach od aukcji typu DODAM.

Myślę, iż na końcu postawię swoją końcową refleksję - jak zapobiec zniszczeniu bo nie można tego inaczej określić pozycjonowania dla wielu ludzi którzy się tym zajmują zarobkowo czy tak jak ja hobbistycznie – moi drodzy posypią się zapewne na mą głowę gromy lecz – uważam iż taki temat winien moderator zamknąć – wątek powinien być dopuszczony dla osób z gupy zamkniętej a nie ogólnodostępny.

Zapraszam do dalszej konstuktywnej dyskusji przypominam, że używanie słów ogólnie uznanych za niewłaściwe jest tu zabronione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KazioR

ecz ma nikłą wiedzę na czym pozycjonowanie polega

nu to może naucz nas mistrzu? Bo cos ja niewidzie treści merytorycznej w taki wielkim twoim preclu.

Pozycjonowanie to nie tylko wiele linków...
to pozycjonuj swoich królików tak jak uważasz za słuszne, przeciecz nikt cie nie zabrania.

Chłopak napisał program zgodny z Polskim prawem, sprzedaje jego legalnie działająca firma, wiec nic wam do tego jak on zarabia sobie na życie.

że używanie słów ogólnie uznanych za niewłaściwe jest tu zabronione

Niewłaściwszym jest uczenia kogoś co ma sprzedawać, a co nie

worzenie mitu, że automatami wypozycjonuje się stronę w wyszukiwarkach

Nie wy-pozycjonujesz poważna frazę bez automatu i to nie jednego ( nie mówimy o "hodowli królików w oparciu o doświadczenie KazioRa"), to jest oczywista oczywistość przynajmniej dla znanej mi większości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxPan - jak zauważam prócz złośliwości nic nie przyszło ci więcej do głowy. Nie neguję zgodnego z naszym prawem działania autora może masz jakiś problem ze zrozumieniem tekstu jaki napisałem. Nie znam się na tyle na pozycjonowaniu aby nauczać innych, skoro jednak nadajesz mi zaszczytny tytuł to cieszę się bardzo. Widząc co reklamujesz w stopce rozumiem Twoje uniesienie i zdenerwowanie ale ja oczekiwałem rekfleksji na temat a nie ataku frontowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam iż taki temat winien moderator zamknąć

na jakiej podstawie? bo tobie nie podoba się?

Nie znam się na tyle na pozycjonowaniu aby nauczać innych

Ale przecież stwierdzasz ze autor nie zna się na pozycjonowaniu (cytat wyżej), to jak to jest?

Co ma XR do jego dodawarki?

p.s nie znam autora tego narzędzia i nie jestem z nim powiązany w żądny sposób bo już mnie pytają o to wiele razy.

Prywatnie nie jestem zachwycony ze takie narzędzie jest ogólnie dostępne, ale stało się, i nic nam do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KazioR qlweby nie padły dlatego, że były/są qlwebami (ba, są takie, które bardzo dobrze sie trzymają chyba do dzisiaj, chyba, bo ostatnio z misięc temu leciałem swoją bazkę katalogów róznej maści), nie dlatego, że ktos automatem walił do nich ile wlezie i co wlezie, a dlatego, że nie były moderowane, za linki z systemów i inne nietematyczne, MFA i pewnie z kilka innych czynników.

Co do seoków, to te padną, które będą zapuszczone jak te qlweby. Jak ktoś nie chce dodawarki, to wrzuca płatności, albo secureimage i ma spokój. Wtedy ewentualnie jakies półautomaty będą mogły podziałać.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jak płaciłem trzy dychy za punkt za dodawarkę online to było super, jak mogę sobie kupić dodawarkę i bawić się samemu to jest źle. :D Wniosek który nasuwa się po czytaniu bredni które wypisujecie. ;)

Mi również to nie pasuje, moderuje katy i widzę co się dzieje, jednak trudno od kogoś wymagać żeby nie starał się zarobić na własnej pracy. Poza tym stężenie hipokryzji w tym wątku przekracza wszelkie granice - pozdrowienia dla posiadaczy własnych dodawarek. Rewolucja już się dokonała, osoba spoza towarzycha sprzedaje solidne narzędzie a Wam zwieracze puszczają i macie bezsensowne pretensje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również to nie pasuje, moderuje katy i widzę co się dzieje...
A to sie pewnie zaczęło dopiero dziać jak ten soft wyszedł na rynek, nie? Wcześniej nikt nie leciał dodawarką, same porządne opisy, trafne kategorię, człowiek się relaksował przy klikaniu w "akceptuj". :D

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie chce dodawarki, to wrzuca płatności, albo secureimage i ma spokój. Wtedy ewentualnie jakies półautomaty będą mogły podziałać.

Oj zdziwiłbyś się z tym secure imagem, są gotowe dwa narzędzia, które to obchodzą, a działają na takiej zasadzie, że najpierw wchodzi człowiek, spisuje odpowiedzi na pytania, potem w odpowiednim polu w skrypcie wpisuje te wartości i ilość prób...i pozamiatane, dlatego trzeba zmieniać pytania co tydzień...

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zdziwiłbyś się z tym secure imagem, są gotowe dwa narzędzia, które to obchodzą, a działają na takiej zasadzie, że najpierw wchodzi człowiek, spisuje odpowiedzi na pytania, potem w odpowiednim polu w skrypcie wpisuje te wartości i ilość prób...i pozamiatane, dlatego trzeba zmieniać pytania co tydzień...

znam ten soft :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KazioR - mozna by sie co nieco zgodzic z przeslaniem Twojego posta odnosnie spamowania, ale jest ono zupelnie nietrafione odnosnie katalogow. To czy wpisy sa dodawane z automatu czy nie to nie ma zadnego znaczenia. Google juz dawno powinno rozpracowac katalogi i moc linkow z nich jest za pewne znacznie mniejsza niz z innych zrodel, dlatego trzeba isc w ilosc. W 95% katalogi nie sluza niczemu innemu jak pozycjonowanie, wiec nie ma co myslec, ze dbajac o nie Google bedzie je lepiej postrzegac.

btw. w ogole teraz mi sie nasunela taka konkluzja, ze platne katalogi sa niezgodne z wytycznymi Google, bo jest to sprzedaz linkow, co powinno byc karane.

Dla mnie jest jasne, ze katalogi maja ograniczona moc. Juz tam Google sobie dobrze pomyslalo jak wykrywac wszystko, co jest na jednym skrypcie i na pewno maja juz tam odpowiedni zestaw footprint'ow dla bota i linki z takich strom maja np. tylko 1/10 normalnej mocy.

Natomiast idac Twoim tokiem rozumowania to takie wnioski mozna wysnuc do kazdego narzedzia SEO. Wszystko, co ma cos wspolnego z SEO, a w szczegolnosci z dodawaniem gdziekolwiek adresu powinno byc zabronione, bo prowadzi to do zaspamowania jakiegos skryptu.

Do pomyslu samej optymalizacji strony sie nie wypowiem, bo juz to swietnie skwitowal MaxPan.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności