Skocz do zawartości

Pomożemy młodzieży wszechpolskiej utożsamić się z homoseksualistami?


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

Byc moze ktos juz wpadl na ten pomysł, ale moze by tak zrobic mały dowcip Romanowi i skierowac ruch z hasla "pedały" na strone www.wszechpolacy.pl . Uwazam, ze poglady mozna miec rozne, ale tego typu wyrazen nie wypada uzywac osoba publicznym :unsure:

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by tak OSZOŁOMY ???

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 'oszolomy' machneli by reka, 'dzihad po polsku' - zdecydowanie za dlugie, 'psychole' - nie chcemy im pochlebiac, a napewno czesc z nich cieszylaby sie, ze ich ktos tak okreslil.

'Pedaly' to chyba najbardziej odpowiednie. Skoro tak ich nienawidza, to napewno okreslani w ten sposob ostro by sie wzburzyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie "geje" byloby najodpowiedniejsze :D. Po prostu najczesciej jest wpisywane w wyszukiwarki, no i zdecydowanie lepiej bedzie wygladalo jako ew. link na naszych stronach (mniej wulgarnie). Choc zgadzam sie - "pedały" byloby bardziej dosadne...

Ogolnie jestem ZA i zachecam do hasla "geje" :zeby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej będzie takich "akcji", tym większy będzie na nie olew.

Zamiast wymyślać co nowe lepiej zrobić jedną a dobrze. I tak dziad coś mało skutecznie sp*****a w porównaniu do kretyna.

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuje konkrety najlepiej utworzyć sąde na 5 dni. A później w ramach akcji każdy kto będzie chciał sie przyłączyć niech zapoda w sygnaturce forum daną frazę np padały z linkiem do wszech polan + swoje linki. Trzeba by obliczyć jaka jest konkurencja na dane słowo bo Kretyn juz jest zarezerwowane. Czy gra warta świeczki hm na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może "psychole" ?

"psychopaci polscy" już należą do mnie więc ostrożnie mi tu z konkurencją :D

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności