Skocz do zawartości

Pomożemy młodzieży wszechpolskiej utożsamić się z homoseksualistami?


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

ja bym obstawiał "mniejszości seksualne" - haslo dosyc czesto wpisywane w szukajki i taki paradoks - mniejszosci seksualne wpisuja w ta fraze w google by poznac innych ludzi o swoim ukierunkowaniu, znalesc w sieci drugi dom i ludzi ktorzy ich rozumieja a trafia na.... STRAZNIKA MORLALNOSCI :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już to "mniejszości intelektualne" :) ja tam dalej optuje za "oszołomy" :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszołomy - ja podpisuje się pod pomysłem obiema ręcami i nogymi.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym obstawił ,,pedały" hasło proste pasujące do nich. Geje zbyt by im schlebiło, był kiedyś chyba taki kawał że zeby być gejem trzeba używać perfum od Armaniego, ubierać się u Hugo Bossa i mieć klase. Tej klasy im brakuje więc to zwykłe pedały są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli mamy ich wkurzyć, to chyba lepiej dosadnie połączyć ich z tym, czego się boją i nienawidzą. Wpisy typu "mniejszości" są zbyt subtelne i mogą się niepołapać. "Oszołomy" zbyt łagodne i ogólne - też pudło.

Można dać "pedały" mniej poprawne politycznie, bardziej dosadne i wkurzą się, jak się dowiedzą. Jak chcecie do TVNu to lepiej "geje", "homoseksualiści", bo to można spokojnie powiedzieć na wizji, bez urażenia nikogo jak w przypadku "pedałów".

Najlepiej chyba jednak trafić w czuły punkt i wykorzystać pomysł jaki rzucił tomek.l. Działacze wpisują "młodzież wszechpolska", szukają swojej strony, a tu na 1 miejscu jakaś strona społeczności gejowskiej. Byłby nawet temat dla TVNu: "Google odkrywa prawdziwe oblicze młodzieży wszechpolskiej" :P

Pozdrawiam

Ragazzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności