Skocz do zawartości

Czy bolą was oczy od komputera?


messina

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyna rada okulary z antyreflexem.

Można też zlecić patrzenie w monitor zewnętrznej firmie tzw. Look Outsourcing znany tez pod nazwą See Outsourcing usługa bardzo rozpowszechniona za oceanem no ale czego w stanach nie wymyślą.

Ja sobie tak układam dzień żeby nie siedzieć całymi dniami przed komputerem a jednocześnie jeśli przy nim jestem to pracuje bardzo wydajnie . I jeśli zależy Ci na długim i zdrowym życiu to coś takiego sobie zaplanuj :) Najważniejsze jest zdrowie ;)

Chcesz widzieć swój mocny link SEO w serwisie www.mediarp.pl ? Pozycjonuj się z SEOpilot, kliknij aby zobaczyć jak się reklamować

Jeśli chcesz możesz zarabiać na swojej stronie www lub blogu przeczytaj jak to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wczoraj zainstalowałam i lepiej się czuję. :) Oczy tak mnie nie bolą.

A jak zmniejsza się jasność na ekranie w panelu sterowania?

Zazwyczaj w ustawieniach karty graficznej i monitora - "właściwości grafiki" lub podobnie . W laptopach zwykle Fn (obok klawisza windows) + strzałka w lewo . W monitorach przyciskami funkcyjnymi. Jeśli się mylę ,proszę mnie poprawić

Chcesz widzieć swój mocny link SEO w serwisie www.mediarp.pl ? Pozycjonuj się z SEOpilot, kliknij aby zobaczyć jak się reklamować

Jeśli chcesz możesz zarabiać na swojej stronie www lub blogu przeczytaj jak to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności