Skocz do zawartości

Darmowy Katalog


SEO Champion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Katalog nie chodzi-----Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. ;) ;)

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ten hosting to była pomyłka. Zdecydowanie odradzam - po prostu wyczyścili mi serwer. Ot tak.

Kotwica Kołobrzeg - jedyna racjonalna strona Kotwicy

Tworzenie stron www, pozycjonowanie - Kołobrzeg - Najlepsze usługi webmasterskie oraz SEO za najniższe ceny

Darmowy Katalog SEO - moderacja w 12 godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chodzi. W przeprosiny kody na opcje FULL i GOLD:

GOLD:

start1

start2

start3

FULL:

start1

start2

start3

W sprawie błędów napisałem już do Generała. Gdzie mogę uzupełnić zawartość podstron?

Kotwica Kołobrzeg - jedyna racjonalna strona Kotwicy

Tworzenie stron www, pozycjonowanie - Kołobrzeg - Najlepsze usługi webmasterskie oraz SEO za najniższe ceny

Darmowy Katalog SEO - moderacja w 12 godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej na tym nieudanym hostingu? Ja bym nie ryzykował na Twoim miejscu, jeśli chcesz coś sensownego postawić. Ta latająca reklama też Ci nie pomoże. Serwer to koszt kilkunastu zł rocznie, więc może lepiej zainwestuje w płatny hosting + domena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności