Skocz do zawartości

Facebook, a nowi fani fanpage ?


ArTh00r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Postanowiłem stworzyć swój oryginalny fanpage, który związany jest z wszelkiego rodzaju wczasami, urlopem, wakacjami w dalekich zakątkach świata. Na tym fanpage'u umieszczam ciekawe zdjęcia, filmy, informacje i nowinki. Wydaje mi się że nie jest to żaden chłam, a dodawane tam informacje są bardzo interesujące.

Wiele osób lubi podróżować i relaksować się podczas upragnionych wczasów, a co za tym idzie... Chęć poznania nowych i ciekawych miejsc, które spełnią wszelkie oczekiwania turystów dlatego ja postanowiłem założyć taki fanpage o nazwie Wymarzone Wczasy ponieważ turystyka to moja dziedzina, w której się czuję bardzo dobrze i mam spore doświadczenie.

Wracając do tematu chciałem się od Was dowiedzieć jak Wy pozyskujecie/pozyskaliście nowych fanów swoich stron ?

Jest to dość świeży temat dla mnie i śledziłem google ale jest trochę zaspamowane przez "artykuły i projekt z jakimś Fans Generatorem i forum wymiany fanów"

Dlatego postanowiłem założyć tutaj temat i dowiedzieć się od Was jak skutecznie zdobyć nowych fanów ?

Zapraszam wszystkich do dyskusji!

Pozdrawiam,

Artur

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą darmową promocją FanPage według mnie są ciekawe treści na tablicy, które piszesz 2-3 razy dziennie. Tworzysz interakcje z Fanami.

Wysyłaj zaproszenie do swoich znajomych, poproś zaufanych znajomych aby też udostępnili tę stronę swoim znajomych i tak to leci...

Jeśli chcesz zdobyć fanów wydając na to PLN'y no to pozostają kampanie reklamowe FaceBook lub firmy, które Tworzą takie kampanie reklamowe na swoich FanPage - dzięki temu również można pozyskać sporą liczbę fanów.

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś w temacie... Bo ostatnio założyłem fanpage na FB dla mojej strony i okazało się, że nie mogę niczego lubić - ani innych panpageów, ani też normalnych profili. To trochę utrudnia działania promocyjne na facebooku...

Też tak macie? Zawsze tak było?

Top-Tools.pl - sklep internetowy - spawarki transformatorowe MMA, inwertorowe TIG, półautomatyczne MIG, MAG, FCAW, prostowniki akumulatorowe, elektronarzędzia, przyłbice, elektrody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś w temacie... Bo ostatnio założyłem fanpage na FB dla mojej strony i okazało się, że nie mogę niczego lubić

Też tak macie? Zawsze tak było?

Musisz się przełączyć, i korzystać z FB jako strona - klikasz Konto i dalej Korzystaj z Facebooka jako strona, wybierasz danego fanpage'a (jeśli masz kilka) klikając Przełącz. Teraz będziesz mógł lubić inne strony, wrzucać info na ich tablice (pod warunkiem, że zezwalają na to), komentować ich tablicę. Profili prywatnych działając jako strona lubić nie możesz.

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też robiłem zawsze. Po przełączeniu próbowałem pisać na tablicach innych fanpageów i je lubić - nic z tego... Tylko info w stylu 'coś poszło nie tak... pracujemy nad tym'

Top-Tools.pl - sklep internetowy - spawarki transformatorowe MMA, inwertorowe TIG, półautomatyczne MIG, MAG, FCAW, prostowniki akumulatorowe, elektronarzędzia, przyłbice, elektrody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najskuteczniejsze jest stworzenie ciekawej strony, która będzie przynosić korzyści dla fanów. W ten sposób zrobiło Webpolis przy tym projekcie:

https://www.facebook.com/wyjazdy

Z tego, co mi wiadomo, strona ta jest do kupienia.

Co rozumiesz poprzez określenie "ciekawa strona" ?

Co wg. Ciebie ja powinienem na niej zamieszczać aby ona była dla Ciebie ciekawa jako potencjalnego odbiorcy/fana

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też robiłem zawsze. Po przełączeniu próbowałem pisać na tablicach innych fanpageów i je lubić - nic z tego... Tylko info w stylu 'coś poszło nie tak... pracujemy nad tym'

Też miałem swego czasu problemy z działaniem na FB i właśnie dokładnie takie same komunikaty. Przeszło samo i teraz u mnie przełączanie, lubienie innych stron jako strona i ich komentowanie działa OK.

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada:

1. postujesz systematycznie ciekawe informacje na swoim fanpage

2. wyszukujesz inne fan page o podobnej tematyce - sprawdzasz, czy mogą na ich wallu postować inne osoby niż sam fanpage

3. jeśli tak, klikasz "Like"

4. szukasz następnego fanpage, sprawdzasz czy można postować i potem "Like", itd

Wszystko to robisz po to aby można było postować linki do swojego fanpage na innych ale jeśli świeżo zalikowałeś jakiś page to twoje posty będą bardzo nisko albo wręcz nie będą widoczne dla innych (Ty i twoi przyjaciele będziecie je widzieć ale obcy Wam ludzie nie)

Trzeba troszkę odczekać zanim sie zacznie postować. Najlepiej troszkę się wcześniej poudzielać na takim fanpage (dodawać komentarze do postów, Like też ale nie wystarczą).

Jeśli umieścisz swój post na takim wall-u a ludzie go polubią (a najlepiej admin fanpage) to jesteś w domu. Możesz już tam co jakiś czas postować swoje linki (tzn zawsze możesz postować ale wcześniej mogły nie lądaować na samej górze). Ale pamiętaj, zeby nie przesadzać.

Jeśli jakiś fanpage ma bardzo mało postów (albo wręcz wydaje się martwy) to można próbować od razu postować.

Lajki można też kupować, ale nigdy tego nie robiłem więc nie wiem jaki efekt. Można też kupować posty. Np ludzie postują na swoim wallu link do Twojego fanpage i wtedy ich znajomi to widzą. Jeśli ma dużo znajomych a treść tego postu jest zachęcająca to jest szansa na ich odwiedziny.

Jeśli namierzysz admina fanpaga o podobnej tematyce jak Twoja to możesz zaproponować wymianę linkami "Ulubione"

Bildero - super wydajny serwer zdjęć, możliwość skalowania w locie, zoom, zdjęcia obrotowe (360 stopni), własny znak wodny i wiele innych możliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności