Skocz do zawartości

Poszukiwania firmy do pozycjonowania


M0drzew

Rekomendowane odpowiedzi

@ G.Krawczyk - cieszy mnie, że zaczynają dobrze oceniać :)

Zaś co do przykładowego tego serwisu o kotach to przyznaję, że na początku też miałem spore obiekcje co do projektu ale myślę teraz, że jak dobrze rozegrają projekt to mogą coś tam sensownego ugrać

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Można wszystko robić w rozsądnej cenie o ile ma się odpowiednie możliwości i wiedzę.

Ale prawda jest taka, że za 77zł to hafty krzyżykowe na nie branża meblarka.

Podobnie jak w przypadku firmy SS wiele osób wolało zapłacić karę za przerwanie "współpracy" niż

stracić swoją szanse na biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii powyższego adresu o kotkach, to paranoją jest przyznawać 672000 zł na projekt serwisu o kotach.

Ale za to mistrzem jest ktoś, kto taką kasę na taki projekt dostał.

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale prawda jest taka, że za 77zł to hafty krzyżykowe na nie branża meblarka.

Podobnie jak w przypadku firmy SS wiele osób wolało zapłacić karę za przerwanie "współpracy" niż

stracić swoją szanse na biznes.

Miałem klienta na hafty krzyżykowe... Ale copywriterzy zwariowali bo nie wiedzieli jak napisać teksty o tym;) heh:) Więc fraza nie jest taka prosta...

Co do tematu ...

Ceny są różne nie którzy mają niskie ceny i mały zysk ale satysfakcje z tego co robią... Niektórzy mają wysokie ceny i duża kasę mimo że NIC nie robią i nie chodzi mi tu akurat o pewna firmę ze słoneczkiem w nazwie. Tak naprawdę ceny nie maja znaczenia nie mamy jeszcze w seo umów cenowych każdy bierze tyle ile wyceni.. Jak już podpiszesz umowę z klientem nie zmienisz cen.. Dlatego często bierze się słabe frazy żeby w razie czego mieć z czego sobie odbić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NetBusters Group: Widziałem kiedyś na tym forum sfrustrowanego użytkownika twierdzącego, że żadna firma nie potrafi wypozycjonować

jego strony na hafty krzyżykowe - napisałem do niego i okazało się, że żadna firma nie przeprowadziła optymalizacji.

Ja przeprowadziłem kilka zabiegów na stronie i po sprawie. Więc czasem podstawy wystarczą, żeby rozwiązać problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii powyższego adresu o kotkach, to paranoją jest przyznawać 672000 zł na projekt serwisu o kotach.

Ale za to mistrzem jest ktoś, kto taką kasę na taki projekt dostał.

M

A świadczy to tylko o tym że w Polskich urzędach robią tylko stare, ograniczone umysłowo pryki, które na internet mówią onet i gó**o wiedzą o tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

offtop.

Dlatego właśnie te stare pryki nie ocenią Twojego pomysłu a tylko to, czy spełniasz wszystkie formalne wymagania. Rozumiem, że chciałbyś @kikas aby ktoś oceniał czy projekt ma szanse zaistnieć? Później to Ty musisz wywiązać się ze zobowiązań ujętych w projekcie. Poza tym to Ty wykładasz kasę, oni ewentualnie Ci ją oddadzą. Więc jeśli komuś się wydaje że chapnięcie takiej forsy to łatwizna, to niech ją chapnie ;)

edit:

Co do ceny za seo - można robić frazę za 10 czy 20 zł, tylko nie wiem po co. To oczywiście tylko moja opinia. Zauważyłem też podobną zależność jak ta, o której piszecie wyżej - im tańsza usługa, im mniej płaci klient za całość, tym częstsze są bezpodstawne dyskusje, targowanie się, zaległości.

Ktoś, kto podchodzi konkretnie do tematu zwykle wie - bo przyjrzał się usłudze - czego się spodziewać, czego wymagać i rozmowy są błyskawiczne, konkretne.

Jestem przekonany, że w większości przypadków jakość usługi (nie tylko pozycje) idzie w parze z ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny za seo - można robić frazę za 10 czy 20 zł, tylko nie wiem po co. To oczywiście tylko moja opinia. Zauważyłem też podobną zależność jak ta, o której piszecie wyżej - im tańsza usługa, im mniej płaci klient za całość, tym częstsze są bezpodstawne dyskusje, targowanie się, zaległości.

Ktoś, kto podchodzi konkretnie do tematu zwykle wie - bo przyjrzał się usłudze - czego się spodziewać, czego wymagać i rozmowy są błyskawiczne, konkretne.

Jestem przekonany, że w większości przypadków jakość usługi (nie tylko pozycje) idzie w parze z ceną.

po puszczeniu topicu tutaj zglosilo się kilka osob/firm chcących podjąć się tematu i no mam dylemat (chociaż, nie pisałęm postu z myślą o szukaniu tutaj pozycjonera) bo ceny są baaardzo rożne i częstokroć zbliżone ;)

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprawdź dokładnie referencje - dopiero w drugiej kolejności cenę.

SS ma najlepsze referencje na pokaz :)

ktoś , kto pisze o ujawnianiu referencji bez podpisywania NDA nie ma pojęcia o czym mówi ...

offtop.

Dlatego właśnie te stare pryki nie ocenią Twojego pomysłu a tylko to, czy spełniasz wszystkie formalne wymagania.

no nie za stare pryki tam siedzą, tylko nikt nie bedzie oceniał merytorycznie projektu za 200 zeta :) , dlatego projekty ocenia się na podstawie "słupków" wyciąganych z powietrza i poprawności wpisywania ich tam gdzie biurwy sobie tego życzą.

Inna sprawą jest to, że unia ma mniejsze wymagania biurokratyczne ale nasza biurwokracja chce być "świetsza od papieża" ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności