Skocz do zawartości

Problem z google


apollan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Państwa.

Na wstępie mojego posta pragnąłbym zaznaczyć, że "w pozycjonowaniu" stawiam dopiero pierwsze kroczki, dlatego też ten post, jak i zarówno moje rozumowanie, może zawierać najzwyklejsze, najprostsze błędy logiczne.

Otóż mmoja strona www.apollan.prv.pl była na miejscach 1-4 pod słowami kluczowymi: "romet", "komar", "motorynka". Bardzo byłem z tego zadowolony, lecz jeśli dobrze pamiętam po ostatniej, bodajże czwartkowej awarii Google (czytałem na forum, że mieli problem z DNS'ami) strony nie wróciły na swoje pozycje, lecz spadły na pozycje 6-7 pod najwazniejszymi słowami. Nie przeprowadzałem żadnych "eksperymenów". Gdy wcześniej linkowałem strona cały czas szła do góry. Lecz teraz pomimo dalszego linkowania strona nie pnie się już w górę, lecz cały czas zostaje na miejscu 7 pod przykładowym słowem "romet". Z tym związana jest kolejna ciekawa sprawa- sprawdzając narzędziem ze strony mcdar.net/dance strona we wszystkich DC jest na miejscu 6. Powiedzcie mi, Szanowni Państwo o co chodzi? Oraz co zrobić, żeby było "jak za starych dobrych czasów".

Pozdrawiam

Apollan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.apollan.prv.pl

Alias (prv), to zły pomysł - lepiej zainwestować w jakiś stały adres. Jeżeli ktoś podlinkuje do Ciebie na "apollan.mszuk.one.pl/strona/" to alias który pozycjonujesz nic na tym nie zyska ...

strony nie wróciły na swoje pozycje

To będzie okrutne -> https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=10357

60 stron Twoje :D

W skrócie - Google robi updejcik i u większości forumowiczów są zawirowania ...

Oraz co zrobić, żeby było "jak za starych dobrych czasów".

Czekać, a żeby się nie nudzić cały czas linkować - nie zaszkodzi :D

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej zainwestować w jakiś stały adres

Może darmowe jak np. int.pl lub kom.pl wystarczy aby dns miał

Co do spadku pozycji to się zadaża może np. inni twoi konkureci lepiej linkują strony. Może byc wile przyczyn nalezy rozważyć każdą z nich.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Panów!

Dziękuję Wam za sugestie, powoli przechodzę na domenę w systemie kom.pl. Wątek o Jaggerze przeczytałem cały, przy okazji dowiedziałem się wielu rzeczy. Jednakże nurtuje mnie cały czas pytanie, dlczego w DC jestem na miejscu 6 a w google.pl na 8?

W zawiązku z tym, że zamierzam przejść na domenę z dns'm starą domenę powinienem "jakoś" usunąć z Google?

Dziekuję za podane mi przez Panów odpowiedzi, liczę na dalsze(apetyt rośnie w miarę jedzenia :P )

Pozdrawiam

Apollan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności