Skocz do zawartości

Zdjecia a pozycjonowanie


marioccp

Rekomendowane odpowiedzi

spokojnie mozesz ale pamiętaj też że masz mozliwość zwabienia dodatkowych gości korzystających z szukajki grafiki, wiec pomyśl też o nazwach plików :zeby:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj alty

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinieneś zacząć od umieszczenia zdjęć w dokumentach z treścią o temacie, dla którego chcesz aby je znaleziono. W tej chwili (pomijając że zdjęć nie ma - pewnie coś kombinujesz) skąd G ma wiedzieć o czym są te zdjęcia. Więcej tekstu na stronie, z altami nie przesadzaj - niech po prostu opisują co tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mjr - to co ma na sile tekst wpychac do galerii ? troszke sie to mija z celem. Jesli to ma byc galeria to niech tak zostanie.

Mozesz dodac alt-y z opisem zdjecie + fraza albo fraza a pod zdjeciem jego opis jesli jest taka koniecznosc.

Nie wiem ale zdaje mi sie ze alty az tak bardzo nie sa brane pod uwage choc moge sie mylic.

pozdrawiam

munky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności