Skocz do zawartości

Poważni "seo copywriterzy"


Krisss

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakichś "seo copywriterów", ale szkoda mi czasu na bawienie się w choroby, śmierć babci/dziadka, trzęsienia ziemi i inne wykręty ludzi nie dotrzymujących terminów. Być może znacie i możecie polecić kogoś poważnie podchodzącego do pracy. Jak tak to prosiłbym o jakieś polecenia w temacie lub na PW - sporo tekstów do pisania, częste zlecenia.

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Od strony txtów z synonimami mogę polecić siebie:D może ktoś, komu pisałem akurat się przewinie i będzie mógł potwierdzić:)

logomini.png
artykuły | opisy | tłumaczenia | synonimy | content marketing| prowadzenie FB

TXT4SEO.pl | txt4seo@txt4seo.pl| 516 423 653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się każdy poleca to ja też polecę nasz projekt :).

https://www.seotxt.pl

Jak nam umiera piąty dziadek w miesiącu, albo trzęsienie ziemi odcina prąd to udzielamy na teksty 80% rabatu. Chyba jedyna taka oferta na rynku, zwłaszcza, że terminu pilnuje system i nie ma żadnego naginania. Minuta po północy i 80% rabat naliczony.

Faktury z automatu w panelu klienta.

Opinie o nas tu:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=115858

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nam umiera piąty dziadek w miesiącu, albo trzęsienie ziemi odcina prąd to udzielamy na teksty 80% rabatu. Chyba jedyna taka oferta na rynku

Ja daje nawet do 100% :)

logomini.png
artykuły | opisy | tłumaczenia | synonimy | content marketing| prowadzenie FB

TXT4SEO.pl | txt4seo@txt4seo.pl| 516 423 653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seotxt - wykonali dla mnie kilkanaście bardzo różnych zleceń - od prostych opisów do katalogowania, przez opisy na sklep internetowy, przez opisy z synonimami po normalne, solidne teksty na precle

jeden jedyny raz zdarzyło się, że termin nie został dotrzymany - otrzymałem zamówione teksty 1 dzień później za 20% ich wartości (czyli prawdą jest to, że zwracają 80% gdy przekroczą termin)

wszystkie teksty są w panelu - w każdej chwili mam do nich dostęp

wystawiają FV - od razu - nie trzeba czekać na maila czy prosić się o FV

płatności przez platnosci.pl - szybko i pewnie

polecam https://www.seotxt.pl/?ref=16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogła bym sama się polecić. Pisze bardzo dużą ilość artykułów. Z wyrobieniem terminu tez nie mam problemów. Jakby co to proszę pisać na adres funtasia.pl(małpa)gmail.com Większość moich tekstów można zobaczyć na airstar.pl pod rożnymi autorami :) Nie piszę za darmo więc jeżeli chcecie złożyć mi taką propozycję to dajcie spokój ;D Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij swoje artykuły innym stronom www.

Darmowe artykuły do przedruku

darmowe-artykuły-do-przedruku-dziennikarstwo-internetowe.png

artykuły-finansowe-200x29.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności