Skocz do zawartości

Poważni "seo copywriterzy"


Krisss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeśli ktoś czuje się poważnym pisarzem i nie ma problemów z dotrzymywaniem terminów to dlaczego ma się nie polecić ?

On ma korzyść (dodając się w takim temacie ma większe szanse na zdobycie pracodawcy) a ja np gdybym miał coś teraz zlecić oszczędzam czas ;)

Nie rozumiem co w tym złego.

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli poważny seo copywriter nie może odpowiedź bezpośrednio na konkretną ofertę (znajdującą się w konkretnym temacie poza działem OiZ) taką jak ta, tylko zamiast tego (czyli napisania postu w tym temacie) powinien wywiesić ogłoszenie w dziale OiZ, a następnie przez PM wysłać link do swojego ogłoszenia potencjalnemu klientowi. Czy tylko ja widzę w tym absurd?

edit.

A nie, przepraszam - kyan nie wspomniał o PM. Więc "poważny seo copywriter" tylko wywiesza ogłoszenie, bez informowania o tym klienta, który jednocześnie szuka tego typu usług.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie więc tu w tym temacie pozerstwa niż biznesu.

Padło konkretne pytanie, a to jeden najeżdza drugiego że się ogłasza, drugi pierwszego że poleca swoją laskę (jeśli jest dobra w preclach to czemu nie) a pierwszy że tamten drugi mu do wyra zagląda.

Wybaczcie za pokemonizm ale skwitować to można jednoznacznie : LOL!

Jeśli ktoś wie że jest dobry w temacie, ma czas i zna swoją moc przerobową to dlaczego ma się nie polecić jeśli ktoś się pyta konkretnie kto tutaj pisze.

A problem autora tematu znam z autopsji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogła bym sama się polecić.

ojoj :) "mogła byś"? :) bez obrazy, ale to chyba antyreklama copywritera...

Również uważam, że nie ma niczego złego w polecaniu samego siebie. Tak, jak ktoś wyżej wspomniał - jeśli zna swoją wartość i ma czas - to dlaczego nie?

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kieruję tego do nikogo konkretnie ale sami odpowiedzcie sobie na pytanie jacy jesteście wiarygodni mając kilka(naście) postów, rejestracja niedawno (być może kolejne wcielenie forumowe) i polecacie samych siebie.

Za polecenie konkretnych osób ze stażem serdecznie dziękuję.

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się zareklamuję, chociaż mnie interesuje praca stacjonarna w Trójmieście. Do piątku włącznie przebywam w Gdańsku, więc jeśli ktoś w tym rejonie poszukuje obecnie SEO copywritera to zapraszam do kontaktu - chętnie stawię się na rozmowę w sprawie pracy :jezyk1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę do tych polecających samych siebie, chociaż w przypadku precli mogę zaproponować jedynie sensowne i proporcjonalnie do ceny za tekst pozycjonujący merytoryczne treści, czyli pewnie dla większości obecnych tutaj pozycjonerów i tak za drogie treści. Nie bawię się w sieczkę za 1,50zł, gdzie najważniejsze są moce przerobowe, ale teksty do czytania również przez ludzi piszę chętnie, dobrze i terminowo.

Dziwi mnie, gdy na zleceniach przez net ludzie chcą tekstów do wstawienia na artelis.pl o długości około 1500 znaków i dają za nie łaskawie 3zł, a co gorsza, znajdują chętnych do napisania takich tekstów za tę cenę. Tyle, że potem nie udaje się ich tam wstawić, a już na pewno nikt tego nie czyta i nie przedrukowuje. My piszemy takie artykuły za inne kwoty, ale ktoś, komu zareklamujemy w ten sposób firmę, nie musi się wstydzić tekstu i ma dużo przedruków z dodatkowymi linkami do strony.

Przykłady w portfolio w stopce, zapraszam :)

https://scribum.pl- wypełnimy treścią strony www, napiszemy artykuły tematyczne, zrobimy strony

blog.ciekawa-dalmacja.pl- subiektywnie i ciekawie nie tylko o Dalmacji

ciekawa-istria.pl - też można poczytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg_one,

sprawdziłem osobiście, nauczyć pracownika( wykształconego) pisania tekstów na strony www, precli można niema w tym nic trudnego najlepiej na to się nadają byle nauczycielki.

Niedawno na GG gadałem z jakimś "super pisarzem" co chciał mi sprzedać teksty (znalazł na forum moje GG) na precla za 3,4 za szt. Gzrecznie jemu pisze że mam na etacie 2 osoby co to robią bardzo dobrze i nie interesują mnie jego usługi, a on mi wywala że ja eksploatuje biedne kobiety i ze lepuj by byli oni na zasiłku jak pracować za minimalną krajowa i jestem z tych co płaca 1 zl za 1000 znaków :)

Ludzie nie kopiuje teksty ale znaleźć studenta co przyzwoicie pisze za 1 zl na 1000 znaków niema żadnego problemu.

Głowna zasada nie dawać zaliczek i szybko indeksować żeby nie sprzedał to po raz 2 :P.

Piszecie po 10 zl za 1000 znaków, proszę bardzo, piszcie sprzedawajcie ale osobiście ja nie lubię kupować coś drożej jak można dostać taniej. Mam o wiele przyjemniejsze sposoby na pozbycie się kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności