Skocz do zawartości

Poważni "seo copywriterzy"


Krisss

Rekomendowane odpowiedzi

Mylisz seo copywriter z normalnym copywritingiem.

Błędem jest też mylenie "SEO copywriterów" i SEO copywriterów. Autor wątku szuka tych pierwszych (co sugeruje nawet w tytule), czyli tak jak piszesz - osób tworzących teksty do precli i na zaplecza.

https://www.silesiasem.pl/seo-copywriting-o...-na-stronie-www - drugi akapit to bardzo zwięzła, ale też wyczerpująca definicja tego, czym jest SEO copywriting - bez cudzysłowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzień dobry, posiadam duże (wieloletnie) doświadczenie w zakresie pisania tekstów seo i artykułów merytorycznych o wysokiej jakości. Gwarantuję solidność, terminowość i dotrzymywanie terminów. Chetnie podejmę współracę z poważnym zleceniodawcą.

bearis01 małpa poczta kropka onet kropka pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś szuka solidnych tekstów nie tylko na zaplecza i precle, ale też na konkretne serwisy, to polecam -> https://www.forum.optymalizacja.com/user/30452-dota0001/

Jeżeli ktoś szuka tekstów za 1 zł, to nie polecam, bo takiej ceny u niej nie uświadczy ;) Na szczęście za ceną idzie też jakość.

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś szuka tekstów za 1 zł, to nie polecam, bo takiej ceny u niej nie uświadczy ;) Na szczęście za ceną idzie też jakość

Znów się niezgodzę, ci po złotówce działają jako podwykonawcy to jest rzeczywistość która nas otacza

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

firma intisar.pl

jeśli ktoś poleca Intisar to stanowczo odradzam. Piszesz za głodową stawkę 0,90 groszy, podczas gdy Natalia Ratajczak w sieci twoje teksty sprzedaje za 3 - 4 zł....

Co więcej ich umowa jest jednym wielkim oszustem. Jeśli się coś im nie spodoba nie płacą za wcześniejsze teksty. Pisałam dla nich przez dwa miesiace, potem Natalia powiedziała że był plagiat, a prawda jest taka że po prostu ciągiem były wymienione nazwy odżywek....Nie znalazłam żadnego plagiatu....To był pretekst aby nie zapłacić...i nie zapłaciła za 2 miesiace roboty...tymczasem teksty które niby miały być plagiatem ukazały się w sieci jak gdyby nigdy nic!!!

Jeśli mi ktoś powie że Intisar to rzetelna firma to śmiech na sali!!!

To tylko [ nierzetelni partnerzy ]!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zgłoś sprawę w odpowiednie miejsce + naruszenie praw autorskich.

Powiedzmy sobie prawdę- napisałam do pani Natalii informując ją iż jeżeli nie otrzymam wynagrodzenia w ciagu tygodnia, napiszę do właścicieli stron na których zostały opublikowane moje teksty, mimo, że wedle niej były to plagiaty i poinformuję ich o sposobie ich pozyskania przez Intisar.

Naruszyła moje prawa autorskie, a teraz pisze w mailu iż oskarży mnie o działanie na niekorzyść firmy oraz o zniesławienie imienia firmy.

Porażka....zniesławiła sobie firmę sama już dawno temu, wiem o co najmniej 6 osobach z którymi postąpiła w ten sam sposób,

Niby wszystko na początku ok, współpraca super a potem jak przychodzi do wypłaty to nagle z kosmosu plagiat znajduje.

I to nie tylko w moim przypadku lecz wiele osób załatwiła w ten sam sposób.

podpiera się umową że pisze w niej to i to....czysty wyzysk....widać że co chwila cieszy się z dodatkowych gratisowych zarobków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, znam omawianą firmę nie od dzisiaj, bo już dawno pojawiały się o niej negatywne opinie - również na forum prawnym - ale skoro pisanie do firmy nic nie dało, to logiczne się wydaje dochodzenie swoich praw na drodze sądowej. Zwłaszcza że macie umowę, a Wasze teksty zostały bezprawnie wykorzystane.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystalem z uslug tej firmy i problemow nie bylo.Opinia,ktora jest tworzona przez nowego uzytkownika nie jest dla mnie wiarygodna.

Jezeli byl FAKTYCZNIE plagiat to bardzo dobrze,ze nie wyplacila calosci.Nie twierdze,ze w Twoim wypadku tak bylo,ale jak ja mam kogos sprawdzac czy zrobil plagiat czy nie to dziekuje za taka wspolprace,a kara jest jak najbardziej zasluzona,bo ktos poswieca swoj czas zeby sprawdzac pracownika.

Tak z ciekawosci gdzie sa niby te tematy na forum prawnym odnosnie dzialalnosci w/w firmy?

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, znam omawianą firmę nie od dzisiaj, bo już dawno pojawiały się o niej negatywne opinie - również na forum prawnym - ale skoro pisanie do firmy nic nie dało, to logiczne się wydaje dochodzenie swoich praw na drodze sądowej. Zwłaszcza że macie umowę, a Wasze teksty zostały bezprawnie wykorzystane.

Mega wiarygodny jesteś, smarujesz o konkurencji, ładnie tak?

Pisanie tekstów, szybko tanio i solidnie txt24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumprawne.org, dział umowy o dzieło. Nie mam tam już konta, więc nie wyszukam, ale temat stosunkowo niedawny.

Co innego jest korzystać z usług firmy, a co innego pracować dla firmy. Jeśli w umowie był zapis o plagiacie i wykrycie go faktycznie uprawnia do nie zapłacenia za zlecenie, to tylko wykonawca może pluć sobie w brodę, że taką umowę podpisał. Ale nawet to nie uprawnia firmy to wykorzystywania tekstów czyjegoś autorstwa, za które nie zapłaciła.

edit: https://forumprawne.o...z-internet.html niestety okrojony już z kilku postów i wycięta nazwa firmy.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj ma rację Google nikogo nie oszuka ;) a Sindursa nie traktuje się jak konkurencji, bo Copy powinni dzielić się takimi informacjami

https://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5171432

https://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5171476

Ja nie współpracowałem z nimi gdyż po przeczytaniu oferty jednej z firm, oraz zadania za 0,90 gr, zastanawiałem się czy to jest "TEKST ZAPLECZOWY" lub "PRECEL" czy zagadnienie techniczne, choć rozumiem iż mają oni prawo wymagać tego od swoich pracowników (zwłaszcza przy 300-400% zysku)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich watkach przewija sie jedna rzecz : cena za artykul.Takie sa stawki - jezeli ktos sprzedaje artykul po 1,50 netto to musi gdzies zarobic.Chyba kazdy na PiO wie ile kosztuje dzialalnosc i ile trzeba zarobic,zeby oplacic same koszty.Szczerze mowiac ja nie widze w zachowaniu w/w firm niczego strasznego.Jest plagiat - nie ma zapłaty,a jezeli ktos sie z tym nie zgadza to powinien to zglosic odpowiednim organom.

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności