Skocz do zawartości

Poważni "seo copywriterzy"


Krisss

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że na szczęście nie Ty jesteś od decydowania od tego, jaką rekompensatę ma się mieć za stracony czas. Jak ktoś nie potrafi zadbać o swoje interesy - np. zapisami w umowie o konsekwencjach plagiatu, przekroczeniu terminu, przesłaniu złych tekstów, to najwidoczniej nie nadaje się do biznesu.

Póki co Twoja argumentacja wygląda w ten sposób - można ukraść pozostałe teksty w ramach rekompensaty za stracony czas.

Czyli co, idę do sklepu, bo jest fajna promocja, jadę przez całe miasto, stoję w kolejce, a kiedy nadchodzi moja kolej okazuje się, że kupiony towar nie jest taki fajny, nie zgadza się z opisem, promocji już nie ma albo że towar się skończył. Więc w ramach rekompensaty biorę sobie coś innego i bez płacenia wychodzę ze sklepu?

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Akurat tutaj ma rację Google nikogo nie oszuka ;) a Sindursa nie traktuje się jak konkurencji, bo Copy powinni dzielić się takimi informacjami

https://f.kafeteria.p...hp?id_p=5171432

https://f.kafeteria.p...hp?id_p=5171476

Ja nie współpracowałem z nimi gdyż po przeczytaniu oferty jednej z firm, oraz zadania za 0,90 gr, zastanawiałem się czy to jest "TEKST ZAPLECZOWY" lub "PRECEL" czy zagadnienie techniczne, choć rozumiem iż mają oni prawo wymagać tego od swoich pracowników (zwłaszcza przy 300-400% zysku)

Herkules ma rację..nikt nikogo tutaj nie oskarża bezpodstawnie.. prawda jest taka że od 7 lat piszę teksty i nikt nie posądził mnie o plagiat. z wieloma osobami także współpracuje z tego forum i nigdy nie było problemów. Z Intisar takze kilka wypłat mniejszych przyszło, ale potem ni z tego, ni z owego z niebios spadł plagiat...Ok, przemilczę sytuację...ale powiem tyle że nie jestem pierwszą osobą którą w ten sposób firma potraktowała...Herkules podał fora na których jest o wiele więcej negatywnych opinii...więc powstaje pytanie kto kłamie a kto ma rację?

Akurat dla mnie konkurencja na forum nie ma znaczenia, wyrażam tylko swoje poglądy i fakt, że Intisar nie działa sprawiedliwie pod żadnym wzgledem..

Dodam jeszcze, że właścicielka intisar zarzuca zniesławienie firmy - proszę zerknąć kiedy to zniesławienie i pojawienie się negatywnych opinii miało miejsce : przykładowa data:28.02.13 [20:05] kiedy ktoś wpisał dany post korzytsając ze strony jaką podał Herkules Z kolei na forum prawnym jakie podał Sindirus jeszcze wcześniej sobie intisar zarobił na negatywną opinię - 12-04-2012, 19:01

więc jak można mówić iż gadamy na konkurencję ??? Konkurencja sama sobie kłody pod nogi rzuca..,

Czegoś tu nie czaję..

Skoro to jest plagiat i komuś nie płacę to czemu publikuję tekst?

Wiadomo również, jak istotna jest umowa. Nie dostałem podpisanej umowy - pracy nie zaczynam i nie dam się wydymać. Proste.

Tak właśnie o to chodzi...jeśli byłoby prawdą że wysłałam teksty z plagiatem do Intisar to dalczego zostały one sprzedane i użyte w sieci ????

W takim razie gdzie ten plagiat!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to idealny sposób na biznes życia. Ten sam tekst sprzedaję dziesięciu osobom, nawet za niskie stawki, powiedzmy 0.8 PLN/1000znaków.

Tym sposobem mam 8 PLN za 1000 znaków. Później ten sam tekst mieszam i sprzedaję kolejnym 10 osobom. Kolejne mieszanie i kolejna sprzedaż i bYznes się kręci a za jeden wymieszany tekst kupuję sobie auto z salonu...

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności