Skocz do zawartości

Kolejne forum


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Erbit ...

do tej pory bylo co najmniej kilkanascie prob stworzenia takich for i jakos sie nie udalo ...

to co robi ten gosc to juz przesada (chyba ze to prowokacja) ... kazdy pisze to co mysli ....

- ... nic do Ciebie nie mam ... -

...nic nie dzieje się bez przyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

żenada i tyle.

Z tym sie zgadzam wiecej niż w 100%. Niemniej są wypowiedzi w tym topiku, ktore niewiele odbiegają od samej żenady, która jest tu krytykowana...

Tak Laki - było troche takich pomysłow - o tym napisałem powyżej. Wiem ze i z tego pomysłu nic nie wyjdzie i zaiste sam Michal doskonale zdaje sobie z tego sprawe jak i wielu z nas.

Ja tylko pisaem o sporej dawce złoścliwości. Krytyka zaś jest jak najbardziej słuszna - sam bym sie dopisał krytycznie.. ale juz wystarczająco było chyba napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz bo my jestesmy z epoki Gaski Balbinki...

Hehe..

Ja sam często krytykuje.. jak pisałem nie jestem święty...

...każdy polewa po swojemu :rofl:

Tak... przyznaje ze i ja czasem potrafie ostro pojechać..

Ok.. moze dość mych uwag.. bo i tak sie mnie oberwie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff aż się przestraszyłem jak zobaczyłem temat postu - jeszcze zanim przeczytałem .. że to może być o mnie .. Ja ostatnio też pytałem Michala o pewną sprawę dotyczącą forum ..

Ale do łba by mi pomysł na tak wierną kopię zerżniętą na innym skrypcie nie przyszedł ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie byłoby większego problemu.

Ale pozostaje kwestia nazwy forum + prakt. perfekcyjne skopiowanie nazw działów. To już jest inna sprawa.

Tak czy siak, wydaje mi się, że już wszystko zostało na ten temat powiedziane. Być może autor forum otrząśnie się i wykaże nieco więcej własnej inicjatywy.

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE LOL :placze::zeby:

w zasadzie to jakby komus narobic na :) wycieraczke, zapukac do drzwi i poprosic o papier toaletowy

ale ten ktos musi byc bardzo, bardzo maloletni lub bardzo, bardzo malomyslacy - nie ma sie czym przejmowac konkurencji nie bedzie - B)

[edit]

Naszym głównym produktem są bannery reklamowe, ich cena jest ceną stałą niezależnie od wymiarów pliku wynosi 10 zł. Robimy także bannery na zamówienie klienta, czyli sam klient decyduje co ma się na nim znajdować i jakie obrazy lub animacje mają być użyte. Wtedy cena wacha się od 10 do 30 złotych. UWAGA !! Nie robimy bannerów we flashu. Wszystkie bannery są wykonane wyłącznie w GIF lub w JPG.

widze ze prywatnie jest wlascicielem agencji interakttywnej :rotfl:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale duza ogladalnosc ma jak wszedlem to 8 on-line az sie zarejestrowałem :placze:

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie: chłopak przegiął na starcie. skopiowanie kategorii jak leci, nawet bez tzw. "pomyślunku" (seopl, webwweb?) to więcej niż żenada.

za to mógłby zabrać stąd tych newcomerów z pytaniami "kiedy wyslą czek". :placze:

konkurencyjne fora to dobra rzecz. jak bylo 'bez sciemy' to tutaj przynajmniej był spokój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem dobry z ortografii, powiem wiecej jestem z niej cieniutki... ale Ci co sie rejestruja na tym forum to juz tragedia:

Witam wszystkich zawodowcuw na tym Forum yo

zrodlo:

optymalizacja.biz/forum/index.php?topic=15.0

To mnie rozwalilo, ale to są jakies chyba jaja:

optymalizacja.biz/forum/index.php?topic=23.0

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że wyjątkowo szybko...

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zawodowcuw na tym Forum yo

Ja juz im tam Orto Kichotował nie będę... O NIE ! :placze:

[edyta]

O nie... tam to nawet 10 Orto Kichotów nie da rady - kolejny 'bubel'

z checia bym ci pomugl ale nie wiem sam

[eyta2]

O rany... NIE...

...wedlug mnie to durzo daje jezeli zrobisz taki myk

wpychasz durzo np. slowo SLOWO sLoWo SlOwO slOWo i tak w kulko...

Nie... Nie.. nie ! Nie będą mieli Orto Kichota !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności