Skocz do zawartości

Kolejne forum


michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
"Polacy" mogą być tak niemili dla "Polaka" dosłownie zero Patriotyzmu.

A co tu ma patryjotyzm do rzeczy ? haslo z kosmosu :P

nic sie nie martw - forum sie rozkreca - moze nie w tym kierunku w ktorym mialo ale i tak jest fajnie :(

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopie nie masz się co unosić za krytykę, jak juz wcześniej koledzy pisali sam jesteś sobie winien, natomiast dodatkowo dalej brniesz w te "wine" bo tłumaczysz się że userzy popełniaja orty a to tak do końca nie jest prawdą sam popełniłeś taka corridę że hej. :(

Ciesz się że zostałeś "osmagany" jedynie biczem satyry bo plagiat , który popełniłeś kwalifikuje sie do znacznie ostrzejszych reakcji.

pozdrawiam na nowej drodze życia (tej bardziej odpowiedzialnej) :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Forum już zostanie może nie mam dużej wiedzy o Pozycjonowaiu lub Optymalizacji ale wy możecie na nim pisać coś o tym, np. jak macie jakieś artykuły ciekawe to dajcie je na forum moje, ja nie chce zrobić konkrecji tego forum ponieważ to forum naprawdę jest napchane wiedza jak to mowie. Wiem ze to moja wina, ponieważ źle zrobiłem ze kopiowałem dzialy, ale jestem młodym „internautą” i mam dopiero 15 lat, wiec nie wiedziałem, jakie są konsekwencje tego uczynku. Tak jak już mówiłem w poprzednim poście... „Mam nadzieje ze mnie administrator jak i użytkownicy” wybaczą ten czyn. Forum na razie nie działa nie wiem, jaka jest tego przyczyna, jak forum zacznie działa proszę o rejestrację wtedy będzie mi milej, oglądać moje forum, forum ma dopiero 2 dni a już same kłopoty.

P.S - Proszę o inny zestaw odpowiedzi. (Pozytywnych)

Z Poważaniem

Sebastian Radecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian,

Jesteś młody, masz 15 lat, popełniasz błędy i to jest normalne. Wyciągnij z tego jakieś wnioski. Tak jak Ci napisałem wcześniej, ja nie mam nic na przeciwko forom seo, bo jak mógł bym mieć. Chodzi o to, że skopiowałeś cały układ forum, łącznie z autorskimi działami jak SEOPL i WebWeb. Tak się nie robi.

To forum na początku miało dużo mniej działów niż obecnie. Bardzo nie-zachęcające na nowym forum są puste działy. Kolejne działy powstają wedle zapotrzebowania na nie.

Tutaj jest temat o promocji forum, który powinieneś przeczytać i jeżeli chcesz mieć forum to najlepiej na temat na którym się znasz. Po Twojej stronie widzę, że interesuje Ciebie np. tuning samochodowy...

Poza tym przeczytaj dokładnie to co napisał Arturro, to są dobre rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku szacuneczek dla Sebastiana za to, że miał odwagę cywilną i się odezwał tutaj w temacie.

jak forum zacznie działa proszę o rejestrację wtedy będzie mi milej

Tak dalego nie zajedziesz. Internaute należy czymś zachęcić, żeby sam chciał się zarejestrować. W intenecie nikt nie będzie ci robił dobrze i jeszcze rozkręcał forum nie wiedzieć z jakiego powodu. Informacji na Twoim forum nie ma żadnych, a klimat jest strasznie popsuty poprzez błędy i styl wypowiedzi użytkowników. Mnie się na takim forum rejestrować nie chce. Jedyną rzeczą która mogłaby mnie ciągnąć do niego, to poznanie skryptu SMF w akcji od strony użytkownika, ale to mam już za sobą ...

nie mam dużej wiedzy o Pozycjonowaiu lub Optymalizacji

Admin forum o pozycjonowaniu i optymalizacji będzie zdobywał wiedzę na forum PiO żeby mieć o czym porozmawiać z userami na swoim forum o pozycjonowaniu i optymalizacji oraz żeby było ono wyżej w Google. Będzie ciężko - naprawdę!

ale wy możecie na nim pisać coś o tym

Ale możemy też tutaj. I nie wspominaj o patrotyźmie - to forum też jest polskie. Używając Twojej terminologi (błędnej) spełniam się jako patriota właśnie tutaj.

forum ma dopiero 2 dni a już same kłopoty.

Ja wiem, że czasem są upadki i wzloty,

forum to nic więcej jak tylko kłopoty.

Kazik (lekko przerobiony)

PS: Nie przemyślałeś decyzji powołania forum, prawda?

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności