Skocz do zawartości

Dodawarki do seoków


SilverT

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też wczoraj była masakra. Dowiedziałem się, że sklep internetowy, m.in. z lakierami do paznokci zaliczany jest do kategorii budownictwo... Opisy w 100% nieunikalne, z 50 oczekujących zaakceptowałem może z 5.

Co do info dla moda: U mnie było samo "pozdrowienia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzisiaj to samo :D))

Masa katalogów zgłoszonych jako Sklepy internetowe-> Inne :] w tej samej kategorii sklep z ciuchami dla malucha (tyle, ze to katalog budowlany) czy też sklepem internetowym innym jest strona firmy pozycjonujacej ;))) Rozumiem, że dodawarka mogła dodać te ciuchy dla malucha do takiej kategorii/podkategorii bo nie rozróżnia zapewne, że to katalog tematyczny.. ale 8 wpisów SEOKatalogów w tej kategorii ?:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim ślubnym mam kategorie "Dekoracje ślubne -> Inne ozdoby" i do tej podkategorii wpadają w zasadzie wszystkie wpisy które lecą z pełnych automatów. Przy definiowaniu kategorii zawsze wstawiają jako ostatnią kategorie "inne" i dzięki temu widze ile automatów lata dziennie :)

Strona o JP II, zakłady pogrzebowe, hemoroidy jako dekoracje ślubne :P

Katalog ślubny i katalog motoryzacyjny - zapraszam.

Lakiery samochodowe - wyjątkowe farby House Of Kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskit napisz kategorie Sklepy budowlane, podkategorie inne budowlane załatwisz ten problem.

Bo ja półautomatem tez by identycznie dodał sklep z ciuchami Kategoria Sklep - podkategoria Inne :)

Bardzo często katalogi tematyczne przyjmują wpisy o innej tematyce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Wilk oświeć mnie, bo do czasu innych rozwiązań, korzystałem sam lub pracownicy zawsze z SB czy Seolight .Od lat.Wiec jak działa to narzędzie wiem doskonale.

Tez dodałem by taki sklep do kategorii Sklepy internetowe - pozostałe ( za wyjątkiem jeżeli katalog przyjmuje WYŁĄCZNIE strony budowlane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxPan - półautomat (nieważne czy SeoBohater, SoLight, Sprytne Katalogowanie czy SemiAdder) taką kategorię jedynie podświetli, a to czy kategoria zostanie wybrana zależy od tego, czy użytkownik na nią kliknie. Tyle w temacie. Nie da rady żeby półautomat "sam z siebie" dodał seokatalog lub precla do kategorii "sklepy internetowe - inne".

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilk

Tez dodałem by taki sklep do kategorii Sklepy internetowe - pozostałe

gdzie napisałem z pol-automat sam dodaje? Po co wmawiasz to czego nie powiedziałem.

Ilość nietrafiony kategorii z pol-automatów tez była, jest dość duża, pogadaj z ludźmi co maja seokatalogi,

p.s zachwalasz na PIO publikera ( chyba jesteś jeden z niewielu co jeszcze korzysta z tego cuda), ale to chyba publiker jest mistrz w nietrafieniu w kategorie, na szczęście nie dodaje do seoka.

Tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MacPan, konkretnie tu: "ale polautomaty tez to robią, lub dodają w kategorii "Inne" lub "pozostałe"" - półautomaty nic nie robią, one tylko podpowiadają co robić :) Może po prostu wyszedł skrót myślowy.

Co do offtopicu o Publikerze - nie zachwalam, tylko mówię, ze ma wiecej funkcjonalnosci niż OmniAdd (bo ma) i lepszy suypport (bo to prawda), jednocześnie w żaden sposob nie neguję, ze działa wolniej (a nawet dużo wolniej) i zdecydowanie mocniej obciąża serwer (na sharedzie prędzej czy później zacina się kompletnie). Że nie trafia kategorii? Ano nie trafia, jak każdy automat. A i tak lepiej je dobiera od zachwalengo przez wielu OmniAdda , który to ma je zrobione na sztywno. Przy czym zauważ, że nieraz już wspominałem na PiO, że Publiker i OmniAdd to moim zdaniem narzędzia uzupełniające się. Piszesz o tym jakbym co najmniej marketing szeptany robił - a zwyczajnie oceniam zarówno plusy jak i minusy tych dwóch automatów (mów co chcesz, ale oba mają i zalety i wady).

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis ludziska przeszli samych siebie: tysko.pl

- łóżko do masażu - w melioracjach

- prawnik - w geodezji

- kilkanascie MFA

dodawanie adresu URL jako kategorii to juz masówka ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba będzie założyć oddzielny wątek humorystyczny o dobieraniu kategorii przez automaty :)

Ja dzisiaj miałem stronę o tytule "duch święty" w kategorii "Serwis Samochodowy - Auto Szyby" !!!

Katalog ślubny i katalog motoryzacyjny - zapraszam.

Lakiery samochodowe - wyjątkowe farby House Of Kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze bada "obiektywni" przeciwnicy,z każdej strony

Znalazłem na pewnym blogu coś takiego, co chyba wiele tłumaczę

sok23.jpg

admin to zaakceptował, a co tam , może pasuje do poziomy dyskusji? Nie wiem..

Proszę nie mylić to na 120% nie ten znany Zgredzik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności