Skocz do zawartości

Dodawarki do seoków


SilverT

Rekomendowane odpowiedzi

Będę to powtarzał jak mantrę - przełączcie sobie token na logiczny securimage lub flashową icaptche i macie spokój :D

MaxPan - widziałem ten komentarz już wcześniej - faktycznie prawdziwy Polak: "szczery kłamczuch" (SEOK wcale nie jest przerobionym otwartym mini) ;)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

General_Depet ja to wiem i ty to wiesz , ale sam wiesz jak to jest, każdy chciał by liczyć sąsiada kasę. Wiem ze to nie tak, ale i jeśli by to był przerobiony otwarty, to co z tego? to nic nie udowadnia, pzrerobiles sprzedajesz ,zarabiasz. Okazałeś się w potrzebnym miejscu z zapotrzebowanym produktem., wolny rynek. Ja tam życzę zęby spzredaleś i 20 tys licek, przecież trzeba się cieszyć ze interes się kreci, w koncu kasę wydajesz w Polsce na polskie produkty i usługi,podatki jakiś tam placisz wiec npedzasz gospodarke.

Ktos kiedyś powiedział, zęby być szczęśliwym trzeba nauczyć się cieszyć się z cudzych sukcesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dzisiaj tytuł "Szamba" i kategoria "Agencje modelek i hostess" ;]

widac automaty nie odrozniaja szamba od perfumerii :D

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę to powtarzał jak mantrę - przełączcie sobie token na logiczny securimage lub flashową icaptche i macie spokój :)

Włączyłem flasha jak radziłeś, faktycznie różnica jest niesamowita, dostaję 1/4 tego co było wcześniej. Nie wiem jeszcze jaki to będzie miało wpływ na jakość dodawanych opisów bo muszę się do nich najpierw dokopać. W każdym razie dzięki za radę, będę sobie mógł teraz regulować strumień zależnie od czasu i humoru ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Xemix tobie nie psuja dodawarki bo za 30 wpisów kasujesz 110 zl :D

Profesjonalne ręczne i tanie katalogowanie stron
ręcznie to z definicji wklepywanie każdego wpisu ze słowami kluczowymi a nie Seobohaterm Seolight czy iny pol-automat. Lub Autofill co tez jest pol-automatem.To tak dla ścisłości.

Nie wprowadzaj ludzi w błąd, zlecasz opisy z synonimami to jak ręcznie ich mieszasz w słoiku?

Czy to nie twoje ogłoszenie https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...mp;#entry861039 ???

Za 49 USD można kupić ZENka a ty chcesz dostawać 110zl za 300 zaakceptowanych linków? Nie te czasy, nie te czasy.

Niema to jak obiektywna wypowiedz niezainteresowanego użytkownika :)

z tego ok. 13 akceptuję

344 (tyle masz akceptowanych) /13 tyle średnio dienie akceptujesz = ok 26 dni ? wystartowałeś ok 25.04 jak się nie mylę, to nie jest tragedia.

Powiem tobie ze do twojego katu bez problemu można dodawać z automatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Xemix tobie nie psuja dodawarki bo za 30 wpisów kasujesz 110 zl :D
Profesjonalne ręczne i tanie katalogowanie stron
ręcznie to z definicji wklepywanie każdego wpisu ze słowami kluczowymi a nie Seobohaterm Seolight czy iny pol-automat. to tak dla ścisłości.

Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Uwierz mi, że nie używam ŻADNEGO programu, półautomatu czy automatu - wszystko ręcznie wklepuje. Nie wiem na jakiej zasadzie sprzedawane są licencję wymienionych przez Ciebie programów, ale w bazie nie ma moich danych, gdyż nie posiadam licencji, nie używam ich.

Może i można, jak za pewne do większości, ale przynajmniej nie mam zawalonej listy oczekujących stron spamem. Wolę kilkanaście stron dziennie, z dobrymi opisami, niż kilkadziesiąt spamowych. Wiesz - mi to obojętne, czy ktoś dodaje z automatu czy nie - jeżeli opis jest w miarę unikalny, sensowny to czemu nie? ;)

"do twojego katu bez problemu można dodawać z automatu. " - czujesz, że rymujesz ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujesz, że rymujesz ?
nie, dodaje.

Jaki problem dać regule, przecież masz ich tylko 10 szt, nie chce mi się grzebać w bazie teraz, jakie tam masz ale dużo tego niema.

wszystko ręcznie wklepuje.
To poco tobie teksty z synonimami? Twoje ogłoszenie dałem w poprzednim poście. Jak ręczne katalogowanie za grube pieniędzy to opis ma byc z palca a nie z mieszarki :D
Wiesz - mi to obojętne, czy ktoś dodaje z automatu czy nie - jeżeli opis jest w miarę unikalny,

i właśnie o to chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - mi to obojętne, czy ktoś dodaje z automatu czy nie - jeżeli opis jest w miarę unikalny,

i właśnie o to chodzi :D

Tylko dużo ludzi robiąc opisy w automatach zdania zostawia niezmienione a wymieniają się tylko spójniki. Czasami zamiast "i" pojawia się "oraz" itd. Myślą, że tym kogoś zmylą, to już trochę patologia ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślą, że tym kogoś zmylą
chyba chodzi tu wyłącznie o pana G, jaka tobie różnica jeżeli Google odbiera to za UNIKALNY tekst.

Co do unikalności to za niedługo udostępnię test który trwa już 6 miesięcy, i mocno się zdziwicie, zwolnicy unikalnych treści :). narzie niema co dyskutować, chcecie unikaty, to dostajecie a co do merytorycznej wartości, to to pojecie względne, nikt nie szuka stron w katalogach, nu za wyjątkiem parę dziesiątków tych najlepszych.

Ale to wasze katalogi możecie robić cho wam się zachce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślą, że tym kogoś zmylą
chyba chodzi tu wyłącznie o pana G, jaka tobie różnica jeżeli Google odbiera to za UNIKALNY tekst.

Ten fragment twojej wypowiedzi mnie zainteresował. Google odbiera to jako unikalny tekst, dysponujesz jakimiś testami albo artykułami w tym temacie? Z chęcią bym sobie poczytał, jeżeli to prawda to może zmienię swoje nastawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedii ciąg dalszy..

praktycznie każdego dnia masa nietematycznych wpisów, sporadycznie, ale jednak - problemy z tytułem i opisem jakby od 2 różnych stron..

Dzisiaj na zgłoszonych blisko 60 wpisów w tematycznych katalogach.. zaakceptowałem 5... reszta była po prostu nietematyczna, jakiś tam przypadek mega niestrawnego opisu przez synonimy .. W niektórych przypadkach widać z czego wynika "pomyłka", ale wiele jest przypadków tak nietrafnego doboru kategorii i podkategorii, że ciężko to pojąć.

W końcu opublikuję tu kilka przykładowych wpisów żeby znaleźli się ich właściciele bo coś trzeba z tym tematem zrobić.. pisałem na niektóre maile podawane przy zgłoszeniu, ale cisza.

Chodzi mi tylko o to, żeby ktoś usprawnił swoje narzędzie:/

W każdym razie sukcesywnie blokuje każdy taki wpis przy odrzuceniu.. na tyle na ile pozwala na to SEOKatalog. Dotąd odrzucałem bez maila... ale chyba zacznę odrzucać z powiadomieniem, to może chociaż część katalogujących tym narzędziem to zauważy..

A tak poza tematem.. może i Generał jest monotematyczny z tymi płatnymi katalogami, ale faktycznie jest ich coraz więcej i lista darmowych topnieje w oczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś mnie ogarnęła konsternacja ... wszystkie wpisy wrzucone w Rowy Melioracyjne ... miło ale szkoda usunąłem blisko 200 wpisów.

Zaakceptowałem ledwo 15 - ludzie ogarnijcie się trochę i zacznijcie filtrować bazę z tematycznych katalogów.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności