Skocz do zawartości

Dodawarki do seoków


SilverT

Rekomendowane odpowiedzi

A tak poza tematem.. może i Generał jest monotematyczny z tymi płatnymi katalogami, ale faktycznie jest ich coraz więcej i lista darmowych topnieje w oczach

Ja tylko piszę to co sam obserwuję... i do czego się przyłączam - pojutrze 4 kolejne moje katy staną się płatne :)

Przypominam o securimage lub flashu - to pewniejsze zabezpieczenia.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie ale miny zwykłych użytkowników też raczej zadowolone nie będą :)

Na dobrą sprawę wystarczyłoby żeby ekipa reCaptchy swój OBECNY token wyświetlała we flashu (ale żeby actionscript w nim pobierał zaszyfrowane dane z phpa bo zwykłe przerobienie jpga do flasha to żadne zabezpieczenie).

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj znowu szok w katalogach tematycznych ... ludzie nie mają zahamowac mimo próśb ... włączyłem icaptchę obadamy czy pomoże.

BTW: dziś prawie 300 wpisów z 4 tematycznych poszło ... nawet nie ustawiałem przyczyny bo to nieważne i tak jęczeć nie będą ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj znowu szok w katalogach tematycznych ... ludzie nie mają zahamowac mimo próśb ... włączyłem icaptchę obadamy czy pomoże.

na moją dodaware nie pomoże ale na pewno sporo spamerów odsieje :D Ten pomysł Generała z jakimiś szyfrowaniami też jest zabawny - bo to niewiele by dało - to jest jakby wzmacnianie bramy do zamku najszlachetniejszymi metalami, przyklejenie kartki "klucz pod wycieraczką" i zostawienie pod wycieraczką klucza dla wszystkich.

P.S. ja syfu do Waszych katów naprawdę nie wpuszczam...wypuszczenie dodawarek dla wszystkich to spowodowalo, a będzie jeszcze gorzej - bo "piospamerom" podstawowe strony sie pokończą, to zapleczówki będą upychać. Wystarczyło na klientach przy generowaniu nowych licek wymusić udziwnienia formularzy przy dodawaniu stron i spokojnie jeszcze kilka lat seoki by sie ładnie rozwijały... taka jest moja opinia.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie jeszcze kilka lat seoki by sie ładnie rozwijały... taka jest moja opinia.

Ależ bardzo ładnie się rozwijają - zwłaszcza płatne - w ciągu kilku tygodni wszystkie moje katy takie będą bo wreszcie to się opłaca (im więcej dodawarek tym większe zainteresowanie płatnymi katami) :D

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawarka jest dobra - każdy z nas ceni swój czas, ale niestety wiele osób nawet nie poświęci jednej minuty na porządne jej skonfigurowanie, nie mówiąc o jakiejkolwiek analizie czy wpis został dodany - tylko jedzie ile fabryka dała, a pozycje stoją w miejscu bo wszystko leci do kosza. Potem piszą że nic nie działa :)

TestyPozycjonera.pl Testy SEO - Białe, czarne i wszelkie inne odcienie SEO w praktyce.

KsiegaPozycjonera.pl Pozycjonowanie i Optymalizacja - Twoja baza wiedzy.

NarzedziaPozycjonera.pl Narzędzia Pozycjonera - Zleć nam czarną robotę pozycjonera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności