Skocz do zawartości

GDZIE kupić laptopa?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie polecacie zakupić laptopa? W sklepie internetowym typu Agito, na Allegro, w sieci supermarketów typu MediaMarkt, w supermarkecie typu Carrefour czy może w sklepie komputerowym nieopodal miejsca zamieszkania? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam, gdzie model, który Cię interesuje, będzie najtańszy :)

chociaż od supermarketów typu Carrefour czy Real bym uciekała, jeśli chodzi o elektronikę.

Właściwie to chyba nie ma znaczenia. Gwarancja i tak najczęściej jest door to door i zależy od producenta.

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primakomp ma bardzo atrakcyjne ceny na laptopy + super serwis, 3 laptopy od nich brałem i jest naprawdę super.

Ew. x-kom - obsługa super, ceny ciutkę wyższe.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatniego kupiłem w Saturnie i wykupiłem sobie do niego za 300 zł dodatkową gwarancję i ubezpieczenie od kradzieży. Łącznie 2 lata gwarancji od Della + 2 lata od Saturna. Jeśli nie ma w tej dodatkowej gwarancji żadnych haczyków to jak dla mnie warto brać w Saturnie z tą właśnie gwarancją.

SEO BulletProof VPS.

Załóż konto na dropbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w https://www.x-kom.pl/ ale tylko dlatego że w przedsprzedaży skusili mnie fajnymi zniżkami :)

Generalnie kupuj tam gdzie najtaniej - po 10 dniach od odebrania sprzętu (brak możliwości zwrotu) i tak bardziej będzie się liczyło to jakiej firmy lapka kupiłeś niż skąd :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj ceneo i wybierz najtańszą ofertę sklepu biorąc także pod uwagę opinie o nim - czyli czasem warto dołożyć 30-50 zł ale kupić w e-sklepie który ma o wiele lepsze opinie od tego oferującego najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie odradzam hipermarkety typu Real, Carrefour itp. Lepiej kupić drożej nawet w porządnym e-sklepie, piszę to z doświadczenia niestety.

Ja mam akurat zupełnie inne doświadczenia z Carrefoura. Kupowałem tam kamerę i ostatnio drukarkę, oba Canona. Ten sam sprzęt 30 m obok w Saturnie 40% droższy, o jakości obsługi nie wspominając - oczywiście na korzyść Carrefoura, więc nie ma co przepłacać i dopraszać się o uwagę sprzedawców w Saturnie czy MM.

Nie wiem czy bym tam kupił laptopa (wybór raczej mają skromny) raczej kupowałbym przez net (np. Oleole.pl lub komputronik.pl w droższej opcji) ale sprzęt dobrej marki na pewno można tam kupić w często w cenie noname w MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

Kupując w sklepie typu Real czy Carrefour sprzedawcy nie pozwalają na sprawdzenie sprzętu na miejscu, zapewniając, że można go wymienić w ciągu kilku dni. Później - tak było m.in. w moim przypadku - nie respektują tego. Jest to niezgodne z prawem handlowym, ale hipermarkety wiedzą, że są w tym zakresie bezkarne. Rozmawiałem o tym z prawnikami i niestety taka praktyka jest powszechna i ma swoje uzasadnienie w wyrokach sądów.

W moim przypadku zakupiony sprzęt posiadał wadliwe piksele na matrycy (jedna z niewielu rzeczy, których żaden producent nie uznaje za wadę i o której należy pamiętać). Gdybym zakupił on-line, miałbym prawo zwrócić go lub wymienić w ciągu 10 dni, bo poważne sklepy internetowe takie jak np. X-kom czy Primakomp respektują je.

Piszę z perspektywy klienta hipermarketu. Wiadomo, że kupując w sieci też można napotkać się na sklepy, które nie respektują tego typu rzeczy, dlatego uważam, że lepiej dorzucić parę zł i mieć dobrą obsługę niż potem żałować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności