Skocz do zawartości

[Zlecę] Opisy stron (z synonimami)


Xemix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcę nawiązać stałą współpracę z osobą zajmującą się pisaniem tekstów. Chodzi mi głównie o opisy do katalogów - unikalne, oraz z synonimami. Opisy zazwyczaj ok. 550 znaków (po wygenerowaniu). Ważne jest aby każdy opis po wygenerowaniu miał sens, był schludny oraz nie zawierał błędów. Proszę o kontakt osoby tylko doświadczone, dyspozycyjne.

Propozycje cenowe proszę przesyłać na poniższy adres e-mail bądź na GG. W treści proszę o podanie również swojego nicku z PiO. Jak pisałem - interesuje mnie stała współpraca, więc proszę to uwzględnić w cenie.

Kontakt:

E-Mail: xemixpl [ @ ] gmail.com

GG: 9015944

PS. Jeśli jesteś niesłowny, niedyspozycyjny i teksty które piszesz są nieunikalne, powielone setki razy - odpuść sobie - oszczędzisz czas mi i sobie.

PS2. Proszę jeszcze o informacje czy jest możliwość płacenia poprzez system PayPal - ta forma raz na jakiś czas, niemniej jednak istnieje możliwość przelewania wynagrodzenia na konto bankowe oraz PP.

Pozdrawiam serdecznie,

Szczepan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności