Skocz do zawartości

ostatnia wieczerza


zero3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.

Dzieki, jestem artystą.

Lądowanie na księżycu widziało "parę" osób osobiście

Jezusa więcej. Pytanie brzmi czy Ty widziałeś.

a atom - jeżeli szkoła miałaby na wyposażeniu jonowy mikroskop tunelowy, to przy odrobinie szczęścia każdy uczeń mógłby go (tego atoma ) zobaczyć.

Poprzez układ optyczny przetwarzający cyfrowo obraz. [edyta] dobra, przeczytałem sobie o tym mikroskopie i gó.. rozumiem. nie rozumiem, znaczy tego nie ma!

oczywiście w kontekście chęci udowodnienia istnienienia Boga

Nic nie chcę udowadniać. Zadałem proste pytania.

wspomniane atomy albo np. prąd elektryczny[...]można przecież zmierzyć i stwierdzić z całą pewnością, że jest.

To zmierz i podaj wyniki.

Chcecie od Katolików, Muzułmanów, Żydów, Protestantów, itp. dowodów wg. SWOJEJ MIARY. Chcecie DOWODU, a jak go NIE MA twierdzicie, że rzecz nie istnieje.

To jest właśnie kwestia wiary. Ktoś wierzy w Boga, ba! twierdzi nawet, że Go widział, to nie neguj tego. On nie twierdzi, że Ty nie widziałeś czegoś tam lub komuś tam wierzysz.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Qrde gdzie mozna kupic taki kojec ???

cena nie gra roli

Hehe lynks, czyżby ten dżentelmen z Twojego avataru dawał się we znaki? :tancze:

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności