Skocz do zawartości

Ale miłe zaskoczenie


przemeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

月1円からアフィリエイト報酬が支払われる、大手人気ECサイトが多数参加の アフィリエイト・ネットワーク。提携してバナーや商品写真を自分のWEBサイトに貼り付け

No i taeraz wszystko jasne

Nie jestem przekonany, czy uwagi o płaceniu jenów i stronach dotyczących bannerów i dobrych fotografii są na temat ;)

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry przemeks za wcześniejsze wcinki offtopic - u mnie bez zmian, załóż sobie jakieś porządne narzędzie do śledzenia indeksacji, bo naprawdę ciężko się wypowiadać...

A możesz mi coś polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś kogo taka sytuacja nie dziwi ? Zacząłem podpinać linki pod serwis ponad tydzień temu, po trzech dniach strona pokazała się w wynikach wyszukiwania, jednak nie długo mogłem się cieszyć jej widokiem tam - na następny dzień juz jej nie było...

Czy to jest naturalne ? Może jakieś wcześniejsze dane w Google ?

Ja powiem, że mam jedną wizję, nie wiem na ile ona jest prawdopodobna ale jeśli znajdzie sie ktoś kto rozwieje moje wątpliwości to będe bardzo bardzo wdzięczny:

Strona była prkatycznie pusta (keywordy w H1 i kilka słów wstępu), czy jest możliwe, że Google ma swoich pracowników, którzy tak błyskawicznie sprawdzili, że strona jest niezgodna z opsiem i dali bana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś kogo taka sytuacja nie dziwi ? Zacząłem podpinać linki pod serwis ponad tydzień temu, po trzech dniach strona pokazała się w wynikach wyszukiwania, jednak nie długo mogłem się cieszyć jej widokiem tam - na następny dzień juz jej nie było...

Możliwości może być kilka, choć w tym wypadku żadna nie wydaje mi się zbytnio prawdopodobna:

a) przesadziłeś z ilością linków i dostałeś sandboxa

:blink: fresh site bonus już się skończył

ale trochę za szybko to nastąpiło... ewentualnie to zawirowań w googlu ciąg dalszy.

Strona była prkatycznie pusta (keywordy w H1 i kilka słów wstępu), czy jest możliwe, że Google ma swoich pracowników, którzy tak błyskawicznie sprawdzili, że strona jest niezgodna z opsiem i dali bana ?

Niezwykle mało prawdopodobne - wątpię aby ktos siedział i sprawdzał storny jak leci, raczej wybierają co poniektóre strony (duże i popularne) i nadają im wyższy ranking, ale po to są algorytmy by nie sprawdzać stron ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemeks, wg mnie to normalne zachowanie Google przy indeksacji nowych stron. Poczekaj jeszcze pare dni, dodając linki. Twoja strona powinna wrócić do indeksu.

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś kogo taka sytuacja nie dziwi ? Zacząłem podpinać linki pod serwis ponad tydzień temu, po trzech dniach strona pokazała się w wynikach wyszukiwania, jednak nie długo mogłem się cieszyć jej widokiem tam - na następny dzień juz jej nie było...

Ostatnio zauważyłem właśnie takie zachowanie przy nowych domenach, więc mnie to nie dziwi. Trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już minął ponad tydzień a mojej strony nadal nie ma. czy nadal jest to normalne ? :angry:

Czy może mam zacząć się już martwić ? :angry:

Bo nie wiem czy nie marnować czasu i zrobić nowy adres i po sprawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona pojawiła się wynikach wyszukiwania www.google.interia.pl czy moge przypuszczać, że nibawem wskoczy tez na google.pl ?

----------edit--------------

Tak jak przypuszczałem, wczoraj strona była już w google.interia.pl a teraz pojawiła się w G.pl :)

----------edit-------------

I już nie ma, ładna zabawa w ciuciubabke !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności