Skocz do zawartości

Link building w USA/UK


Harvi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

robię ostatnio przegląd anglojęzycznych forów pod kierunkiem metod zdobywania linków w USA/UK. Metod oczywiście jest sporo ale poszukuję tych najbardziej popularnych (jak nasze katalogowanie, preclowanie, tworzenie zaplecza).

Katalogowanie istnieje i ma się dobrze.

Zauważyłem, że dużo pisze się o hubpages.com , tworzy się zaplecza na serwisach blogowych . Czy jednak istnieje na rynku anglojęzycznym coś w rodzaju naszych precli? Nie mam tu na myśli prywatnych, zamkniętych projektów, ale powszechnie dostępne precle, do których można dodawać teksty z linkiem. Jest to popularne?

Będę wdzięczny za wszelkie info nt katalogowania, preclowania, tworzenia zaplecza na rynek USA/UK.

Pozdrawiam.

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jednak istnieje na rynku anglojęzycznym coś w rodzaju naszych precli?

LOL, to właśnie stamtąd przyszły do nas precelki :) tyle że oryginalnie były to artykuły płatne, a u nas skupiono się na darmowych. Generalnie więcej jest tam płatnego zgłaszania linków i wykorzystania ogólnodostępnych źródeł takich jak wspomniane już https://hubpages.com/ czy https://www.squidoo.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tak do konca mozna porownac article base czy article zine czy jakikolwiek inny serwis do precla; po pierwsze precel jest na wordpressie a wiadomo co Google kocha; po drugie inaczej sie linkuje z tekstu artykulu ze swoim anchorem , jak tojest mozliwe w preclu, a inczaej z jakiejs tam stopki wrzuconej pod artykulem w olbrzymim serwisie;

teraz po Pandzie squidoo, hubpages i articlebase dostaly duzego kopniaka i polecialy;

dodam ze wszystkie te serwisy sa nofollow...

zazdroszcze precli w tej formie w jakiej sa w Polsce;

tu trzeba sobie samemu stawiac takie precelki, co w przypadku dodawania unikatowego kontentu jest zmora

Smaki Piwa blog o piwie szczegolnie tym mniej komercyjnym

Rewolucja w tradycyjnej wymianie walut - kantor online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"precel jest na wordpressie a wiadomo co Google kocha"

To, że najczęściej wykorzystuje się do tego WP nie znaczy, że to wymóg precla.

"dodam ze wszystkie te serwisy sa nofollow"

Na squidoo można zdjąć nofollow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle pomocne przycinki;

jak wiesz ze jest mozliwosc posiadania dofollow to sie podziel a nie drocz, na poczatku z reguly nie sa dofollow; a precel jest;

"To, że najczęściej wykorzystuje się do tego WP nie znaczy, że to wymóg precla."

nie zmienia to faktu ze stoi na WP i ma to ogromny wplyw na indeksacje;

i to ze precli sa setki dostepne za jednym kliknieciem search w Googlu tez, jedyne co potrzebne jest tekst, na rynku w UK nie ma takiej opcji;

Smaki Piwa blog o piwie szczegolnie tym mniej komercyjnym

Rewolucja w tradycyjnej wymianie walut - kantor online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, na prawdę dużo mi pomogliście.

A temat założyłem dlatego, że szykujemy się z wyjściem z naszymi usługami (głównie teksty) na rynek USA/UK. Mamy kilku klientów z tych krajów, a teraz każda informacja jest dla nas ważna.

Poczytałem o Pandzie i jej wpływie na hubpages i inne tego typu serwisy i faktycznie niezbyt ciekawie to wygląda. Dzięki za słowa - klucze, teraz łatwiej będzie nam szukać info na zagranicznych forach.

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiesz ze jest mozliwosc posiadania dofollow to sie podziel a nie drocz

A gdzie tu widzisz droczenie z mojej strony?

nie zmienia to faktu ze stoi na WP i ma to ogromny wplyw na indeksacje

Precla można postawić na różnych skryptach, podobnie jak katalogi itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności