Skocz do zawartości

Samsung Avila - panel dotykowy


PawelC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :P

Mam nie mały problem, posiadam telefon Samsung Avila którego praktycznie w ogóle nie używałem, tylko leżał włączony i ograniczałem się do ładowania baterii :) i wczoraj zdarzylo się coś ciekawego chcę odblokować telefon jest git, ale ekran dotykowy w ogóle nie reaguje na dotyk, nic się nie dzieje? Czyżby padł, a może jest inna przyczyna? Telefon nigdy mi nie spadł, ani nic innego, po prostu leżał tylko włączony.

Miał ktoś taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prawym górnym rogu telefonu obok napisu Samsung jest delikatne, wyczuwalne palcem wgłębienie, przyciśnij tam, jeżeli nie pomoże to chyba trzeba będzie wymienić dotyk.

Wypróbuj nowy i ładniejszy katalog sklepów GdzieKupic.org.

Wykonam strony Internetowe, szablony WordPress, wizytówki firmowe, skrypty php. Portfolio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niekoniecznie może być to, choć to jedna z rzeczy, jak mogła się zepsuć.

Tak poza tym... Avila to telefon minionej generacji. Już lepiej dołożyć stówkę, dwie i kupić coś z pojemnościowym panelem dotykowym, nie oporowym, jak w tym Samsungu. Do tego Android i już niewiele więcej trzeba do szczęścia :)

Top-Tools.pl - sklep internetowy - spawarki transformatorowe MMA, inwertorowe TIG, półautomatyczne MIG, MAG, FCAW, prostowniki akumulatorowe, elektronarzędzia, przyłbice, elektrody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności