Skocz do zawartości

Czy zatrudniacie rodzinę znajomych do pisania tekstów?


Eldoka

Rekomendowane odpowiedzi

Myślą, że im więcej wolno, dlatego łatwiej im się tłumaczyć z opóźnień i tak dalej.

Opóźnienia to naturalna kolej rzeczy w biznesie, zawsze może coś wypaść. Zaś w przypadku znajomych zawsze możemy sprawdzić, czy faktycznie zmarła babcia lub czy rzeczywiście zabrakło prądu. Poza tym to większe zaufanie, mniejsze ryzyko oszustwa, a w razie czemu zawsze możemy osobiście zapukać do drzwi znajomego i dopominać się o swoje. To nie jest anonimowa osoba po drugiej stronie kabla.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzina ? Haa... nigdy mi nikt z rodziny w niczym nie pomógł :jezyk1: Mają swoje problemy i nie rozumieją,że razem łatwiej coś załatwić :)

Taak ... mam braci ... marnują się :)

Chcesz widzieć swój mocny link SEO w serwisie www.mediarp.pl ? Pozycjonuj się z SEOpilot, kliknij aby zobaczyć jak się reklamować

Jeśli chcesz możesz zarabiać na swojej stronie www lub blogu przeczytaj jak to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie teksty często pisze żona, ale żona to podobno nie rodzina :) , więc się nie liczy. Z terminowością i rozliczaniem w zasadzie problemu nie ma, tutaj wszystko zostaje w rodzinie.

https://scribum.pl- wypełnimy treścią strony www, napiszemy artykuły tematyczne, zrobimy strony

blog.ciekawa-dalmacja.pl- subiektywnie i ciekawie nie tylko o Dalmacji

ciekawa-istria.pl - też można poczytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam wypowiedzi i zgadzam się że z rodziną najlepiej tylko na zdjęciu i jeśli stoi się po środku bo jak nie to Cię może na nim zabraknąć :)

ale co do tematu sam też nie lubię pracować ze znajomymi/dla znajomych bo wydaje im się, że zawsze jest za drogo albo myślałem że to będzie inaczej :)

Zabawki, artykuły dziecięce, a w tym klocki LEGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ze znajomymi? Macie jakieś doświadczenia?

Jeśli obydwie strony nie mają równomiernych zysków to radzę nawet nie zaczynać. Znajomy jak to znajomy, jeśli dowie się czym się zajmujesz to może prosić o dołączenie albo włączy mu się zazdrość, że Ci się powodzi albo inna cholera. Dlatego ja konto na allegro i w innych serwisach ukrywam przed znajomymi. Raz już miałem takie doświadczenie to tylko nerwów sobie człowiek napsuje bo słyszałem tylko ciągłe wypytywanie.

admin.banner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności