Skocz do zawartości

Kominek wymiękł?


Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

Na jego blogu ktoś (może on sam) usunął wszystkie tytuły, a to co widzicie w google to nie jest oryginalny tytuł (zobacznie metatag title), tylko tytuł który google uznało za słuszny...

Jesteś bezczelny, nieuprzejmy i nie przepuszczasz kobiet w drzwiach? Zapraszam na ulubione24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pierwszy raz słyszę o jakimś kominku, ale jak przeglądnąłem kilka jego postów to jak widzę nic nie straciłem.

A budynie jadam tylko z Delecty :rolleyes:

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się dogadali za odp. $$$. W sumie już kto miał usłyszeć - usłyszał, Kominek pokazał kto "rządzi", sprawa przycichła więc można było się na takie coś zdecydować.

A w sumie ten Kominek, kimkolwiek jest to ma jakieś niesamowite moce, pisze jakieś totalne głupoty, a im bardziej beznadziejny wpis tym więcej osób to czyta. Nie wiem jak on zdobył tą popularność, ale cóż, nadal wielu rzeczy na tym świecie nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Drogi doktorze. Czasy się zmieniły, ale moje przekonania nie. Nikt mi nie będzie cenzurował wpisów. Tytułów także nie.

Wyobrażacie sobie, że dziennikarz pisze sobie jakiś artykuł, a prywatna firma zmienia mu tytuł tekstu wedle własnego widzimisię?

No mnie się to w pale nie mieści.

a sam się chwali, że usuwa wszystkie krytyczne komentarze na swoim blogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://web.archive.org/web/20090219221414/...R-TY-PIZDO.html

wszystko może skasować ale to powyżej to se ne da rady tak hop siup :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wymiękł, title zmienił, a tytuł wpisu został ten sam, więc ewidentnie chodziło o to, żeby w Google nie wyglądało tak brzydko.

Pewnie postraszyli pozwem i w końcu zrozumiał, że nie blefują :)

Sam Kominek na FB jest zdziwiony

Ja podejrzewam SafeSearch lub interwencja blox (zmiana TITLE) na prośbę DrO.

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kopii Google tego wpisu widzę tytuł:

".- KOMINEK"

Definitywnie zmiana tytułu jest zrobiona w skrypcie a nie nadrzędnie przez Google. Pewno sam Kominek namieszali w skrypcie a teraz niby z tego czas aferę zrobić.

Też dobra metoda na autopromocję. Typowy populizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie kominek (który uważa się za wielką ikonę internetu) trochę się kompromituje tym wpisem:

https://www.kominek.tv/tt.czy.dr..oetker.ch...rtykuly,509.htm

który nie potrafi sprawdzić swojego title. Widać to też w jego komentarzu:

justt:

Z tego co widzę dla żadnych tekstów ze starego bloga nie wyświetla się tytuł,

To masz coś z oczami.

Pierwszy lepszy z brzegu:

https://www.google.pl/search?q=taktowno%C5%...lient=firefox-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności