Skocz do zawartości

Bilety Euro 2012


macet

Rekomendowane odpowiedzi

tez nic nie wylosowałem, aplikowałem na wszystkie mecze które odbędą się w Gdańsku, konto tylko na siebie zakładałem.

maila dostałem 28 kwietnia

Drogi Kibicu,

Numer Klienta: xxxxxxxxxxxx

Z przykrością zawiadamiamy, że w drodze loterii Twój wniosek o bilety na UEFA EURO 2012™ nie został wylosowany.

Być może w późniejszym terminie w sprzedaży będą jeszcze dostępne inne bilety lub w lipcu 2011 roku będzie je można nabyć za pośrednictwem platformy odsprzedaży biletów.

Jeśli nadal jesteś zainteresowany(a) dystrybucją biletów, odwiedzaj regularnie portal biletowy UEFA EURO 2012™ na witrynie www.UEFA.com.

UWAGA!

Twój wniosek nie został wylosowany w loterii, a więc nie musisz dokonywać żadnych opłat.

Jeśli otrzymasz możliwość zakupienia biletów w późniejszym terminie, pamiętaj, że wysyłamy wszelkie wskazówki dotyczące dokonywania przelewów bankowych wyłącznie za pośrednictwem poczty. Więcej informacji możesz uzyskać na witrynie www.UEFA.com.

Pozdrawiamy,

Twój Zespół ds. Biletów na UEFA EURO 2012™

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wylosowałem 4 na ćwierćfinał w Warszawie :rolleyes:

Czyli jak Polska wyjdzie z grupy to jadę na mecz

Pozycjonowanie Częstochowa - bezpieczne pozycjonowanie stron Częstochowa

Impulsik.pl - darmowy, moderowany precel

Katalog firm Częstochowa - katalog tylko dla Częstochowskich stron i firm ( ewentualnie okolice czyli śląsk )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 4 na finał:-) Z mejlami potwierdzającymi różnie bywa - najpierw wysyłali mejle do osób, które nie wylosowały biletów. U mnie mejl potwierdzający przyszedł później niż u innych, ale status zamówienia można sprawdzić poprzez panel:-)

Do zobaczenia w Kijowie!

----

Sprzedam Publikera, wersja 1.0.4 Biznes. Wystawiam FVAT. Więcej tutaj

Kupie linki i domeny - tematyka: księgowość/rachunkowość + zdrowie/medycyna. Kontakt przez PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności